Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Advertisment  
Автор DAEMON ()
Публикувано01.08.04 12:51





Да му се неначуди човек какво му е "Girls Only''

BBs:преместих снимката, защото ХИТ.БГ не се вижда от чужбина

Редактирано от BBourgas на 01.08.04 20:10.



Тема Re: Advertismentнови [re: DAEMON]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (непознат )
Публикувано02.08.04 11:18



Спомням си, че много се смяхме с един приятел, минавайки покрай някакъв магазин, на чиято витрина висеше тази снимка, разбира се, в доста по-голям формат:))))) Тук просто да се неначуди човек дали да не възкликне "Момичета, дръжте се мъжката!":))))



Тема Re: Advertismentнови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор DAEMON ()
Публикувано02.08.04 20:13



Според мен снимката е достойна за място в ТОП-3 на гей-рекламите... въпреки, че този, дето я е измислил надали е имал това на ум



Тема Re: Advertismentнови [re: DAEMON]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (непознат )
Публикувано03.08.04 00:02



Напълно съм съгласен. :)))
Ми да видиш гол, при това съвсем не зле изглеждащ, мъж, нарамил бял сутиен с дантели, и отгоре му да пише "Само за момичета", едва ли би те навело на мисълта за китни "хетерасти".:))))



Тема Re: Advertismentнови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано14.08.04 10:54



абе тази дума "хетераст" чий патент е?



Тема Re: Advertismentнови [re: uncool]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано14.08.04 16:20



Понеже питаше и каква е разликата между гей и педераст, сега ще ти изясня някои неща.
Скъпи ми Смехурко, ако не си разбрал досега (Господи, каква изненада! Та то не се иска много всъщност...) думичката "гей" изразява определелн тип поведение, маниери и манталитет (ако не знаеш, последните три са различни неща) и задължително се отнася за човек, изпитващ здрави или нездрави (без значение) влечения към собствения си пол. Думичката "хомосексуалист", пък, от своя страна, изразява само, единствено и нищо друго, освен човек, който харесва лица от собствения си пол (физически, а не юридически лица, разбира се). А думичката "педераст" всъщност няма нищо общо с влечението към лица от собствения пол на дадени други трети, четвърти или ен-ти подред лица. Тази думичка, чисто лексикологично, а до някъде и синтактично, служи за обозначени на вид силно просташко, пошло, грозно (и т.н. определения, все хиперболизирани) мъжко поведение - задължително хетеросексуално!!! Подчертай си го с кръгче!
А думичката "хетераст", която е патент на лица, които те уверявам, че не познаваш, всъщност, колкото и трудно да е превеждането на жаргонния език (както не би могъл човек да ти обясни лафа, че някоя "не е жива"...), означава прикрит хомосексуалист, който парадира с някаква симулирана хетеросексуалност и още по-измислена хомофобия. Много често такива хора остават хетеро, че имат и жена и деца, и тежко му и горко на този свят, пък камо ли на тази окаяна държавица, светла й памет! Но в по-общия случай такива люде ("хетерасти"), като пият една малка водка и краката им стават на "Виктори" (надявам се, че последното не е нужно да ти го обяснявам, тъй като не възнамерявам да изпадна в риска да стана публично вулгарен!).
Най-краесловно бих желал да се извиня за това многословно излияние, но, понеже съм добра душа, не бих желал ничии лексикални потребности да останат незадоволени. Бих се радвал, ако тази справка е предизвикала дори поне и период на мисловна дейност, ако не - разбиране.
Благодаря.

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!

Редактирано от Гpифoн_Kpивoycт на 14.08.04 16:23.



Тема Re: Advertismentнови [re: uncool]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано19.08.04 00:53



Е, освен да си научил тази думичка от мдругата си леля...:)))

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Advertismentнови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано19.08.04 01:49



съжалявам, не обичам кисело зеле!



Тема Re: Advertismentнови [re: uncool]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано19.08.04 12:55



Ясно...

