Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Дискриминиране на хетеро от хомо... [re: PutkaSasDupka]  
Автор peter25 (непознат)
Публикувано24.06.04 16:56



За съжаление ще трябва да отбележа, че си прав/а - такива са и моите лични впечатления, придобити от общуване с други хомосексуални момчета. Лично на мен това не ми допада, защото съм усещал как същите тези момчета гледат на мен по-"особено", защото повечето ми приятели са хетеросексуални. Факт, поне според мен е, че наистина много от хомосексуалните са се затворили в една крайно ограничена псевдосоциална група, в която чувстват мнима сигурност и подкрепа. Както при формирането на кои да е групи, и това е напълно естествен поведенчески процес .
Разликата обаче е , че повечето такива групи се градят не на общите интереси , а на общото мразене и презиране на хетеросексуалните / може би защото те са недостижими, а хората имат навика да намразват това, което желаят, но не могат да имат / , и на стремежа да им бъде даден отпор / видите ли, вие си чу..те жените, ама и ние не пасем трева, я /.
Още веднъж - подкрепям те и мисля, че в този клуб трябва да бъде разрешено писането от нерегистрирани потребители, както например това е възможно в гей-форума на www.gbg.bg / там пък, защо ли , пишат основно хетеросексуални ... /
Вярно е, че те не винаги пишат "приятни" неща като каква песен да си изберем за гей-химн и какви потници са на мода, но са много обективни що се отнася до премълчаваната тук силната промискуитетност на гей-мъжете, както и много други наши привички .
/ Убедил съм се, че повечето хетеросексуални хора не ни приемат не защото сме гей, а заради например липсата на стабилна ценностна система и способност да обичаме, която една голяма част от нас показват, сменяйки сексуалните си партньори като носни кърпи - но това е друга тема /

Правилно определената цел е 3/4 от правилното решение.



Тема Re: НЕсъгласен ! да гласуваме за.... [re: peter25]  
Автор Guardian_Hearts (безумно гладен)
Публикувано24.06.04 17:04



Ако правилно си спомням, първата ти тема тук(поне с този ник) беше цитат от чата на дира. Съвсем сериозно ли искаш да четеш същото тук? Защото си мисля, че няколко минутното усилие да се регистрират е едно от нещата, които възпират почитателите на подобен стил на говорене/писнае да пишат същите простотии и тук. Наречи ме предубеден, но никове с правописни грешки, с вулгарен смисъл, или въобще без такъв, и странни и безмислени писания мога да чета другаде. Тук съм защото намирам нещата които се пишат тук за интересни, увлекателни, смешни или дори поучителни. Иначе за по-малко от 30 секунди се логваш в Mirc и четеш простотия до насита. Но предполагам това и сам го знаеш.

Това да не ти е мандра бе?!?!?!

Редактирано от Guardian_Hearts на 24.06.04 17:06.



Тема Re: За това си има модератор. [re: Guardian_Hearts]  
Автор peter25 (непознат)
Публикувано24.06.04 17:13



Отново ще го напиша макар че се повтарям. Напълно ясно ми е, че е възможно да се задръсти тук с хора, подобни на тези от въпросният откъс. Според мен обаче не трябва да се лишаваме от мненията на някои хетеросексуални хора, които обаче не са се регистрирали . Иди на www.gbg.bg , клуб Той и той , и ще видиш, че - ДА, наистина има много цинизми, но пък някои напълно добронамерено са споделили своята гледна точка. Доста ще е трудно да успеем да се "интегрираме", ако не знаем защо не ни приемат , нали ?

Правилно определената цел е 3/4 от правилното решение.



Тема Re: Дискриминиране на хетеро от хомо... [re: peter25]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано24.06.04 17:17



Имам едно много просто решение за теб - Пиши си в гбг.бг, а нас ни остави тук да си говорим за гей химни, потници и да си "мразим и презираме хетеросексуалните"...
Само преди това да посочиш, къде някой от нас е споменал, че мрази хетеросексуалните. Като сме сложили ограничение за регистрирани потребители ли? Искаш да кажеш, че хетеросексуалните не знаят как да си регистрират профил в дир.бг?



Тема Re: За това си има модератор. [re: peter25]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано24.06.04 17:22



Е да, ама ти си тоя дето дискриминира хетеросексуалните. Много тъпи ги изкарваш... един профил в дир.бг да не могат да регистрират...



Тема Re: НЕсъгласен ! да гласуваме за.... [re: Guardian_Hearts]  
Автор PutkaSasDupka (новак)
Публикувано24.06.04 17:24



Първо щом никът ми е вулгарен то какво да кажа за 8-9 годишни хлапета дет псуват много яко в компютърните клубове, нима не си бил в такъв и второ в ника ми може и умишленно да съм допуснал печатна грешка.



