Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 20.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Разказ с продължение  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано15.05.04 12:35



Кратко и непълно "проучване" показа, че има доста хора, които не влизат в тема с по 96 мнения (към момента), поради което пропускат интересния (според мен) "Разказ с продължение" подхванат от pensif в и по повод темата с

на Нортттче и по предложение на

По тази причина, си позволявам да преместя темата като самостоятелна, та повече хора да я прочетат и се включат в клубното творчество. Приятно четене :)




Тема pensif (поставям началото)нови [re: Sam]  
Автор SamМодератор ()
Публикувано15.05.04 12:47





Ама съм ентусиаст и аз...

Ето какво спретнах преди малко. Присъстват 10 думички от асоциациите ни тук: някои произволно (завой, съперник, трофей, симпатяга, топлина, горещи), а други - ключовите - са в основата на разказа, а именно последните няколко от последната нишка (ихаааа, хоро, сватба, тъпан).
Стана малко дълго, но надявам се ще ми простите.

Приятно четене!


Ииихааааа! - чу се специфичното подвикване от женски глас. Хорото постепенно нарастваше на дължина и се извиваше във все по-интересни траектории. Настроението също спазваше възходяща градация. По-трудното и досадното беше минало гладко – гражданското, църквата -, сега всички се бяха отпуснали и се забавляваха.

Харесваше му да води хорото – един от редките случаи, в които се чувстваше комфортно в ролята на лидер, макар и сред най-младите тук. Странно как тази музика, извираща дълбоко от корените на народа му, която в детството си дори не понасяше, го караше да се преобразява така, да забравя всичко и да се слива телом и духом със звуците... Харесваше му да усеща погледите на всички върху себе си – върху младото си, гъвкаво тяло, да вижда как очите на мъже и жени следват уверените му, ритмични, нестандартни понякога, но красиви движения, възхищението...

“Какви топли очи!”, за миг две ивици от хорото се доближиха доста лице в лице и срещу него се случи едно непознато момче. Симпатяга. Погледите им се преплетоха. Как не го беше забелязал досега? Колона, завой, изгуби го... Хм, тези очи...дали бе прочел правилно?

Вечерта напредваше. Изобщо не беше сядал на мястото си.Танцуваше и се забавляваше на воля – с братовчедка си, булката, с младоженеца и с всички роднини и приятели, присъстващи на сватбата. Миг на отмора - дойде ред и на веселия обичай с откупуването на пилето и тортата – съответно от кума и кумата. Срещу тях танцуват момиче и момче, в ръце с подносите, под звуците на ръченица. Кумът и кумата се надиграват с тях, опитвайки се да откраднат “стръвта”. След като и двете страни се поумориха и трофеите смениха собствениците си, по дансинга се появиха и други танцьори на ръченица. Разбира се, включи се и той. Гордееше се с пъргавината и изобретателността си в този народен танц.

За момент мерна онова момче. То също играеше, и то съвсем не лошо! Ту заситняше с леки стъпки, ту се впускаше напред с приведена глава, или пък се завърташе около себе си, изпъчен и изопнат като струна. Биваше си го и още как. Не само в танца. Погледите им пак се преплетоха. Хм, този блясък, тази лека усмивка... Нима го предизвиква?!

Постепенно останаха само двамата. Диджеят сякаш бе уловил витаещото във въздуха напрежение от съревнованието и упорито не сменяше ритъма. Вниманието на всички неусетно бе приковано към танца на двете момчета, към тържеството и силата на младостта и красотата.

С мъка откъсваше очи от него, като се стараеше и да остава верен на майсторството си в танца. Защо го беше предизвикал? И как така топлината в тези спокойни кафеви очи се беше превърнала в огън, мятащ изпепеляващи искри и така покоряващ с жарта и стихията си? Хм, по дяволите, да беше си почивал малко повече! Краката му постепенно натежаваха. Не можеше да се предаде!

Внезапно, при едно от разминаванията им, другият му прошепна с дрезгав глас: “Ще те надиграя!” Горещият дъх сякаш запали ухото му. Добре ли чу сред този шум?! “Иска ти се!” “Който загуби, изпълнява едно желание”, провокира го онзи. “Дадено!”, отвърна без дъх, без да се замисли...

