Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 27.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Май опираменови [re: Meчkaдapя]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано24.07.04 16:48



Директно на въпросите ти.
Да, можем да оценим външността на човек от собствения си пол.
Да, има критерии, предполагам индивидуални, за това дали човека от собствения ти пол е хубав или не.
(Лично предположение - хегеросексуалните оценяват хората от собствения си пол не само физически.)
Да, общуването с умни, симпатични, дружелюбни, усмихнати, с чувство за хумор и разбира се хубави хора, независимо от пола им винаги е приятно.

НО!!!! Отговора на въпроса
Примерно допада ли ти еди кой си какво тяло има, какви черти на лицето има, каква прическа си е направил, какви дрехи носи ... как мирише?

е:
Да, мопада ми, но не еди КОЙ си, а еди КОЯ си
Да обръщам внимание на такива неща у един мъж би било живя п.......ия



Тема Всъщностнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано24.07.04 21:51



и хомосексуалните хора оценяват представители на собствения си пол не само по външността. Особено в някои случаи външността е най-маловажното нещо относно съответния човек.
Например повечето ми близки хетеро приятели, не са ми допадали сексуално.
А и дори да ми е харесвал някой, в момента в които се сприятелим съм преставал да го възприемам като сексуален обект.
Момчета, забелязали ли сте как един тип стрейт мъже говорят за "гейовете" така сякаш последните са склонни да се одупят на всичко живо що има пенис?
На мен ми е много смешно, като вземат да се притесняват някой от познатите им да не е гей, щото можело да ги бройка или да им се слага. Все едно всичките са Мистър Вселена. А всъщност повечето мъже, които срещам в ежедневието си, са твърде грозни (или неподдържани, или нечистоплътни) за да си представя да правя с тях каквото и да било.

От друга страна повечето секси пичове с които съм се запознавал, след петата минута разговор стремително са падали в очите ми и съм загубвал интерес. Все се дървя от някакви прости парчета
Много е гадно, когато се сближим с някое добро, приятно, интелигентно момче, с което имаме много общи теми за разговор и общи интереси, и тъкмо започнем да се сприятеляваме, той да извади богат набор хомофобски възгледи и коментари... С такива хора спирам да контактувам, но понякога е доста неприятно - ако много ми е допадал като човек.

Ами ти, ДървенФилософ, сега не се ли притесняваш, че като си говориш с нас тук, може нещо да ти стане, да се заразиш, да ти промием мозъка, та да се изпедерастиш ... или гей-мафията да те открие, да те отвлече и насилствено да ти смени пола?

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Разбира се, че не ...нови [re: Meчkaдapя]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано24.07.04 22:15



... не ставай смешен - аз съм умен човек и знам, че по интернет се разпространяват само компютърни вируси, човешките - само в личен контакт

А сериозно - нали пуснах тема за гей-заведения. Да му се не види макар, няма хетеросексуален мъж който да иска да дойде с мен Нито с мен, нито с гаджетата си, макар и те да са искали ... Няма такива - и в склада няма. Или поне аз не познавам.



Тема Re: Всъщностнови [re: Meчkaдapя]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано24.07.04 23:36



Отвратително вярно наблюдение в основната си част. Досадно, но факт. Като ме фане пак музата да пиша дълго, ще ви разкажа за такива случаи.

Единственото с което не съм съгласен е всъщност въпрос на субективна преценка и реакция, така че няма значение.



Тема Методиката ви се опира на ...нови [re: prinyo]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано25.07.04 16:24



... факти от преди мнооооого години, ма нали не разбирате - простено ви е. Едно време трябваше да свалиш гащите на жената, за да и видиш дупето. Сега трябва да и отвориш дупето за да и видиш гащите ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.