Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 06.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Има ли такива ваобще?нови  
Автор feever (неразбран)
Публикувано20.06.04 21:25



Срещали ли сте се някога с чoвек от чата,който са си е стувал и има ли такива ваобще?
Днес си уговорих срeща,от пьрво чатене,харесването бе взаимно и рехихме да се видим.
В уговорено време бях на уговореното място и той в интерес на истината бе точен..няма да говоря за вьншия му вид..още от самото начало започна да се оплаква как всички не го оставяли на мира,как цял час сменял някаква системна платка и за някакви проблеми с мрежата,която подаржал...
Беше си запланувал цялата програма-парво му се ядяла торта, искал пуканки а и бил гладен,ходихме в някака дупка да ядем торти,там разговора беше повече с маистора на тортите,които били незаменими..
После,когато си помислих,че ще започне наи-вече тази пародия на среща се появи някакав негов клиент и се оказа,че трябва да мине през още два клуба..изтарпах още няколко минути и му казах,че мислех,че сме на среща..после му казах да си сварши работата ,без да да се притеснява..
Той не исакаше да си трьгвам,но така определено беше по-добре
Надали можеше да се получи по-зле,като си трагвах срещах толкова готини екземпляри от породата boys,а аз намерих на кои да порпадна...,а така се бях засукал,с мокра прическа и...прашки,толкова ефектен,4е ми се приска сам да си посегна:-)))

Положителното от случката е,че за пореден път се уверих в нивото си,колкото и нескромно да звучи...

Редактирано от feever на 20.06.04 21:43.



Тема Re: Има ли такива ваобще?нови [re: feever]  
Автор Guardian_Hearts (мразещ)
Публикувано21.06.04 13:54



Хъх.
Човек от ЧАТА който да си струва/да си е струвал? Не. Дори и в дадения момент да си е струвал след кратък(в повечето случаи) период от време се е оказвало, че не си струва. Чатил съм си доста години и в момента не поддържам контакт с нито един от хората с които съм се запознал, независимо от чата в който сме се запознали, нито пък от това дали са момичета или момчета. Е, с някои сме поддържали по-продължителен контакт, но както казах, в момента никой от тях не е в указателя на телефона ми.

Иначе като прочетох постинга ти и ми хрумна идеята за конкурс "Най-кофти среща". За победителите награди!
И за да дам тласък ще споделя за едни мои срещи. Значи аз от как се помня все с един и същи ник си чатя. И веднъж се срещнах с един. Срещата беше тъпа, но аз се държах както винаги(ще обясня и това). След кратко време си уреждам среща с друг ник. Оказа се същия човек. Трети път-трети ник-същия човек. На четвъртия път го попитах да не е психично болен. Отогава много внимавам да не ми се случи подобна случка, макар, че всъшност няма начин да се предотврати това освен ако не държиш да видиш снимка и копие оп личната карта на човека. А аз не държа.

И още нещо-за държанието. Всеки път когато си уреждам среща, полагам усилия. Среща дори и само да се запозная с някой, ей така, без никакви надежди или очаквания или каквото и да било, просто да се видя с дадения човек. Отивам в приличен външен вид. Държа се културно. Усмихвам се макар и да ми е кофти настроението. Старая се да бъда учтив, да водя разговор, да поддържам разговора, да измислям теми на разговор, да предразположа човека към разговор и т.н. А срещу мен-дърво. Мълчи, гледа встряни или си плямпа негови си глупости без да си направи и най-малкото усилие. Добре, може от първата секунда да е ясно, че не си допадаме, че нищо няма да стане(ако е имало подобна нагласа) ит.н.,но понеже никой няма да си признае, че другия не му харесва(или в повечето случаи единия харесва другия, другия него-не) сме решили да идем да пием кафе или да хапнем сладолед. Добре де толкова ли е сложно за половин час да положиш малко услилия и да се държиш като нормално човешко същество а не като пукел? Абе не знам. Ако човекът срещу мен не полага дори минимум усилия да е държи смислено, направо избеснявам. Дразня се вече. Та така.

Това да не ти е мандра бе?!?!?!


Тема Re: Има ли такива ваобще? [re: feever]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано21.06.04 18:33



Да си е струвал... не бих казал... По-скоро е безценен!

1/1



Тема Re: Има ли такива ваобще?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано21.06.04 19:50



Ами...ако говориш толкова много колкото и пишеш...



Тема Re: Има ли такива ваобще?нови [re: feever]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано21.06.04 20:02



Щом след толкова старания (мокра прическа и прашки) не си успял да привлечеш някакво внимание...нивото нещо...