Не умееше да губи. Физическата умора постепенно го завладяваше и го изпълваше с безпомощен яд. В един момент му се стори, че вместо тъпана бие сърцето му, все по-силно и по-силно. Спри!...Сълзи от срам, умора и гняв напълниха очите му. По дяволите! Не може...край...Трябваше да скрие слабостта си, искаше да потъне в земята. Под бурните аплодисменти, приветстващи победителя, изтича към тоалетната, за да даде воля на емоциите си на спокойствие, сам. Тръшна вратата зад себе си. Пусна силна струя вода и се наведе над мивката. Внезапно някой сложи ръка на рамото му. Не беше чул да се влиза. Беше красивият му съперник. “Дойдох за обещаното...”

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от Sam на 15.05.04 13:17.



Тема Gnomeoнови [re: Sam]  
Автор SamМодератор ()
Публикувано15.05.04 12:47







За тоя шедьовър ти давам авторските права на думата ми безплатно!


Редактирано от Sam на 15.05.04 13:22.



Тема Sam (Продължение 1)нови [re: Sam]  
Автор SamМодератор ()
Публикувано15.05.04 12:54






Включил съм само сол, длани съответно на краткостта на текста :)
Като прегледах думите, които сме писали като асоциации дотук, май някой ще трябва да отведе героите в пещера или на старото селско гробище . Между другото, pensif много вдигна летвата, та аз ще я свалям първи .


... Беше красивият му съперник. “Дойдох за обещаното...”

Изправи се бавно, лицето му беше зачервено от скорошното напрежение, а по устните си усещаше ту солени капки от потта, ту сладките, заради контраста, капки чешмяна вода.

Все още беше задъхан и използва паузата докато поемаше дъх за да измисли първата си реплика...

“Не се отмятам... каквото и да ми струва...” прошепна дрезгаво. Усети слабост в коленете, дали заради изтощителното физическо усилие, дали заради емоциите, които го заливаха като водопад. Опита се да се подпре с ръка на мивката но залитна. Сам не разбра, как се озова в обятията на новия познат-непознат.

Иззад прашасълото стъкло се разнесоха викове “Горчиво! Горчиво!” - сватбарите. Това окончателно го стресна. Притвори очи и усети дъха на другия – горещ като обеден, летен вятър. Едва докоснали се, устните им се разделиха. “Не тук! Не сега! Идва някой.”. Отстъпиха един от друг бързо, но очите им запазиха връзката помежду им непрекъсната.

“Къде се затрихте бе, момчета?!” – беше кръстникът – малко по-възрастен от тях, едър, с опалено от слънцето и вятъра лице и вече загрубели от селската работа длани. “Браво! Голяма работа сте и двамата! Ама ти Ники, умиргаш, ама не се даваш, а!”. “Значи Ники се казвал новия му познат” – помисли си. “Да, не съм се представил” – и подаде ръка...


Следващият, моля.


Редактирано от Sam на 15.05.04 13:19.



Тема jism (Продължение 2)нови [re: Sam]  
Автор SamМодератор ()
Публикувано15.05.04 13:07





На мене ще е по лесно!
Моите думички бяха:блус;милувка;длани;четина;гъбка;боксерки;сталактит

Така с тях в разказа продължавам:
.......................
- Андрей!Андро всички ми казват...Кръстник,ще изляза навън,просто се скапах.Такава хубава сбатба!...Ти отивай при гостите,ние с Ники ще дойдем след малко...
Кръстникът се усмихна широко и свойски:
- Хайде,че гаджетата сега ще примират някой от героите да ги покани на
блус!Всички искрено ви се радваха.
Ники тръгна пръв към изхода,Кръстникът зави към залата, а аз със свито сърце тръгнах последен.Ами сега!Всичко е ясно,но как да продължим играта в
тази селска идилия?
Ники вървеше отривисто напред към едно съвсем ново "Пежо".Отключи колата и седна...
- Хайде,ела!Тъмно е.Знам от какво се притесняваш.Нито ще дойде някой,нито друга кола ще ни освети...
Минах от другата страна,докато сядах осетих нежна милувкапо
косата си. После пръстите разрошиха вещо кичурите ми и властно шепата му
приближи главата ми към неговите горещи устни.
Целувките и милувките ме правеха щастлив!Бях подвластен на топлите му длани. Ръката ми няколко пъти опипа един твърд сталактит
яко опънал боксерките му.Не издържах.... и започнах да го разкопчавам...С бръкването вътре напипах сладката му "гъбка"...
Около нея особено бодваше - неочаквано четина...Ники акуратно си
бръснеше явно не само красивото лице...
............
Кажете как да оправя тия изречения!?!?
В бележката бяха правилно наредени!



