Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Дискриминиране на хетеро от хомо...нови [re: eлия]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано26.06.04 15:31



Въртим се в затворен кръг. Какъв критерий може да бъде дълготрайността на една връзка?



Тема Re: Речник на чуждите думи в българския езикнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано26.06.04 15:42



Използват се сложни думички с просто обяснение, но той не каза как стоят нещата при него? Колко серизони връзки е имал, колко е била трайността им? или може би става прекалено лично?



Тема Re: Така си е - малко "суха статистика"нови [re: eлия]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано26.06.04 15:54



Елия коя е тази вулгарна и по-рядко само низка лъжа, на която ни е изграден живота ни?



Тема Re: Отново - напълно съгласен.нови [re: BBourgas]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано26.06.04 16:35



такива са фактите. това, че на теб те ти се струват клишета, е нещо, което аз не желая и не мога да променя.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: Отново - напълно съгласен.нови [re: peter25]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано26.06.04 16:46



Не спомена нищо, за това как стоят нещата при теб-колко дълготрайни връзки си имал и колко дълго са продължили те? Не мислите ли, че се бъркаме в лични неща? Никой не може да ми определи с колко човека да се ч*кам, колко често, дали да се обвържа с някой или да не се обвържа с някой, колко да продължи това-правя го според нуждите ми и според това как ми изнася. Въпреки всичко изтъквате, че хетеросексуалните мъже ни ненавиждат заради това? Аз ги приемам, но не им се бъркам във взаимоотношенията им с жени. От къде на къде те ще се бъркат в моите?

Редактирано от BBourgas на 26.06.04 16:51.



Тема Re:Клюкинови [re: BBourgas]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано26.06.04 16:53



Това, какви , колко на брой и с каква продължителност връзки съм имал /имам, е лично моя работа и за разлика от един немалък на брой гей-хора, които дават мило и драго да споделят със сульо и пульо с кого , кога, къди и по колко пъти са правили секс, аз няма да го направя.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re:Клюкинови [re: peter25]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано26.06.04 17:09



Тогава от къде на къде ще държиш сметка на другите колко пъти са го правили, колко дълготрайни са им били връзките и как това се отразявало на мнението на останилите?Мился, че нямаш право да го коментираш



Тема Re:Клюкинови [re: BBourgas]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано26.06.04 19:30



Вгледай се, ама много внимателно във всичко, което съм написал дотук и ще видиш, че не го правя.
На никого никога не съм държал сметка защо , как, кога, с кого и по какъв начин е правил каквото и да е.
Темата е съвсем, съвсем различна.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re:Клюки [re: peter25]  
Автор Jockey (мечкадаря)
Публикувано26.06.04 23:49



Е като нямаш очи да кажеш какви връзки си имал досега, защо тогава изобщо започваш да критикуваш връзките на другите?
Когато човек се притеснява да сподели нещо лично, значи не е (за)доволен от това лично нещо.

От мъжа можеш да купиш няколко инча пенис, но нито секунда любов


Тема Re: Справедливост за всички [re: PutkaSasDupka]  
Автор Guardian_Hearts (безумно гладен)
Публикувано27.06.04 00:04



Не знам къде точно да си пусна мнението из тия 100 постинга, затова го слагам тук накрая, на чистичко.

