Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гей (би) аксесоаринови  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано15.04.04 09:46



Излизам днес за работа и пред асансьора се усещам, че съм си забравил мобилния телефон. Върнах се. Стигнах до автомобила, там пък се усетих, че съм си забравил запалката. Не ми се връщаше и на първото павилионче спрях да си купя друга. Поглеждам, а там едни шарени - различни модели. Обаче погледът ми се закова на точно определена - на диагонални ивици и в цветовете на дъгата. Наистина, цветовете са малко повече от тези на ЛГТБ-знамето, но определено напомня за него. И сега си паля цигара с именно тази запалка .

Кое приемате като гей (би) аксесоар? Запалка, обица, фланелка, нещо друго? Изкушавате ли се да носите подобен "дискретен" символ на сексуалната си принадлежност?



Тема Re: Гей (би) аксесоаринови [re: Sam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.04.04 21:36



мойте аксесоари ако мога така да ги нарека са си стандартните само че на нестандартни места. Примерно преди седмица си купих наколко дамски сребърни гривни, от много финна плетка, които не нося от страната на сетаилите ами на обратно-просто тя ме кефи повече. Преди носих един гердан от слонова кост, който беше на майка ми, която го скъса, в последствие на сестра ми, която го пренареди и пак го скъса и след това мой. Но го изгубих една вечер в морската градина, докато се тра-лала с един пич в едни храсти...Много ме беше яд!!! Примерно нося си часовника на дясната ръка, имам един корав пич за лого на телофонаи всъшност с това се изчерпват, пак повтарям ако могат да се нарекат така де. Според мен не е нужно аксесоарите задължително да са в цветовете на дъгата или пък да е нещо изкращо и задължително забележимо.

Всъшност вижте няколко примера тук. Блазе на американците и на канадците-страницата работи само за този регион... :(

как ви звучи ?

Редактирано от BBourgas на 15.04.04 21:42.



Тема Re: Гей (би) аксесоари [re: BBourgas]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано15.04.04 23:22



Аз пък си имам колан с цветовете на дъгата...А и едно герданче...Ама аз не само защото е символ, а просто ми харесва, едно такова шаренко:)



Тема Re: Гей (би) аксесоаринови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (final fantasy)
Публикувано16.04.04 11:58



Това с часовника на дясната ръка имало причина? В смисъл значи нещо? Защото аз просто не трая часовник на лявата ръка, и затова в редките случаи когато нося тиктакащата гадост я прикачвам на дясната ръка или на някой от глезените. Преди време имах една стъкларийка-звездичка(по-скоро звездище) в преливащи цветове на дъгата, ама при една дива разпра я разбих в стената зад противника, поради липса на какво друго да хвърля. Иначе по всичките ми тетрадки и учебници бяха залепени цветни принтове на рисунки на Джо Филипс, но само една единствена картинка си е останала от началото до края и все още си е нон-стоп с мен. Иначе гривнички, герданчета, верижки, часовници, значки и всякакви там с лопата да ги ринеш. Сестра ми има доста, а една приятелка е направо преливаща по шевовете с такива. Имах и герданче в цветовете на дъгата, подари ми го една позната която живее в щатите за 18ия ми рожден ден, и го беше поръчала от някакъв подобен на клептоманиака сайт, но в последствие го разпердушиних за хоум мейд картички за разни рождени дни, защото му се беше прецакала закопчалката. Иначе с удоволствие бих мъкнал нещо с дракончето на Xodus или някоя дрешка на Джо Филипс, ама проблема с поръчките си е проблем. Което ми напомня колко съм нещастен, че не мога да се преборя за Joe Boy University поради подобна причина.
Каскто и да е,смятам скоро да се заема сам да си направя нещо по-така, като изпиша по някоя и друга дрешка нещо "закодирано", примерно 429 ("Four-two-nine") или нещо подобно.

Редактирано от Guardian_Hearts на 16.04.04 12:00.



Тема Re: Гей (би) аксесоаринови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано16.04.04 12:07



нещо "закодирано", примерно 429 ("Four-two-nine") или нещо подобно.

Срам ме е да питам (защото се вижда колко съм непросветен), ама тая кодировка ми е направо неразгадаема. Ще я разшифроваш ли?



Тема А-а-анови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано16.04.04 14:53



Схванах. Мерси !

Значи в тоя ред на мисли, на моята фланелка евентуално трябва да пише 24 (two-four) или евентуално 24739.

хехе, това последното число някой може да го вземе за телефонен номер...

Редактирано от Sam на 16.04.04 14:58.



Тема Моят нов аксесоарнови [re: Sam]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано16.04.04 16:04







Тема Re: Моят нов аксесоарнови [re: Jupiter]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано16.04.04 16:24



Да ,всеки има право!
За мен,мойто мнение,
грозно е да демонстрираш в всичките му форми.
Религия,цвят,култ,секс ориентация и много други.
Е добре,украшения,такъв е живота,така сме устроени.
Аз нямам аксесоари от тоя род и се чуствам добре.
То и в България,кой ти е чувал за гей аксесуари.



Тема Re: Моят нов аксесоарнови [re: redsuzi]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано16.04.04 16:35



То и в България,кой ти е чувал за гей аксесуари.

да бе, гейовете и бисексуалните в България ядат доматите с колците....



Тема Пръстеннови [re: Sam]  
Автор Stepper (Sly)
Публикувано20.04.04 21:42



Ми аз съвсем наскоро видях един пръстен, за който си казах "Това е моят пръстен!" и той дори взе, че почти ми стана на пръста, на който исках (т.е. стана ми на палеца, ама на другата ръка).

Та супер много си ме кефи. Изобразява две стрелки, които се сблъскват една в друга. (А на мен стрелки ми дайте по някви дрехи и аксесоари.)

И без изобщо дори мойто МПС да се досеща за това (бих го интерпретирал по доста начини, но точно за тоз нямаше да загрея), една приятелка ме избъзика, че това бил гейски пръстен, като стрелкичиките символизирали знака за белязане на мъжки пол.

Естествено, тя се шегуваше, ама колко ли хора биха си помислили същото съвсем сериозно?


My heart is so damn free.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.