Редактирано от Sam на 15.05.04 13:24.



Тема jaytee (Продължение 3) [re: Sam]  
Автор SamМодератор ()
Публикувано15.05.04 13:15






Не можах да се сдържа да не напиша продължение. Получи се доста цинично и дълго, но се надявам да ми простите. Резултат на стресова седмица...

----------------------------

- Стоп, стоп, стоп - разкрещя се режисьорът - хайде бе момчета, колко пъти ще повтаряме тоя епизод! Какво си се вдървил бе, Ники! К'ъв актьор си бе! Колко пъти ще ти бъркат в гащите, докато се получи, a?! Еииий...

Бай Димо изгледа гневно двете момчета. "Ей, ще ми развалят филма", ядосваше се наум застаряващият режисьор, "Ама и сценарият толкова струва... компромис след компромис... И за какво? За да не стоя без работа... за да правя това, което си мисля, че искам да правя..." Той се тръшна на сгъваемия стол и се втренчи изпитателно в момчетата, които междувременно излязоха от колата, очаквайки нервно дали ще последва нов дубъл или вманиаченият режисьор най-сетне ще обяви края на снимачния ден.

Андро запали цигара и се облегна на пежото. "В колко ли хиляди филма трябва да играя, за да си купя такава кола...", замисли се той. Фирмата-спонсор докара това ново пежо сутринта специално за тази сцена и някой от снимачния екип пусна слух, че щяло да остане за бай Димо. Още един от серията подаръци за това, че се е съгласил да направи "шедьовър" по сценария, написан от съпругата на собственика на фирмата.

Ники пристъпваше нервно от крак на крак и избягваше погледа на Андро. За Андро еротичните сцени не бяха проблем, не му беше за първи път и като гей му беше естествено да бъде интимен с мъж. "Така и не го усетих тоя, гей ли е или не. Съвсем ми е разстроен гейдара. От цигарите ще да е... Хм... От няколко дена почна доста да се отпуска ама все моята приятелка това, моята приятелка онова... А старият идиот, наречен режисьор, съвсем се е вманиачил, ще го побърка...", Андро пое дълбоко от евтината цигара, изпитвайки мазохистична наслада от лошия й вкус.

Над целия снимачен екип падна неловко мълчание. Бай Димо все така настървено гледаше Ники от сгъваемото си столче. Прошарената му и оредяваща коса стърчеше във всички посоки, а на челото му пулсираха вени. В уморения му мозък прехвърчаха разбъркани мисли: "Андро го бива, има хляб в него, ама още е млад-зелен. Нищо не ги учат в тоя ВИТИЗ вече, нищо... Ама тоя Ники е пълна трагедия... Красиво момче, но за актьор не става, ще ми развали филма... Виж, в някой сапунен сериал ще се пласира без проблем..."

- Е, бай Димо, стига де! Хайде, спокойно. Виж какви са сладки момчетата. - наруши мълчанието с дрезгавия си глас гримьорката, която често спасяваше положението по тоя начин. - Хайде да изпушим по едно кафенце, а?

- ОК, ОК, край на снимачния ден! - извика бай Димо някак немощно от стола и бавно надигна позатлъстялото си, но не много отпуснато тяло. - Да, Муци, отиваме за кафенце. - обърна се той към нея.

- Бай Димо, - провикна се Андро - тия от фирмата, ако няма да прибират пежото тая вечер, какво ще кажеш да го пробвам как върви, а?

- Ей, пежото... - сбръчка чело бай Димо. - А бе, вземай го... Ама до 2 часа ако не се прибереш, не искам да те виждам утре, ясно? - хвърли му ключовете умореният режисьор, отчаян от мисълта, че от него балкански Алмодовар никога няма да стане и пое към караваната на снимачния екип.

