Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 27.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: В коя графа?!?нови [re: Пepин]  
Автор S©S (запознат)
Публикувано16.07.04 02:25



Мисля, че беше в "Детската душа", която, поне в изданието, което аз имам, се състои от три части, едната от които е "Детската сексуалност". Някъде там трябва да е, но може съвсем маргинално да се споменава. Моето копие изглежда съм го дал на някого, даже не знам на кого.

Whenever you find yourslef on the side of the majority, it is time to reform.
~Mark Twain


Тема Re: В коя графа?!?нови [re: S©S]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано16.07.04 02:35



Колкото и да са ненужни класификациите, така или иначе момчетата отиват в графа "Загубени кадри"... И аз съм против този вид разделяне, но къде се пречисляват тези единични случаи? Като "хетеросексуален, но любопитен, опитал 2 пъти" нещо не ми се връзва. Все трябва да има някаква категория



Тема Re: В коя графа?!?нови [re: BBourgas]  
Автор S©S (запознат)
Публикувано16.07.04 03:00



Ами, не, просто се откажи да мислиш в категории и чрез стереотипи.

Или ако предпочиташ по този начин: остави всеки да си слага каквито иска етикети за себе си, така той/тя ще се чувства по-конфортно, и ако е спокоен, че е "хетеросексуален, но любопитен, опитал 2 пъти", може да се навие и за трети път.

Изобщо напоследък си мисля как в съвременното общество полът като обективност все повече и повече загубва своя смисъл. После се натъквам на разни постинги на разни сайтове, където хомофобия, сексизъм и расизъм (3 в 1) се сливат по един *очарователен* начин и имам чувството, че съм се върнал в най-лошите години на Инквизицията. Но това е от стерилната среда, в която съществувам. Като обективност.

Whenever you find yourslef on the side of the majority, it is time to reform.
~Mark Twain


Тема Re: В коя графа?!?нови [re: S©S]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано17.07.04 00:48



Мерси за информацията!



Тема Re: В коя графа?!?нови [re: Пepин]  
Автор S©S (запознат)
Публикувано17.07.04 01:31



А някой да е знае нещо за интимна връзка между Фройд и Юнг? От време на време чувам по нещо, но досега нищо не съм прочел.

Whenever you find yourslef on the side of the majority, it is time to reform.
~Mark Twain


Тема Re: В коя графа?!?нови [re: BBourgas]  
Автор feever (неразбран)
Публикувано17.07.04 10:05



Според известния секслолог от отвд атлантика Алфред Кисни(незнам дали това име ти говори нещо)за геи мож да се смята човек,които минимум шест пьти е имал полов контакт с представтели на собствения си пол,не знам дали това определение ти помага,но според него не могат да се нарекат "наши"
а чувал ли си определението "хетеросексуален,но любопитен"



Тема В подкрепа на ...нови [re: feever]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.07.04 18:30



определението "хетеросексуален, но любопитен", ще цитирам две цифри. По скоро ще ги напомня - едно, че може би по-добре от мен ги знаете, а имам чувството, че вече съм ги казвал.
Преди доста години четох резултатите от проучване според което около една трета от мъжете са "го правили с друг мъж" поне веднъж в живота си. (За жените цифрата бе чувствително по-различна)
Малко по скоро една публикация в "168 часа" ако не се лъжа разбуни духовете, според която 10 на сто от хората (мъже и жени) в България са хомосексуалисти.
Ще ми простите - цитирах по памет и може да бъркам някъде, но цифрите са точни.



Тема Re: В коя графа?!?нови [re: feever]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано18.07.04 09:11



Според мен определението "хетеросексуален, но любопитен" е абсолютен оксиморон.
Хетеросексуалният човек е такъв, който НЕ изпитва сексуален интерес към собствения си пол.
В самия момент, в който стане "любопитен", в този момент той и престава да е хетеросексуален, и става (най-малкото) бисексуален.
Хомосексуалността е система от възприятия, чувства, усещания, желания насочени към твоя пол. Това не е някаква проста практика, в стил "от три пъти педерас' не се става". Човек може да е нямал нито един сексуален контакт и въпреки това да си е хомосексуален. Хомосексуален си вътре в себе си, в желанията ти, в нещата които те възбуждат.
Как мога да се дървя от мъжки дупета и да се определям като "хетеросексуален, но любопитен"?!
Мисля, че такъв филм няма. Това определение най-често се използва, от гейове които се опитват да привлекат внимание или просто такива които все още не са имали полов контакт с мъж.
Нещо като модата на бисексуалните - от едно известно време насам, по гей-сайтовете всички които не са травестити започнаха да се пишат "бисексуални". Един вид синоним на "мъжествен гей", а колко са мъжествени повечето използващи такива трикове, знаем всички, но нейсе.

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Re: В подкрепа на ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.07.04 22:58



Хетеросексуалните любопитни са малко или много ясни.
Преди наколко дни реших да направя проучване за хомосексуалните, но любопитни.
След като един приятел гей направи 5 минутно изледване дали сервитьорката е с бельо или не (не се хили, майна )
Та ако някой има наблюдения, моля да ги сподели.



Тема Хихинови [re: prinyo]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано21.07.04 20:46



Интересни са ми две неща - методиката на изследването и дали младежа е познал ...
Егати развратните гейове се навъдиха - аз такива проучвания през ум не ми е минавало да правя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.