Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Момчета...нови  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано30.06.04 10:17



Едно от най-красивите български кътчета, а именно ботаническата градина в Балчик, е на път да бъде преобразувано в средство за печалба от министъра на културата на България - Абрашев. Както ще прочетете в по-долните линкове, в ботаническата градина се съхраняват хиляди видове растения, за които се грижат едни от най-добрите ботаници в България! Там можете да видите едни от най-красивите цветя, развиващи се на нашата планета. Моля всеки посетител на този сайт да се замисли за миг дали можем да допуснем това оскверняване на българската природа. В долните два линка можете да прочетете повече за това дело, а тези от вас, които не са посещавали това магическо място могат да видят няколко снимки, които надявам се са достатъчни за да разберем какво можем да загубим ако не предприемем мерки.
Разгледайте

и гласувайте






Тема Re: Момчета...подписканови [re: brock]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано30.06.04 10:41



Благодаря ти, че си публикувал тази толкова важна информация.
Съвсем скоро , надявам се до две седмици, ще започне подписка в София за прекратяване на строежите там- макар че доколкото вчера разбрах от човек, работеш в МООСВ , вече са нанесени непоправими щети- по същия начин, когато в Пирин първо изсякоха дърветаата, а чак после получиха разрешение да го правят.
Много се надявам съвместно да успеем да дадем широка гласност на въпросната подписка, за да може да се спре това безумие.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: Момчета...подписканови [re: peter25]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано30.06.04 12:08



Защо ли не ме учудва, че ще правят такава простотия - за съжаление всеки, който се докопа до власт веднага гледа да вземе максимума - нито ще е за пурви, нито за последен пут. Ама така както е тръгнало - да му дадем на, г-на и Витоша - ще му дойде добре



Само да ми падне тоя г-н ...




Тема Re: Момчета...нови [re: brock]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано30.06.04 13:04



е бива ли пък такава мега простотия!!! Ама какво ли се учудвам-все пак Абрашев?!?

Така ще е във всяко едно отношение-ако си траем ще си стоим в лайната. Независимо дали става за ботаническа градина или за нашите проблеми!



Тема Не че нещо, ама...нови [re: brock]  
Автор Jockey (мечкадаря)
Публикувано30.06.04 21:06



какво общо има Ботаническата градина с хомосексуалността?!
Не може ли да останем он-топик поне в тоя клуб?
Тази тема е за клуб "Ботаника".

От мъжа можеш да купиш няколко инча пенис, но нито секунда любов


Тема Re: Нещо без "ама"нови [re: Jockey]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано30.06.04 22:37



Та - като харесваме мъже, само за това ли да пишем - да нищим до безкрай този факт ? Аз харесвам мъже, но обожавам и Ботаническата и бих се радвал други мъже, които също харесват мъже, да са информирани какво се случва там.
Да си гей, не означава да си САМО гей.
Ако това се публикува само в Ботаниката , там ще си и остане- в този клуб влизат основно мои състуденти. Но въпросната градина е наистина национално богатство и смятам, че трябва да направим всичко възможно да спрем тази лудост.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: Не че нещо, ама...нови [re: Jockey]  
Автор Mustang (navitak)
Публикувано30.06.04 23:13



Е как да няма?! Нима е толкова трудно да сложиш в едно уравнение градинки, тихи кътчета, дива растителност, храсти и гей хора?

Извинявай, не можах да се стърпя!

Сериозно обаче, съгласен съм - това е голяма простотия което го вършат. Егати безмозъчните хора...

I've got the moves baby, you got the motion


Тема Re: Момчета... [re: brock]  
Автор davide ()
Публикувано02.07.04 00:46



Обожавам красиви места. Ходил съм неведнъж, дори имам желание скоро пак да отида, защото не съм ходил отдавна. Ужасно е това, което правят... Дано не е вече късно да се спре унищожаването на градината и някой все пак проумеее, че стига да има желание и малко мозък, дори в НАШ'ТА МИЛА РОДНА СТРАНА нещата могат да се решават цивилизовано. Но... май нито желание, нито мозък... Сефте...

Сигурен съм, че може и градината да се запази, и да се намери къде да се построят новите неща. Само не знам дали можем да направим нещо. Един приятел наскоро ми съобщи за тази новина и ми даде един линк, който само като държиш прозореца отворен, гласува вместо теб в една анкета... ;-) Дано поне така успеем да спрем това кощунство...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.