Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стига веее,  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано15.05.04 17:54



Ровичкайки из интернет пространството, попаднах на български гей-сайт. Зачетох се в уводните думички и ми стана меко казано интересно...

От както на нашата планета съществува живот, оттогава гей-общността е част от човечеството! Гей-обществото всъщност е не само част от еволюцията на сексуалността, но и резултат от процесите на израстване и развитие на цивилизацията! Днес, в началото на Двадесет и първи век, гей-общността е почти 50% от населението на земята, а не както се смяташе в миналото - 5-10%. Следователно, това прави гей-обществото равнопоставен и равноправен жител на нашата планета, с всички произтичащи от това задължения. Разликата е само в обекта на сексуалност, което е съвсем нормално, тъй като, за да има човешка раса и разум, то уеднаквяването би следвало да липсва. Не трябва да забравяме, че сексуалността бива два основни типа: 1. Хомосексуална - т.е.имам предпочитания към същия пол и 2. Хетеросексуална - с предпочитания към противоположния пол. Вторият тип сексуалност е заложена по-cкоро в основите на възпроизводството или репродукцията на човеците, поради възможността на женският индивид да износва плод, като му доставя необходимите за неговото развитие условия и вещества. Напоследък доста често се среща и т.нар. бисексуален тип на поведение, който се счита за отклонениe от нормата на сексуалността. В редица медицински школи, бисексуалността се разглежда като полово заболяване от психо-емоционален тип. Т.е. бисексуалността е патология на сексуалността и тя не може да бъде норма. Тя е равностойна на неориентираността и несъвършенството. Разбира се, редно е на такива хора, от бисексуален тип, да им се окаже помощ, за осъзнаване на сексуалните им предпочитания, за да не се задълбочава психопатологията на самозаблудата и неориентираността. Като цяло, бисексуалната общност от мъжете е с предпочитание към своя собствен пол, но поради обстоятелствата на обществото и налаганите им, изкуствено създавани норми и ограничения, те със страх показват любовта си към собствения пол, и го прикриват чрез връзка със срещуположен обект по пол - жена. Това допълнително задълбочава техните страдания, което в крайна сметка завършва с определен тип раздяла със съществото от противоположния пол и връщане на предпочитението към собствения пол. Доказателство за това е, че същите тези бисексуални мъже, започват да търсят близостта на собственият пол, и то достаактивно, като в крайна сметка са готови на всичко, само и само, да имат до себе си, при това верен, мъж. Това е така, тъй като всичко което ни е заложено в гените, колкото и да е потискано, в крайна сметка се проявява и ние не можем да избягаме от себе си. Ето защо е редно да бъдем себе си и да не се страхуваме от това, което природата е решила да бъдем.

Да ви се коментира? Щото на мен ми се. Ама след малко, че един колега черпи за новата кола.



Тема Re: Стига веее,нови [re: Sam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано15.05.04 20:35



Сайтът е на Никам. Той има няколко сайта "гейсексология", "гей-българия", "аз съм гей" (с такава тема се появи и тук миналата година), "гей-форум", и т.н. Отдолу на тази страничка се е подписал с icq номера си, който го има и в профила му в дир.бг.



Тема Re: Стига веее,нови [re: Sam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.05.04 21:31



стилът на автора на тескта ми е познат от някъде



Тема Re: Стига веее,нови [re: jaytee]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано15.05.04 22:47



Ясно. Значи е негов. Този въпрос е разрешен.



Тема Re: Стига веее,нови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано15.05.04 23:50



Viva Nikkam!



Тема Re: Стига веее,нови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (1.8)
Публикувано16.05.04 00:26



Кой говореше за антирекламата... Това ако не е, здраве му кажи



Тема Re: Стига веее,нови [re: Sam]  
Автор jism ()
Публикувано16.05.04 00:52



Понякога се чувствам виновен...
Не знам дали сте го изпитвали това чувство,че след раздяла,ако единия се държи неадекватно,другият се чувства отговорен...
Това момче превъртя сякаш след разделите... първо с един би,след това пак
налетя на втори...



Тема рекламатанови [re: Hopтттчe]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано16.05.04 00:58



Абе, едно време като учех маркетинг, някой разправяше "Няма лоша реклама". Май беше в смисъл, че е по добре лоша, отколкото хич. От друга страна, наистина цял бивол за мезе също не бива...

Проблемът може би е, че информацията трябва поне да прилича на вярна. Хората са доверчиви, ама не чак дотам.



Тема Re: рекламатанови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (1.8)
Публикувано16.05.04 01:27



Не съм сигурен че е толкова безобидно... Със сигурност някой ще се оплете в тия кълчища, преди да осъзнае че чете глупост. Сума ти народ вярва на глупости само защото нещо е написано някъде...



Тема Re: Стига веее,нови [re: jaytee]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано16.05.04 03:23



Mi da.... poznava se po stil i gramaticheski greshki.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.