Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови  
Автор bisex23sf (непознат)
Публикувано04.05.04 09:52



Джордж Майкъл посвети последната си песен "Flowless" на всички хомосексуални мъже, разказва английската агенция Ананова. Според певеца, цитиран от радио "Меджик ФМ", новата песен ще подлуди всички и ще стане тотален хит. Джордж заяви и че планира дует с известна поп-дива, но засега пази името й в тайна.



Тема Re: Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови [re: bisex23sf]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано04.05.04 16:46



На гейовете - цялата песен. На бисексуалните - половината .

Не си падам по Джордж Майкъл, нито по песните му, но пък жеста си е ОК !!!



Тема Re: Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови [re: bisex23sf]  
Автор Guardian_Hearts (разярен)
Публикувано04.05.04 18:56



Ей на това му се вика PR. Като прочетох това за "известната поп дива" се сетих за Кайли или Мадона на първо място, след това за Бритни или Кристина, после за Джескика Симпсън и накрая за Анастейжа. Ха да видим дали ще нацеля.



Тема Re: Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано04.05.04 19:21



уф, дано не е Джесика Симпсън (как пък я измисли точно нея?!), че ми действа лошо на храносмилането

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано04.05.04 19:56



Бръкни и дива?!



Тема Re: Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано04.05.04 19:59



Ами Марая и Джанет къде ги забрави? Селин Дион, също се вписваи още куп други, кво да се прави оставаме да гадаем, аз обявявам трайно наддаване с по 2 кинта, че ще е Марая.Какво мислите вие?



Тема Re: Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.05.04 20:51



Аз пък харесвам песничката която беше спретнал за Буш и Блеър - good puppy се казва.



Тема Re: Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови [re: BBourgas]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано05.05.04 04:21



Може да е чернокожа наистина, защото той се има за соул певец.



Тема Re: [re: bisex23sf]  
Автор casjop (tranquilized)
Публикувано05.05.04 08:27



пу, безсрамие! така ли станахме значи, да посвети песен на хомосексуалните мъже може, а на хомосексуалните жени - не докъде я докарахме!
*casjop надава рев и скубе коси*

hang my head drown my fear till you all just disappear

Редактирано от casjop на 05.05.04 08:29.



Тема Re: Джордж Майкъл посвещава песен на всички гейовенови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (антисоциален)
Публикувано05.05.04 14:20



"дует с известна поп-дива". Поне намаляваме възможностите по отношение на полът. Значи гледаме само към жените. После имаме дива, а реално погледнато не много изпълнителки са признати за такива. ?Имам предвид, че за диви можем да сметнем тези които са участвали в концертите "Дива". И последно "поп", ама те почти всичките спадат към този стил, или? Е, Арета Франклин нещо не мога да я определя като поп, ама и в дует с Джордж Майкъл не я виждам.

К'ва Марая, к'ви пет лева? Селин Дион, хубаво си я написал, в смисъл дива и половина е, но нещо не мога да си я представя в дует с Джордж Майкъл. Тя като цяло май не е много по дуетите. Като изключим този с Барбара Стрейзънд и онзи за саундтрака на "Красавицата и Звярът", други по-популярни не се сещам на първа идея. Джанет ми се струва смислена вероятност, щото като я гледам напоследък все се бута насам натам нещо. Какво имате против Джесика Симпсън? С това нейното : is it fish or is it chicken, направо съм се търкалял от смях. Иначе-признавам си, гледам шоуто й по MTV. Голям майтап е. Бръкни верно не е дива, но за сметка на това е нахална до небесата.
И така в духа на залагането,аз залагам на .............. Ашанти.... Абе не знам. Само на по една ли да залагаме? Дай на по три за щастие и за по-голям шанс за печалба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.