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Advertismentнови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Farrell ()
Публикувано19.08.04 23:11



Викам си да те позачешам, кривоусти.
Я кажи какво ти е мнението за хората които не желаят по една или друга причина да са открити гей?
Аз не съм открит гей и ми стана странно когато ме питат какво мислят приятелите ми за сексуалноста ми ?
Забравих май минава за бисекс защото правя секс със жени!
Не си ли помисли че има хора които просто обичат да правят много видове секс?
Р.С. Да ти дам малко материали на тема защо хората обичат да се правят на такива каквито не са? Или да ти напомня думата ниско самочувствие?
Все пак повечето са хетеро, и за тях да " изчукаш яката пичка на махалата " е геройство? За мен е гадно но го правят!

Редактирано от Farrell на 19.08.04 23:13.



Тема Re: Advertismentнови [re: Farrell]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано20.08.04 00:06



Колкото до това, че не си открит гей, мога само да ти кажа, че така сам се натъпкваш в категорията на людете, правещи се на това, което не са.
Колкото до бисексуалността - за мен - честно - тя е лицемерие. И това е така, по простата причина, че ти никога не можеш да бъдеш за някого наистина пълноценен, тъй като винаги ще ти липсва нещо. И така всичко и с всеки е приключило още преди да е започнало. По презумция. Което от своя страна не говори куп хубави неща, както и сам, вярвам, би могъл да се досетиш.
Колкото до липсата на самочувствие - прекалено мкного люде страдат от нея. Иначе за изчукването на пичката от хетерото - ами, замисли се колко са тези навитаци, дето биха искали да изчукат (или да ги изчука) еди-кой-си як пич, което за тях е не по-малко геройство. Също толкова глупаво в. Но понякога нещата опират до други, базиращи се на маниер, възпитание и, много често, - география.

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Advertismentнови [re: jaytee]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано20.08.04 11:18



Едва ли някой е двуличник по презумция. Колкото до откритостта - в никакъв случай не съм имал предвид, че някой трябва да излезе на улицата и да размахва крещящорозова (например) табела с надпис "АЗ СЪМ ГЕЙ" или "АЗ ОБИЧАМ ЮФКА СЪС СИРЕНЕ"! И двете са еднакво неподходящи и неподхождащи на добрия ттон и маниер, струва ми се.

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Advertismentнови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано20.08.04 13:31



> Колкото до това, че не си открит гей, мога само да ти кажа,
> че така сам се натъпкваш в категорията на людете,
> правещи се на това, което не са.

това е все едно да кажеш, "щом си хетеро и не се правиш на ебач, значи се правиш на това, което не си". предполагам като казваш гей, имаш предвид дефиницията си, "думичката "гей" изразява определелн тип поведение, маниери и манталитет"

като как трябва това поведение, маниери и манталитет да се изразяват, за да съм открит гей?

да ходя с грациозна походка, да се обезкосмявам, да имам елегантни балетни движения на китките, да държа чашата от която пия с два пръста, другите изящно разперени? да имам вкус към вътрешен дизайн, облекло, шев и кройка, да съм фен на Мадона и кака Лила (а може би и мама Цеци?), да говоря с предвзет глас на "жива да не бях" и да си кривя врата след всеки читав пич по улицата?

що за безумни стеротипи - ами ако не съм такъв? ако не приличам на рахитичен елф, ако единствената ми козметика е афтършейв и антиперспирант, да мра ли?

и връщайки се на темата, мислиш че аз (и др.подобни) се преструвам ли?
на някои хора им идва отвътре да са, хм, префинени, маниерни - нищо лошо. на някои им ходи, някои ми харесват, лошо няма. ама не може ли, чоджум, да има и обикновено изглеждащи "обратни"?

> Колкото до бисексуалността - за мен - честно - тя е лицемерие.
> И това е така, по простата причина, че ти никога не можеш да бъдеш
> за някого наистина пълноценен, тъй като винаги ще ти липсва нещо.

пуркоа бе, джанъм?

май се водиш от идеята, че ако си бисексуален, днес се ебеш с жена, утре с мъж, вдругиден жена и т.н.
вземи прочети малко, да видиш че бисексуалността има много форми, в частност някои може да има гадже момче дължо време и да му бъде "верен" във всякакъв смисъл, после гадже момиче дълго време при същите условия... и причините за раздяла не са, "че му се ебе нещо различно".

виж там, скалата на Кинси (http://www.lgbtcampus.org/resources/training/kinsey_scale.html) да видиш че света е пъстър, а не чено бял...