- Значи ни напускаш тая вечер, сладур. - констатира Муци - Ами чао и внимателно с колата. - поръча му тя и се отправи след бай Димо.

Андро побутна по рамото Ники, който все още неадекватно подскачаше от крак:

- Ники, идваш ли с мен, приятел? Тоя красавец е мой тая вечер! - каза превъзбудено той, имайки предвид пежото.

- Ъъъъ къде? - отвърна Ники, който не беше съвсем на себе си.



Тема Кееефи [re: Sam]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано15.05.04 13:33



Нещо като "Истории с неочакван край"...

Не знам другите как са, ама на мен тоя разказ с много автори ми харесва. И чакам продължението с нетърпение.



Тема И една голяма водка [re: Sam]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано18.05.04 15:17



“Ники, Ники...”, харесваше това име. Винаги му бе звучало адски секси. Като го кръщавали едно време, за малко да го нарекат именно така - Николай...

Взря се пак в огледалото – гледката не беше от най-приятните. Хубавите му, обикновено усмихнати сини очи бяха зачервени и гледаха мрачно. Ники беше излязъл преди малко с кръстника, подхвърляйки едно “Идваш ли?”. “Да, да, сегичка...” Ама как да се яви пак там?!

Чувстваше се объркан – все още ядосан от поражението и проявената слабост, но и изпълнен със сладка тръпка. Господи, каква страстна целувка...не беше изпитвал нещо такова досега, не беше и предполагал, че някой може по такъв начин да му въздейства само с едно долепяне на устни...

Ала този Ники го унижи! Пред всички! А после се възползва и от моментната му слабост в тоалетната... Дали не му се бе просто подиграл?! Досетил се е някак и е решил да си поиграе чрез този облог... Кръвта му отново забушува.

“Бъди мъж!”, си подвикна вътрешно и тутакси се усмихна – тази реплика му беше много забавна. “Хм, ще му покажа аз на този подлец, че не може да си играе с мен!” Поизбърса се още малко, пооправи разрошения си перчем и доволен от решителното си, мъжко изражение, излезе най-подире от укритието си.

Противно на притесненията му, никой не му обърна внимание, като се върна в ресторанта, и така, по-спокоен, си седна на мястото. Потърси Ники с очи и не му отне много време да го открие...в прегръдките на едно момиче. Сега пък какво?! Допреди малко го целуваше в тоалетната, а вече се натиска с момиче? Ама и този донжуан си го биваше. Завистливо загледа плътно прилепените им тела, поклащащи се грациозно и страстно под звуците на тежкия блус... За миг Ники също го погледна и, по дяволите, усмихна му се! “Ироничен глупак!”, помисли си и отново се ядоса на себе си. Реши, че оттук нататък ще се прави, че онзи не съществува.

Внушаваше си, че не забелязва как Ники беше през цялото време в компанията на тази девойка, как просто не се отделяше от нея – кавалерстваше й на масата, дърпаше й стола, когато тя понечеше да стане, държеше я за ръка, а как страхотно танцуваха... Истинска двойка. “Значи така, прав се оказах – има си приятелка, а е решил да се позабавлява с мен, да ми се подиграе. Нещастник...”

В един момент реши, че повече не може да издържи в тази обстановка. Не беше трудно да се измъкне незабелязано – бяха пуснали някакъв диско евъргрийн и всички се мятаха по дансинга, от 10- до 70-годишни. Проправи си път отстрани и в миг се озова навън, на свеж въздух. Вечерта беше приятно прохладна. Огледа се и забеляза отсреща някакъв бар, май някой му спомена, че наскоро са го открили и бил доста свестен за селски бар. Хм, май точно от едно питие имаше нужда. Какво пък? Едно питие и на най-върлия въздържател не би навредило, помисли си.

