Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво да правя - любов ли е това???  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано25.06.04 19:27



Знаеш ли приятел, нов съм в този сайт, но веднага, като че ли така и трябвше попаднах на тази тема - много интересно разсуждаваш. Но нека първо се представя - аз съм на 21 г. от София (другото не е е нужно да се знае за сега :)) - Януари месец се запознах в чата (не помня кой беше) и си говорехме близо един месец с него по ICQ - той ми сподели, че наскоро е скъл с дъгогодишния си приятел и за това реших да не се вижам с него - не исках да съм просто да съм заместник. Та, момчето замина за Бургас при родителите си, за да позабрави момчето. Съвсем наскоро се засякохме пак по ICQ, говорихме си около 2 седмици - след това естествено се видяхме. Не спахме, тогава - поговорихме си, беше забравил (поне частично бившят си приятел) - спахме, след това става лошото. Скоро след това (2-3 дни) започнах да си мисля за него - праштах му SMS-и, но няма все оште отговор - за първи път изпитвам такова чувство (ти казваш, че не е любов - дано си прав), но въпроса остава -искам да знам какво ще става от тук нататък (дали пък не съм го сдухал с тия SMS-и) - да му се обадя ли лично или не???? какво да правя???



Тема Re: Какво да правя - любов ли е това???нови [re: Spark82]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано25.06.04 19:34



не става ясно за коя предишна тема говориши и на кой говориш на приятел :) Някой от клуба сигурно ще е ама кой?



Тема Re: Какво да правя - любов ли е това???нови [re: Spark82]  
Автор gay_i (непознат )
Публикувано28.06.04 12:17



здравей, напълно съм съгласен с jaytee. Това което ти се е случило няма да ти е за последен път. Никой не е застрахован от това, даже и най коравосърдечните хора. Рядко се случва - но случи ли се така както в твоя случай си държи влага доста време.
Но усмихни се излез с приятели и се повесели. По добро лекарство от това не виждам :)



Тема Re: Какво да правя - любов ли е това???нови [re: Spark82]  
Автор Misho_2O (непознат )
Публикувано28.06.04 13:48



Виж пич, прочетох мненията и на другите ... но не съм съгласен ...

Казвам ти от личен опит, по добре му се обади и го покани да се видите и да поговорите. Аз постъпих точно така, а бях изпаднал в твоята ситуация, сега вече година и половина сме неразделни ...

седнете, поговорете, кажи му какво изпитваш и какво искаш. Ако на него условията ти му допадат всичко ще е ок, ако ли не - ще знаеш че проблема не е в твоя телевизор :)



Тема Re: Какво да правя - любов ли е това???нови [re: Misho_2O]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано28.06.04 16:12



Благодаря за съветите :))))
Мишо, и аз мислех като теб да направя, но няма да се моля - пък и лека по лека ми минава - не искам, ако ми откаже, пак да изпадам в същата ситуация

Много благодаря на всички, които ми оставихте мнението си - радвам се, че тук може да се намери разбиране





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.