Тема Re: Дискриминиране на хетеро от хомо... [re: Jupiter]  
Автор peter25 (непознат)
Публикувано24.06.04 17:29



"Само преди това да посочиш, къде някой от нас е споменал, че мрази хетеросексуалните"
Защо реши, че съм твърдял това - никъде не съм го написал ?!
Споделям едно обобщено мое наблюдение, което не касае конкретно регистрираните ТУК потребители , макар че е много вероятно да е валидно и за някои от тях/нас.
Докога , независимо от темата, ще продължавате да пускате тази словесна защитна система !?!
Никого не виня, никого не обвинявам - само споделям ЛИЧНИТЕ си наблюдения .
Защото когато разговарям с някого, аз слушам.

Правилно определената цел е 3/4 от правилното решение.



Тема Re: Тъпи ?!? Или хора, имащи право на избор ? [re: Jupiter]  
Автор peter25 (непознат)
Публикувано24.06.04 17:35



Отново - не съм твърдял , че хетеросексуалните хора, които не са регистрирани, са тъпи.
Има много и най-различни причини един човек да не ИСКА да се регистрира и това по никакъв начин не го прави тъп.
Мисля, че всички трябва да имаме ВЪЗМОЖНОСТТА да напишем каквото си искаме. А това доколко написаното отговаря на нечии критерии, е друго.

Правилно определената цел е 3/4 от правилното решение.



Тема Re: Изместваш темата.... [re: jaytee]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано24.06.04 18:11



Това, че някой има виртуална идентичност далеч не означава, че неговото мнение е по-"заслужаващо" си разглеждане или по-ценно от нечие на нерегистрирал се. Това е Интернет, все пак. Не искам да правя анализ на причините, поради които някой не желае да се регистрира. За второто- така е , не са по-малко, но защо трябва да бъдат ?!

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Няколко неща. [re: peter25]  
Автор Guardian_Hearts (безумно гладен)
Публикувано24.06.04 18:51



"За това си има модератор."
Ти изхвърляш ли си обвивката от дъвката в кошче? Или използваната кърпичка? Или фаса? Или пакетчето от чипса, обелката от банана или каквото и да било? А нали се сещаш, че ако си ги хвърлил на земята, след теб ще трябва да мине някой, който да ги измете и изхвърли вместо теб. Да не споменаваме, че междувременно ще минат и други хора които ще настъпят изхвърленото, ще се изцапат, ще им замирише на лошо или ще им се стори грозно. Но защо ли да се косим след като има кой да мине след нас и да ни изчисти селянията. Не визирам конкретно теб, но изказването ти ме наведе на подобни мисли. Има модератор-ми хубаво, дай да оставим кой каквото си иска да пише, пък той, модераторът, ще седи онлайн 24 часа, за да чисти след осралите. Не съм адвокат на модераторите, но все пак това е нещо с което се занимават доброволно и в свободното си време. Не може да се очаква да играят ролята на "лелката с метлата".

Според мен обаче не трябва да се лишаваме от мненията на някои хетеросексуални хора, които обаче не са се регистрирали .

Който има желание да каже нещо, ще намери начин да го каже. Ако някой, било то хомофоб, гей, лесбийка, бисексуален или хетеросексуален, въобще който и да било, има желание да каже нещо-ще го направи и регистряцията няма да му се стори пречка. Но щом регистрацията, която както вече всички знаем и сме уточнявали става за отрицателно време, го възпира, значи не държи толкова да изкаже мнението си.
Не виждам и причината да съм съгласен с появяването на цинизми, псувни и всякакви други неприятни неща, тук при положение, че в момента те не присъстват. Нямам желание да ги чета или дори да ми попадат пред погледа докато отварям темата която ме интересува. Не виждам защо на чистия тротоар трябва да се обърне кофа с буклук, заради евентуалното улеснение на някой, който може би би казал нещо, което евентуално и може би би представлявало интерес за мен. Дори и да не мога да преценя степента на вероятност или тази на не вероятност, мнението ми си остава същото:
Регистрирай се и пиши. Щом това (регистрацията) ти се струва непосилна, ужасно трудна, досадна или ненужна пречка-моля, както вече всички разбрахме в gbg.bg съществува възможност за изява и без това препятствие.

Колкото до интегрирането и защо не ни приемат, дълбоко се съмнявам някой хетеросексуален да ми заяви: Не те харесвам, защото като гей ти ми забраняваш достъпа до клуб АиА в дира, без да съм се регистрирал. Абсурдно и смешно е.

Това да не ти е мандра бе?!?!?!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.