Барът наистина беше приятно местенце – е, не като софийските, в които обичаше да прекарва времето си с приятелите, но като алтернатива за опротивялата му сватбена обстановка му се стори дори идеален. А нямаше и много хора. “Нали е отворено?” “Както виждаш”, посрещна го с изпитателен поглед изрусен барман. Приседна на една малка маса. По инерция първо поръча минерална вода, но при повдигането на вежди от страна на бармана, се сети за какво беше дошъл и добави несигурно: “И една голяма водка”.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Последният за днес [re: pensif]  
Автор SamoletМодератор (като никой друг)
Публикувано18.05.04 16:58



Отпи от водата. След минутка надигна чашата с водка, но дори и неговото несвикнало с алкохола небце не намери особена разлика във вкуса. Намръщи се с досада и се замисли. Изпадна в настроението, което наричаше “гаден самоанализ” или “саморазнищване”. Докога щеше така да се колебае между “Осанна” и “Разпни го”. Имаше нещо много чисто и приятно в първите разменени с Ники погледи, имаше нещо толкова топло и човешко в докосването на устните им. Или нямаше ? Привличане и сближаване или игра и подигравка... Само да знаеше...

Спомни си за последния си приятел. Още не беше се съвзел съвсем от раздялата. Макар тяхната история да бе с предизвестен от месеци край. Живееха заедно в един апартамент и деляха наема, всички разходи и широкото легло в спалнята. Андрей гледаше на връзката им като на нещо ясно и решено. Дотолкова, че не обръщаше никакво внимание на малките “знаци” осеяни по съвместния им път, докато не те не натрупаха критична маса и не стовариха истината върху главата му.

За месеците през които бяха заедно познаваше огромния гардероб на приятеля си до последното копче. От двамата той бе по-подредения и беше приел като част от задълженията си да върви подир Асен и да прибира и подрежда дрехите му. Не му направи впечатление, когато на няколко пъти намира в спалнята чорапи с неизвестен произход. Знаеше, че Асен понякога си купува какво ли не, заради удоволствието да има нещо ново. Но когато при чистенето една събота намери под леглото употребен презерватив от марка, която никога не бяха използвали двамата, му се изясни и “историята” на чорапите и вечерните закъснения, след които Асен бързаше да си легне и заспи без задължителната друг път прегръдка и неочаквано бързо свършващите напоследък пари от “общата касичка” и много други мънички сигналчета – всеки поотделно не значещ нищо, но събрани заедно те образуваха голяма светеща табела с надпис “КРАЙ!”.

Тогава едва дочака Асен да се прибере и да си поговорят. Но не получи нито разумно обяснение (като че ли такова можеше да има) нито стана скандал, нито се разделиха... Нещата увиснаха във въздуха за няколко месеца, през които двамата постепенно се отдалечаваха един от друг. Но този “преходен период” сякаш не беше достатъчен за да свикне Андрей с мисълта, че ще трябва пак да се научи да заспива и да се събужда сам. Затова, когато един ден Асен взе да си събира багажа заявявайки, че е намерил “нещо друго”, Андрей не се поболя от мъка, но все пак усети как в сърцето му една струна се опъва до предел, след което жално иззвънява на скъсано.

Беше минал повече от месец от тогава. Но Андрей беше загубил лъчезарната си самоувереност и не знаеше, дали е готов за промяна, каква точно промяна иска, ако изобщо иска нещо.

Стресна се, за кой ли път днес, от шумното изпуфтяване на вратите на стар и прашен автобус “Чавдар”. Автобусът потегли, а Андрей успя да зърне табелата.

“Айде, и последният за днес замина”, каза сякаш на себе си, но високо, барманът.



Тема "Къде съм?!" [re: Samolet]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано27.05.04 15:23



Слънчев лъч целуна устните му. Внезапно, но нежно, с гъделичкащата настойчивост на призванието си да оповести новия ден. Топлият му допир накара блажена гримаса да се изпише по лицето на Андрей. В съня си за кой ли път той преживяваше страстната целувка от ресторанта...

“Дойдох за обещаното”...
”Не се отмятам...”
“Някой идва!”...

Отвори рязко очи. Наложи се веднага да ги прикрие с ръка, защото сноп игриви лъчи в този миг нахлуха неумолимо през прозореца и се спуснаха към лицето му в подкрепа на първия си събрат.
Направи усилие, за да прогони и последния помен от неспокойния сън.
В миг се осъзна. “Къде съм?!”
Огледа се стреснато – напълно непозната стая, чуждо легло. “Какво става тук?!”

