Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 03.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нортттченови [re: Hopтттчe]  
Автор Jockey (непознат )
Публикувано25.04.04 15:18



Въпреки че понятията ми се мъгляви, със сигурност травеститите, кросдресерите и транссексуалните са хора с еднозначни полови белези -- или мъжки, или женски: не смесени.

Понятията наистина са ти мъгляви и само бъркаш момчето.
Травеститите много често имат полови белзи и на двата пола. В общия случай цици и патка, защото операцията на гърдите е много по-проста и евтина, отколкото на гениталиите.
Т.е. травеститите в много от случаите са и транссексуални, било то и частично.
Shemale на английски означава точно това - транссексуалист с женски гърди и мъжки полов орган.

А хермафродитите е съвсем друго нещо. При тях има двойни гениталии. Т.е. имат и вагина и пенис, макар и едното в повечето случаи да е много по-слабо развито. В други случаи пък имат само пенис, но "вътре" си имат яйчници и утроба, да речем. Това си е малформация - грешка в процеса на оформяне на ембриона. Природата не е успяла да реши дали изгражда момче или момиче.
Общо взето хермафродитите са голяма рядкост и шансът да случи някой на такъв е мноооого малък.

На мен ми е интересно друго - транссексуалните придобиват женски полови органи, но отвътре устройството им си остава мъжко. Т.е. по вагината си те нямат същите нервни окончания и ерогенни зони, каквито има една жена. Е, тогава, не е ли гадно на мястото на пишката да имаш дупка и някой да ти вре 15-20 см навътре в тялото? Натиснете си около оная работа с пръст и вижте какво е усещането.
В тоя смисъл дали насладата остава само на психическа основа - идеята че някакъв готин мъж, който при други обстоятелства не би могъл да имаш, те праска... тва ли ги кефи?

И изобщо, дали ако живеехме в свят, където примерно всички мъже да са готови на гей-секс, нямаше да има много по-малко травестити и транссексуални?
Все имам чувството, че голям брой по-женствени момчета избират травеститията и транссексуализма като единствен начин да вкарат яки пичове в леглата си. Мисленето им се развива по линията "всички мъже обичат да чукат путки, значи аз трябва да стана путка".

Извинявам се за грубия език, но нямаше как по-точно да го кажа.

Редактирано от Jockey на 25.04.04 15:27.



Тема Re: Нортттченови [re: Jockey]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано25.04.04 17:36



travestit ne e sinonim na transseksualen. purvoto e prosto oblichane v drehite na drugiq pol. Vtoroto e, kogato myv se vyzpriema otvytre kato zhena ili zhena se vyzpriema kato myzh.



Тема Re: Нортттченови [re: Boian]  
Автор Hopтттчe (2.0?)
Публикувано25.04.04 17:56



Много сложно ми става :-) кросдресери, които са хетеросексуални травестити... Май че е време да направим някаква графична диаграма :-)))))



Тема Бе диаграма ...нови [re: Hopтттчe]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано25.04.04 19:33



... май трудно ще стане - много измерения има
А иначе да онагледим графично ... бе айде Евите ще ни емнат някои че сте мръсници, а мене - че ви развалям



Тема Re: Бе диаграма ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Hopтттчe (2.0?)
Публикувано25.04.04 22:24



:-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.