Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Конкурс  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано07.07.04 01:25



И-Нет гласуване за мъж на клуба.

Има ли хубави мъже в България? Разбира се, че да, но трябва да го докажете! Хващайте фотоапарата и тръгвайте да щракате, ако ли не заровичкайте из нет-а все нещо ще откриете. Не е задължително да познавате човека, не е задължително снимката да е ваша.

Критерии:

- моделите на сниката да са видимо над 18 години.
- моделите да не са изцяло голи, като задължително трябва половите органи да не се виждат/
- снимките да са напълно реалистични - тоест да няма компютърна намеса върху тях
- моделите на снимките да не са известни личности
- снимките да са на българи /разрешено е използването на снимки от страници за запознанства, като задължително трябва да опоменете страницата и профила на снимката.

Как да участвам:

За да участвате е нужно да имате снимка, отговаряща на критериите. Снимката се "вгражда" в мнението ви, като към нея трябва да напишете обяснителен текст, по ваше усмотрение и задължително да споменете източника.
Снимката се вмъква на принципа (image)(/image) , който се използва в Дир.БГ, като задължително трябва да е видима и от чужбина. Ако изпитвате затруднения с последното се обърнете към мен за помощ.
Принципът на участие и гласуване е следният: 3 дни време за обсъжадане, 1 ден за евентуална промяна или дописване на правилата, 14 дни срок за публикуване на мнения със снимки, 14 дни срок за гласуване. Всеки има право да публикува 3 фотоса. Всеки има право да гласува по един път за всяка чужда снимка с оценка 1,2 или 3/1 е най-слабата, 3 е най-високата оценка, /. Нямате право да гласувате за своя снимка. Печели снимката събрала най-висок брой точки.

Информация:
-за в момента оставям на обсъждане правилата и критериите на конкурса, както и наградата за този, който спочели. За сега тя е символична - бутилка шампанско + изненада от модератора:)

Редактирано от BBourgas на 07.07.04 01:32.



Тема Re: Конкурснови [re: BBourgas]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано07.07.04 14:54



Според мен клубът ни е твърде "интернационален" - в смисъл - с доста участници от чужбина, затова изискването "снимките да са на българи" е доста ограничаващо.

И пак според мен, ще е по-интересно, ако снимките са на хора, които познаваме. Ама не задължително. И двете ми "предложения" доста изменят концепцията на конкурса ти, затова не държа на тях. Само споделям мнение.



Тема Re: Конкурснови [re: BBourgas]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.07.04 15:03



едно и снимка от мен, не е моя и е от страницата

, автор на снимката е плам.

Редактирано от BBourgas на 10.07.04 17:20.



Тема Re: Конкурснови [re: BBourgas]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано10.07.04 16:00



Напротив - хубава е идеята - айде аз ще си пусна първи снимката, ама не знам как - ще ми отнеме време да го открия - ама до края на деня ще я имате



Тема Re: Конкурснови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано10.07.04 16:37



Точно като се ентусиазирх ли бре?

Сега пак ще философствам ама...... Първоу. Предполагам е ясно, че в момента посещаемостта на клуба е...хммммм... символична, или поне такива мисли биват навявани. Второу. Аз лично чакам да чуя какви са наградите. Моментното предложение заинтригува, но това "за момента" навява на леко замисляне. Третоу. Туй с виждането от чужбина? Ъ, няма ли да е по-лесно направо тук да го обясниш? Вместо лумпелите като мен да ти пращат бележки и пак нищо да не разберат? Пък и някакво доуточнение на правила май щеше да има... И още няколко въпросчета. Значи спокойно можем да си "крадем" снимки от профилите тук и там, естествено упоменавайки чии е профила и откъде? А трите снимки наведнъж или може и поотделно? Май това искам да си изясня и поствам веднагически. А и още нещо... Предлагам да се включи и правило което да забранява другите ючъри да се подиграват на вкуса на постващия. Критика-да, може да е положителна или отрицателна, лично мнение, но забележки от рода на "Ама ти по такива ли си падаш?" би било хубаво да липсват.
Аз казах.



Тема Re: Конкурснови [re: BBourgas]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано10.07.04 17:06



Ta това е снимката на Sparkle82 (т.е. това съм аз).



Редактирано от BBourgas на 10.07.04 17:17.



Тема Re: Конкурснови [re: BBourgas]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.07.04 17:30



ама ако до неделя не видя още хора да са сложили снимки махам темата



Тема Малко Offнови [re: BBourgas]  
Автор linjack (някой си)
Публикувано12.07.04 07:52



В Бългаиря хубавите мъже с лопата да ги ринеш:)
От известно време съм във Варна и като ги гледам - дъхът ми спира, сърцето ми прави тупа-лупа, коленете ми омекват. Нее, туй ще да е от слънцето:)
То тая нощ малко поваля, ама това, което искам да кажа е - опуснете се, какви конкурси са ни необходими точно сега - всичко живо се е разсъблякло и просто се чудиш отде се е взнел тоя народ - такъв един - хубав. Като ни стане по-хладно, по-тъжно и по-самотно в дългите зимни нощи- дайте тогава да си спретнем едно конкур(с)че - така зажаднелите очи отново да се насладят на глетката на отминалото лято.
А дотогава - грабвайте джапнките, хавлиите и който не е близи до морето-бегом на басейн!



Тема Re: Конкурснови [re: BBourgas]  
Автор dete (вълк)
Публикувано12.07.04 14:17



Аз може ли да се включа? Имам една подходяща снимка, само трябва да питам момчето дали може... и да се върна в Бургас да я сканирам :) Успех на теб и стискай палци и за мен.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Конкурснови [re: BBourgas]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.07.04 16:37



закрит поради липса на интерес




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.