Опита да се надигне, но главата толкова му тежеше, че му се стори, че ако не я положи обратно на възглавката, тя ще се катурне от раменете му. “По дяволите!”, изруга тихичко. Почувства отвратителен вкус и сухота в устата си и мигом разбра на какво се дължи всичко това. Махмурлук. Обикновен, гаден махмурлук. Не му се беше случвало от първото му напиване насам (просто защото не пиеше), но много добре си спомняше симптомите...

Водка, пфу! – просветна му за бара, за широката стъклена чаша с отчупено парченце от ръба, която тъпият барман не пожела да смени, за противния алкохол-менте, за последния автобус... Неясни картини и спомени се блъскаха и преплитаха в безпомощния му, упоен мозък. Но колкото и да се опитваше да си спомни нещо повече, усилията му оставаха напразни, а от тях дори още повече го зацепваше главата...

И все някак трябва да е стигнал до тук, до тази къща (?), до тази стая, до това легло!, опитваше се да разсъждава. Някой го е довел? Не познаваше почти никого в селото, освен роднините си. Но това определено не е домът на леля му!

“Айде, и последният за днес замина...”, прозвуча в главата му някак далечно гласът на изрусения барман от снощи сред бръмченето на мотора на отдалечаващия се автобус. Спомни си, че макар и все още на трезва глава, не се притесни особено тогава, което учуди дори самия него. Не си падаше по непланирани начинания и авантюри. Но май му беше все едно, искаше само да погълне гадната отрова с миризма на спирт и да забрави за глупавите си грижи... Пък по някое време, като подейства алкохолът и му олекне, щеше да се върне отсреща в ресторанта и да помоли братовчедка си да пренощува у тях. Все някак щяха да го наместят, макар да не го бяха включвали в предварителните планове с преспиване, по негово желание, въпреки настояването й. По план, възнамеряваше да се прибере още същата вечер в София, ...Последното, което си спомняше всъщност беше смс-ът, който пусна до майка си: “Оstavam tuk.6te se vidim utre.Ne se trevoji, vsi4ko e nared. Tuk e mn.veselo”. Не че тя щеше да се разтревожи особено, ако не се прибере, нито за това къде е и с кого...

Не можеше повече да лежи така тъпо, размекнат и безпомощен. Отметна рязко завивките. Слънцето безсрамно пръсна пажовете си по красивото му, стегнато тяло, сякаш триумфирайки най-сетне с пълната си победа. Погледът на Андрей неволно се спря на традиционно твърдия му сутрин член, който блестеше гладък и кадифен под струята светлина. Гледката му хареса. Но не беше време за това, макар непознатата обстановка да му действаше още по-възбуждащо. При други обстоятелства, хм... Но сега имаше по-важна задача...

Изправи се бавно и все така надървен се огледа вече по-внимателно край себе си. Малка стая, приятно обзаведена с малко, ненатрапчиви мебели в меки, бежови цветове. Есенен пейзаж на стената, отново в галещи окото пастелни нюанси. Нямаше нищо, което да издава и показва къде е попаднал...

Но какво, по дяволите, правят дрехите му на стола, така грижливо наредени?! Не че не го правеше сам, ама не точно по този начин – имаше набито око за тези неща!...Внезапно го осени мисъл, която накара хладни тръпки да пропълзят по цялото му тяло...Ако някой друг е сгънал дрехите му,... боксерките... Срам и гняв го задушиха. Не беше свикнал да го виждат гол. Кой знае защо, адски се срамуваше. Асен, бившият му приятел, много му се смееше за това. И често му се караше, че крие божественото си тяло от погледите на другите. Така и не успя да го убеди да отидат заедно на нудистки плаж, въпреки увещанията на Асен, че няма от какво да се срамува, “напротив! Всички ще ти завиждат, защото имаш най-красивия пенис, който съм виждал.” “Ако се надървя пред всички ще умра от срам!”, отвръщаше разпалено Андрей и не щеше и да чуе...

Грабна дрехите си от стола и набързо ги нахлузи. Време беше да действа, тази неизвестност вече го подлудяваше. Завъртя се за последно отчаяно-безцелно из стаята и хвана дръжката на вратата...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от pensif на 27.05.04 15:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.