Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я ми кажете ...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано09.05.04 21:09



napulno sym syglasen s analiza.



Тема Re: Я ми кажете ...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Bekи (непознат )
Публикувано10.05.04 16:34



Прекалената толерантност граничи с подчинение. Когато поведението на някои хора се приема за показателно за цялата група, ако останалите не искат да е така и ако са повече, то тогава те би трябвало да дават нейния облик. В този смисъл даващите лошата реклама ще останат в крайните части (ъгъла) на групата.
Нищо против емоциите, вкл.крясъците и писъците, които са си много смислен начин за изразяване в определени случаи. Но когато е във всички случаи и без повод - е, това вече е извън "обичайното поведение"



Тема Re: стрейтнови [re: Sam]  
Автор Bekи (непознат )
Публикувано10.05.04 16:38



Е, да тук вече е сложното - хем едните да са изтикани (правещите лошата реклама), хем да се пречи на "оригиналните стрейт" да изтикат всички ни в ъгъла, което го правят и то с успех



Тема Re: Я ми кажете ...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано10.05.04 22:30



> Като цяло тези които са "стрейт лукинг" и изтъкват това(в обяви
> примерно) са ми малко неразбираеми. Да не би да се смущават от
> това какви са?

Обикновенно не. Просто са такива каквито искат да бъдат. То ако го правят за да "не им личи" никого не могат да заблудят. Аз не виждам причина ако си гей да изглеждаш по един или по друг начин.



Тема Re: Лошата рекламанови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано10.05.04 22:31



> изрусен, затлъстял

Нещо против затлъстелите и изрусените?



Тема Re: Я ми кажете ...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.05.04 23:20



Ха ми много лесно бе пич. Хората си търсят нефеминирани, защото не ги харесват, просто не са техен тип. Ти би ли си легнал с някой, който не ти харесва? Далеч съм от мисълта, че при подобен тип обяви се търсят задължително "стрейт лукинг яки мъжаги с перфектни тела и мъжествени черти, яхнали по един Харли", просто не им харесва женското държание...
---Защото "стрейт лукинг" за мен значи "да не ти личи", тоест да се "сливаш с пейзажа". Такива работи--- Това е доста абсурдно и въобще защо се намесва това за "личенето"? Задължително ли на всеки гей трябва да му личи? Това е мноо тъпо. На хетеросексуалните личи ли им? По какво ги разпознаваш? По неизрусените коси, естествеността и слабите тела ли?

разбирам и негативното отношение към крясъците и писъците, които са си много смислен начин за изразяване на емоции в определени случаи. И най-вече никак не разбирам какво е "обичайното поведение"
Ми кряскай и пискай и после се чуди що хората те гледат странно. И после недей да ми говориш, че било защото не разбираш какво било обичайно поведение



Тема Re: Я ми кажете ...нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (рус кат автобус)
Публикувано11.05.04 02:00



Ти би ли си легнал с някой, който не ти харесва?

Да, защо?

Тъй като досега май само Нортттче даде някаква версия за това какво фсъшност означава "феминизиран", ще коментирам въз основа на казаното от него. Не бих казал, че това са основателни причини, за да бъде определен някой като феминизиран. Смятам, че всеки в една или друга ситуация, по един или друг повод е склонен да използва подобен жест или мимика. А да не говорим, че някои(или всички) от тези черти може и да са си вродени, и по никакъв начин да не означават, че въпросното лице от мъжки пол е гей или дори би.
Колкото до личенето, ако не ме лъже паметта нещо нищо не беше изяснено. В смисъл по какво си "личи", по какво се разпонава, и въобще що е то гейрадар и има ли той почва у нас.

"Ми кряскай и пискай и после се чуди що хората те гледат странно."
Ми кряскам и пискам. При всеки удобен случай. Всъшност предпочитам да подскачам или да търча като обезумял наоколо, вместо да пискам и кряскам, ама както и да е. А "обичайно поведение" съвсем сериозно ми е неясно като понятие.

"Прекалената толерантност граничи с подчинение."
Това не го бях чувал и смятам да си помисля над него.
"Когато поведението на някои хора се приема за показателно за цялата група, ако останалите не искат да е така и ако са повече, то тогава те би трябвало да дават нейния облик. В този смисъл даващите лошата реклама ще останат в крайните части (ъгъла) на групата."
Кои са останалите? Стрейтлукинг момчетата и мъжете ли? Ми аз не съм видял стрейтлукинг да заяви открито сексуалността си в каквато и била обстановка или ситуация. Мой пропуск вероятно.
"определени случаи"
Ами и аз смятам, че в определени случаи човек би трябвало да бъде учтив, че в определени случаи трябва да си замълчи, че в определени случаи трябва да такова или онакова, но не принуждавам и не агитирам никого в нищо. Определените случаи се диктуват от самите нас. Това което за един е напълно нормално поведение и реакция в дадена ситуация, за друг е неприемливо.
"Но когато е във всички случаи и без повод - е, това вече е извън "обичайното поведение""
Трябва ли да има повод за всяко мое действие? Примерно ако ей така реша, че ми се подскача и почна да си подскачам по тротоара все едно играя на хаджилък, къде му е лошото на цялата работа? Никога не съм действал воден от идеята за повода. Като ми се приправи нещо-правя го. Прекалено ме е мързел да седя, да мисля и да размишлявам постоянно и за всичко.

Bekи, поради краткостта и съдържателността на изказването ти, се оказа, че имам какво да кажа почти по всичко което си казал/а. Тъй, че сори, не се заяждам, просто си пиша това което ми е дошло като мисъл в главата.



Тема Re: Лошата рекламанови [re: Пepин]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано11.05.04 09:03



Принципно - нищо. Само не са мой тип.



Тема Re: Я ми кажете ...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.05.04 13:22



Аз пък не бих си легнал с някой койтоп не ми харесва. И не го правя, защото не ми харесва. Интересно ми е ти защо го правиш?!
Проблема не е в това да се даде някакво ясно обяснение на феминизираността, а в това че хората не я харесват-жестове, писъци, мимики, щом не ми харесва-не го правя, не харесвам такива мъже, не си лягам с тях. Може би ми приличат на жени, затова... За радара ти го казах, по-горе. Кряскането и пискането ти няма да останат незабелязани!

Напротив много добре ти е ясно какво е "обичайно поведение", само че се правиш. Що не се изсереш пред някоя спирка, посред бял ден, като не ти е ясно какво е обичайно поведение?



Тема Re: Я ми кажете ...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Bekи (непознат )
Публикувано11.05.04 15:13



ОК,Guardian_Hearts, радвам се че изказването ми те е накарало да поразмишляваш малкоОбщо взето мненията ни се припокриват за "определените случаи", а обичайното поведение се дава от по-голямата част от хората (мнозинството). Така че като започнеш да подскачаш на тротоара по "Витошка", сигурно на почти всички няма да им хареса, "Като ми се приправи нещо-правя го"- чудесно! нека никой не те спира! Но тогава ставаш безотговорен по отношение на останалите /пояснявам - които не подскачат/. А те ще се отдръпнат от теб, и с право! Защото, ако ти се скача, отиди някъде из полята и си скачай на воля. като мен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.