Първо искам да се обърна към Елия и да кажа нещо покрай нещата които тя каза.
Разликата между връзките при гейовете и връзките при лесбийките е много голяма. Сигурно не съм първият който го казва, вероятно повтарям някой, но какво да се прави, не аз съм открил топлата вода. На Елия и е направило впечатление, че не познава гей със сериозно гадже, но пък при лесбийките положението не е такова. Не става ясно дали знае как да си го обясни или не. Уж да, ама... Затова и смятам да напиша следното чудо.
Имало едно време един гей (Guardian_Hearts примерно) и една лесбийка ( която ще наречем Guardian_Souls). И двамата по един или друг начин се запознали със свястно момче/момиче и заимали връзка, или поне натам отивали нещата. Guardian_Souls се срещала с приятелката си, разменяла с нея целувки(по бузата, но все пак...), държала я за ръка на обществено място, прегръщала я, седели една в друга. И това не правело кой знае какво впечатление. Държанието им било като това на хиляди други момичета по целия свят(хиляди е малка цифра де). За хората държанието им прилича на държанието на останалите момичета, които правят същите тези неща, без да влагат в тях някава сексуална или емоционална жилка, освен може би тази на доброто приятелство. Guardian_Hearts и неговия приятел от друга страна, не могат да си позволят това. Позволят ли си го рискуват да бъдат гледани, в най-добрия случай, като маймунките в цирка. Другото са намръщените погледи, шушукането, излъчващото се неодобрение, възмущение, отвращение. Да речем, че на Guardian_Hearts и приятеля му не им пука. Те знаят, че това не е нещо от което да се срамуват или да се притесняват да правят. Да речем, че могат да игнорират цялата външна картина, да не забележат другите около тях и техните реакции. Понеже са заедно и понеже споделят нещо. Но после, когато минат сами по същата улица, и от близката градинка се чуе "Мръсен педал", "Къде ти е ебача", "Ей, мъъъж" или нещо от този род... Когато някой който ги е видял е разказал на своите познати и по неведомите пътища на клюката и фактът, че София/България/светът е толкова малко място, се окаже, че неподходящи хора научават... Има твърде много вероятности, "ако"-та. В идеалния случай Guardian_Hearts и приятелят му ще са готови да посрещнат това. Родителите, приятелите, близките, колегите им, ще знаят, ще са освободени от страхове и притеснения, ще са намерили своето място и хората които да ги подкрепят. Но идеалният случай е по-скоро изключение отколкто практика. И така, за да не се стига до тези неща, или дори до разсъждения на подобна тема, Guardian_Hearts и приятелят му "спазват приличие". И така, ето ви го въпросът. Кой според вас ще изгради по-пълноценна, и оттам възможно по-продължителна връзка? Guardian_Hearts или Guardian_Souls?
Не казвам, че на лесбийките им е лесно, съмнявам се да е така. Но личното ми виждане е, че те поне имат някакъв шанс да изнесат връзката си и под слънцето, сред хората, дори и същите тези хора да не подозират за какво става въпрос.
Елия има и наблюдения и над чисто "наши" територии-барове, клубове, организации. И отново не вижда двойки. Признавам си, че не съм запознат с лесбийките като цяло. Нямам представа как се държат когато се съберат в група, когато станат "глутница"(извинявам се за израза, но трябва да онагледя). Знам обаче как действат гейовете. За мен злобата, завистта, одумването, са емоции и действия които проявяват групите гейове и дори единичните индивиди. Пределно ми е ясно, че в голяма степен липсва уважение, съпричастност и други такива. Просволутия номер с тоалетната(за повече яснота-краденето или опитът за крадене на гаджето) съвсем не е единствения.
И на фонът на ВСИЧКО, си мисля, че в най-общият случай гей връзката съществува между четири стени, в най-близък приятелски кръг и т.н.
Цитат:Никога тази общност няма да има шанс за нещо съществено, докато не разбере едно нещо. Че е нужна истината и че горчилката на тази истина трябва да се преглътне, за да се придвижим напред и да променим тези неща.
Защото преобладаващата част от хората мразят гейовете не защото гейовете спят с мъже или обичат мъже... а защото живота им е изграден на една голяма, често вулгарна и по-рядко само низка лъжа. И че да се лъжем един друг само за да се кефим един на друг и да гъделичкаме смазаното си Его е не е пътят към Храма.
Истината, Животът и за капак Храмът... Липсва само Пътят и религиозната проповед е готова. Признавам си, нито знам за каква истина става въпрос, и оттам-защо ми е нужна, нито към какъв Храм съм се запътил. Но повредата явно е в моя телевизор.
Цитат:Проблема не е в безразборните ви сексуални контакти, а в това, че тях изваждате на преден план. Вместо да извадите други неща.
Погледни дори клуба тук. Като влезне човек чете за кура на бащите ви, за това как да си прави клизма, как да изпразните дебелото си черво и да разширите ануса си, как сте се чукали в кола и прочие неща.
Е отиди в лесбийски форуми и намери тема свързана с това каква е пичката на майките ни, как да лижем, как да си вкараме вибратор между краката, как сме се лизали на паркинг или как искаме нещо за излизване тази вечер.
Та човек като се заинтересува от вас и първото което се набива в очи е секс, секс и пак секс....
Знам че не е така.. и затова точно казвам, че акцента на гей обществото трябва да се промени. Защото социалния ви живот не бива да е концентриран само върху секса. И не хомофобията кара хетерите да им се гади от този секс, Просто това е секс който те не приемат, както вие не приемате хетеро секса. Така че... не наблягайте на това.
"Та човек като се заинтересува от вас...." Както споменах-маймунките в цирка са интересни. А честно казано, колкото и да ги харесвам някак си не се лаская от вероятността да се заинтересуват от мен по същия начин по който се заинетесуват от тях. А за какъв социален живот става въпрос? Че аз както вече стана ясно, нямам такъв попринцип и го карам на симулация. И още нещо-защо пък да не приемаме хетеро секса? Аз поне го приемам и не виждам причина да не го приемам. Не ме отвращава, не ме дразни, не го мразя. Това, че не го практикувам и че не изпитвам желание да го практикувам, не значи че съм настроен начорчек.
Ипоследно, за да не оставя впечатление, че съм се заял с Елия(само малко, поне за момета), искам да кажа, че споделям напълно мнението и за стереотипите.

Към peter25. Ако се опитам да анализирам и да изкажа мнението си по всичко което си написал по тази тема(странно виждане за понятието "тема" имаш между другото) най-верочтно ще осъмна пред клавиатурата и пак няма да съм казал всичко. Все пак би било забавно да поспорим и/или да се позаяждаме.

И последно, понеже пръстите ме болят и ме чака аниме за гледане, искам да се обърна към PutkaSasDupka. Поздравления. Все пак твоето "мрън-мрън" в другите клубове остана без отговор. Но както се казва-намерил си благодатна почва.

Ако на някой му се спори или му се заяжда-имам мейл, ICQ и съм си включил бележките. Много ми е объркано да следя из 100 и кусур мнения кой какво по адрес на кого и какво, какво казва. Може и тъп да съм, но не смогвам. Пък и възвишения език който някои от вас употребяват направо ме уморяв. Ако искам да разсъждавам по половин час над една дума дума, понеже не я разбирам, докато чета нещо, ще си отворя учебник по алхимия. Да не говорим, че в някои случаи и цялостно смислово не зацепвам... Ще да е от възрастта.

Това да не ти е мандра бе?!?!?!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.