> И така всичко и с всеки е приключило още преди да е започнало.
> По презумция. Което от своя страна не говори куп хубави неща,
> както и сам, вярвам, би могъл да се досетиш.

дрън, брън.



Тема Re: Advertismentнови [re: uncool]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано21.08.04 00:09



Така казваш ти. А тъоа, което аз го мисля съм мго казал. Колкото за превзетостта и за парвенющината оът всякакъв харайтер - текстовете си имат дискурс понякога и не гбоворят точно и буквално... Тоест, ако искаш = мисли, каквото ти е полезно. На мен ми е безразлично:))) Колкото до чоджум-а = добре, Аннеанне (последното на турски значи "баба").
И така, без лоши чувства - всеки има право на мнйение, а аз съм изказал своето, ако не ти харесва - обади са на 144 и си вземи телефона на Арменския поп:))))

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Advertismentнови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.08.04 01:28



Ей, ама ти си много информиран за това дали на някого ще му липсва нещо, без да знаеш какво този някой всъщност иска. Което от своя страна не говори куп хубави неща, както и сам, вярвам, би могъл да се досетиш.

Life has lots of twists and turns. Don't get too comfortable.


Тема Re: Advertismentнови [re: Пepин]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано21.08.04 06:47



А дали сам той знае какво иска? Хм...

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Advertismentнови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.08.04 12:01



Kak da proverim?

Life has lots of twists and turns. Don't get too comfortable.


Тема генератор на случайни мехурчетанови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано21.08.04 14:04



> Така казваш ти. А тъоа, което аз го мисля съм мго казал.
> Колкото за превзетостта и за парвенющината оът всякакъв
> харайтер - текстовете си имат дискурс понякога и не гбоворят
> точно и буквално... Тоест, ако искаш = мисли, каквото ти е полезно.
> На мен ми е безразлично:)))
> Колкото до чоджум-а = добре, Аннеанне (последното на турски
> значи "баба").
> И така, без лоши чувства - всеки има право на мнйение, а аз
> съм изказал своето,

всъщност, очаквах смислен отговор, който има нещо общо с писаното от мен. зададох конкретни въпроси. кво чета в отговор? нещо което няма никаква връзка с писаното, вън от контекст, но за сметка на това подправено с алабализъм. дето се вика, ако нямаш кво да кажеш, що го казваш тук.

май трябва да се извиня, че съм те взел насериозно, а?

ако ми трябва генератор на лафове, мога да се обърна към http://thesurrealist.co.uk/slogan.cgi

> ако не ти харесва - обади са на 144
> и си вземи телефона на Арменския поп :))))

а. ха. ха. ти наясно ли си, че "Арменския поп", за когото говориш, е мъртъв повече от век? или дори не знаеш за кого става дума?!

---
Don't Forget The Арменския поп, Mum.
Do You, uh, Арменския поп?
Poppin' Fresh Арменския поп.
Where Арменския поп is a Pleasure.
A Day Without Арменския поп is Like a Day Without Sunshine.
Washing Machines Live Longer With Арменския поп.
151 Countries, One Арменския поп.
No-One Does Chicken Like Арменския поп.
Get The Арменския поп Out.
Арменския поп Works Wonders.
What Can Арменския поп Do For You?
The Sweet You Can Eat Between Meals Without Ruining Your Арменския поп.

Редактирано от uncool на 21.08.04 14:13.



Тема Re: генератор на случайни мехурчетанови [re: uncool]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.08.04 22:36



Can You Tell Арменския поп From Butter?

Life has lots of twists and turns. Don't get too comfortable.


Тема Re: Advertismentнови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано22.08.04 10:31



> А дали сам той знае какво иска? Хм...

е нали затова сме ние, културтрегерите, да му кажем какво иска!

спомени ме обземат, за една стара култова игра, Castle Wolfenstein: "Halt! ... Kommen Sie! .... Ausweis!" (жалко че не мога да намеря да пусна аудиозапис)



Тема Re: Advertismentнови [re: uncool]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.08.04 20:51



Да. И като дойде командата няма мъже, няма жени, няма немски овчарки ... е*е се каквото каже тоя с камшика.

Life has lots of twists and turns. Don't get too comfortable.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.