Тема Re: Има ли такива ваобще?нови [re: feever]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано21.06.04 20:37



Ама аз си мислех че вече не обръщаш внимание на тези неща... Аз като човек с доста опит в тези неща :) отдавна съм преодолял дерзанията си свързани със чат срещите. Въпреки всичко, има доста стойностни екземплари, които щъкат из чата, но всичко е въпрос на късмет,а според статистиката която си водя :) шанса да срещнеш нещо стойностно е 1 на 10. Лошото в случая е че не можеш да прецениш докато не се видите и си поприказвате наживо. :(

На мен впечатление ми прави нещо друго - приказвам си с някой в чата, започваме да говорим по насериозно и нещата вървят към уговаряне на среща, при което аз повдигам въпроса. Почва се с ама ти дискретен ли си, да не си някакъв перко, феминизран ли си и накрая когато с 3 часови мъки ги подкукоросам да се видим... какво да ви кажа бедна ви е фантазията-идват ми феминизирани, абсолютно недискретни, същества със страхове избиващи собствените им комплекси



Тема Re: Има ли такива ваобще?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано21.06.04 20:40



мнгоо познати ситуации :) обикновено с такива претупваме срещата набързо и се насочваме към най-близкото място за действие, където също претупваме нещата. ама какво да се прави, то не се издържа много време с такива около теб, пък и пустия му хормон, нали трябва да го задоволя



Тема Re: Има ли такива ваобще? [re: Jupiter]  
Автор Guardian_Hearts (мразещ)
Публикувано21.06.04 21:57



Говоря повече. Писането ми отнема значително повече време, пък и трябва да внимавам за пунктоацията и разни подобни. А говоря много с приятелите и познатите си, не със срещите си. Както написах-поведението ми е напълно адекватно такова, проблемът далеч не е в мен. Ако ти се спори, ще поспоря с удоволствие.

Това да не ти е мандра бе?!?!?!


Тема Re: Има ли такива ваобще?нови [re: feever]  
Автор kyrsant (непознат)
Публикувано22.06.04 13:29



Определено мога да кажа че има и сжестин хора в чата . Лошото е че докато попаднеш на такъв трябва да се "запознаеш" с прилично голямо количество "пълнеж" , антипатични , противни , психари , смотаняци и др подобни . Въпреки това май няма смисъл да се лъжем че чата си е голяма краста (всеки е прекарвал доста часове пред монитора с идеята че "ето сега ще се запозная с готино момче" с идея за секс или друго) .
Аз също съм имал доста срещи с момчета които в чата са приятни и интересни събеседници но на живо се оказват големи комплексари и наистина контакта с тях се оказва доста трудно нещо . В повечето случаи опитвам да се държа нормално и да показвам разбиране към дадена тема , но когато започнат да ми се правят на много велики от сорта кои какво притежавал , с кои се познавал и др подобни "леко" ми кипва и предпочитам барзо да се изнеса под някакъв блоговиден предлог от сорта "опа аз забравих че съм на лекции" , "как неусетно мина времето пък аз си имам работа" . За мое голямо съжаление често съм прибягвал до номера "извиняваи но изникна една работа и няма да може да седнем и да поприказваме" използван при първия визуален контакт с другото лице . Към този подход прибягвам в случай на драстична разлика между това за което се е представил човек в чата и това което реално представлява : супер женствени , с крещяща гей визия , пратили чужда снимка и др подобни . След подобни срещи колкото и нескромно да звучи се убеждавам колко красив и готин човек съм и разбира се изниква въпроса "като съм толкова готин защо все на кретени попадам" .
А сега малко за добрите попадения . Има и такива , много търсене трябва но пък като намериш готино момче бързо забравяш неуспешните опити . Като потвърждение мога да посоча сегашния ми приятел с които се запознахме именно в чата и сме заедно около 5 месеца . Преди него имаше и други готини момчета но те бяха за доста по кратко време като с някои от тях още поддържам периодично контакти .
Стига съм писал че започна да става доста обемисто . Ако има някакви печатни или пунктуационни грешки моля за извинение



Тема Re: Има ли такива ваобще?нови [re: BBourgas]  
Автор feever (неразбран)
Публикувано22.06.04 22:48



Пропусна един от наи-редовните въпроси,поне при мен,наред с другите, които си изброил-Българин ли си?
А иначе разочарованието идва,когато намериш някой,с който наистина ти е приятно да си говорите,и поне според мен по-добрия вариянт е да се видите на живо,отколкото да си мислиш,че може би е ТОЙ,и да се измъчваш излишно,нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.