Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Лошата рекламанови [re: BBourgas]  
Автор jism ()
Публикувано07.05.04 21:54



Ти пък!
При това питаш как да се преборим?!
С антипатия,сърказъм и отминаване като крайпътен камък...
Понякога се чудя на човешката ниска култура. Как се стига до алиенация на
духа,на човещината...
И се сещам за Лесинг:
"Достойнството на човека се измерва не с истината,която той обладава,а с труда,който той е приложил за добиването и"



Тема Re: уточенениенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано08.05.04 00:58



Уцели десятката



Тема Re: уточенениенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Hopтттчe (1.8)
Публикувано08.05.04 10:48



Smahnata rabota :-(

Takawa kompaniq... Deto nqkoj si pozwolqwa da se dyrzhi taka kym tebe... I deto tozi, s kojto si, pozwolqwa takowa otnoshenie kym tebe... Kak da ti kazha... Spored men e za bokluka. Majnata im...

Wizhdal sym i takiwa tipowe, razbira se... No na praktika samo minawam pokraj tqh... Ne si zasluzhawa...



Тема Re: Лошата рекламанови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (непознат )
Публикувано09.05.04 11:39



абе какво да ти кажа, и аз се дразня, ама живеем в свободна страна и трябва да се научим да приемаме различното, дори да не ни харесва.
Колкото и да е смешно, най голяма дискриминация и нетърпимост има вътре в ЛГБТ общността - "стрейт лукинг" мъжете не харесват "швестерките", те пък не харесват травеститите, травеститите не харесват гейовете а изобщо никой не понася лесбийките :)/изброяването е примерно/. Така че и тука има какво да се желае. Колкото и да е трядно, трябва ако не да харесваме, поне да приемем тези, които са различни от нас



Тема Re: Лошата рекламанови [re: mizrahi]  
Автор Bekи (непознат )
Публикувано09.05.04 13:32



Съжалявам, но аз няма да приема който и да е, който не ме приема мен! едната половина от вината е у тези същите "принцеси" с богато гадже, дрехи от магазин "Е" и т.н., защото те са активната страна при рекламирането. Другата половина е на всички онези, които пасивно гледат отстрани и ги оставят да се разиграват и цялото общество да вижда само тях. Според мен, "стрейт" изглеждащите трябва да вземат нещата в свои ръце и да изтласкат крещящата и пищяща част в ъгъла, където им е мястото, ако поведението им надхвърля обичайното.



Тема Re: Лошата рекламанови [re: Bekи]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано09.05.04 17:36



Аз пък си мисля, че "оригиналните стрейт" (не стрейт-изглеждащите) си се справят достатъчно с изтикването в ъгъла, за да имат нужда и стрейт-изглеждащите да им помагат.

Всъщност миналия месец видях на автогарата в Русе един циганин с оранжева коса, дамски чехли на босо, кожен панталон и няк`ва жилетка... Не предизвика никакво внимание...

Де да знам...



Тема Re: Лошата рекламанови [re: Bekи]  
Автор Hopтттчe (1.8)
Публикувано09.05.04 20:42



Ъъъъ, извинявам се за неграмотността... Какво е магазин "Е"? "Бенетон" ('щото има много е-та)?



Тема Я ми кажете ...нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (антисоциален)
Публикувано09.05.04 20:47



Я ми кажете дефиниция на "феминизиран". Сред гейовете съществува едва ли не общоприета дискриминация към така наречените "феминизирани". Аз такъв не съм срещал, най-вероятно защото тълкувам това понятие по мой си начин, а не по широкоразпространения. Интересно как почти във всяка обява описвайки "мечтания мъж" се споменава: "Да не е феминизиран!" или "Феминизирани да не ми пишат!". Бахти и глупостите. Едвали се очаква, че всички гейове са стрейт лукинг яки мъжаги с перфектни тела и мъжествени черти, яхнали по един Харли(може и Хонда, Ямаха, или нещо от тоя тип, лично аз това бих предпочел). Като цяло тези които са "стрейт лукинг" и изтъкват това(в обяви примерно) са ми малко неразбираеми. Да не би да се смущават от това какви са? Защото "стрейт лукинг" за мен значи "да не ти личи", тоест да се "сливаш с пейзажа". Такива работи.

Прочетох няколко неща тук, които ми направиха впечатление(все някакво, няма значение дали положително или отрицателно):

"изрусен, затлъстял и престорен"... Много интересно ми е. Нещо против изрусените ли има попринцип? Защото голяма част от гейовете рано или късно минават през русия си период. Няма сега да се впускам в философията на русите коси, някой друг път, но "изрусен" май винаги е носило негативен заряд. За "затлъстял" няма да коментирам. А пък "престорен" ми е съвсем мъгляво като значение в дадения случай.

Прочетох нещо за "изтикване в ъгъла"? Ъм, нетактично ли е да попитам това толерантно ли ви се вижда? Не се заяждам, но като потърпевш на изтикването в ъгъла нещо ме смушава подобно изказване. Не разбирам и негативното отношение към крясъците и писъците, които са си много смислен начин за изразяване на емоции в определени случаи. И най-вече никак не разбирам какво е "обичайното поведение".

Много неща не знам и не са ми ясни, затова и питам.



Тема Re: Лошата рекламанови [re: Hopтттчe]  
Автор Guardian_Hearts (антисоциален)
Публикувано09.05.04 20:54



Ъъъ, да не прозвучи като реклама... "Е" е "Енерджи"(на английски се пише по различни начини, в зависимост от степента на оригиналност на дрехата). Макар, че "Бенетон" е алтернатива на "Е", но нещата са по-безлични.



Тема Re: Я ми кажете ...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Hopтттчe (1.8)
Публикувано09.05.04 21:07



Според впечатленията ми, под "феминизиран" се разбира най-често жестомимика, която обикновено се свързва с жените -- кършене на китки, кълчеща се походка и съответните мимики и интонация, сходна на тази на някои от героините в латиноамериканските сапунки...

Повечето предполагат, че обикновено това е някаква насилствена игра, неестествено поведение, и затова най-често се възприема като "предвзето" или "престорено". Според мен тая квалификация е рожба на обикновена ограниченост. Аз например не си падам по жени, но това не ме води до омраза към тях, нито ме кара да ги "избутвам в ъгъла"...

Не мисля че има някаква връзка със "затлъстял".

Хетеросексуалните смятат за гей на практика всеки, който е с "феминизирана" жестомимика и е нормално ако не си "феминизиран", да се "сливаш с пейзажа". Може би някои точно затова търсят "нефеминизиран", но може би част от тези търсещи просто им допада "нефеминизирана" жестомимика -- просто защото им допада, а не защото е (между другото) параван.

Някога изпитва нерационална неприязън към такъв вид жестомимика, но в един момент осъзнах че се държа по същия идиотски начин, по който не ми харесва да се отнасят към мен хетеросексуалните. Така че (май съм го казвал и преди) просто се присмях на себе си и обърнах гръб на тези вътрешни мои призраци :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.