Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 13.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Черен списък  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано15.04.04 14:39



Джордж Буш оглави списъка на хомофобите в света, публикуван наскоро в сайта

. Рейтингът се определя с пряко гласуване в Интернет по пет категории: хора, страни и територии, компании, организации и средства за масова информация.

Буш е с около 250 гласа пред втория номиниран – Бил Саймън – републикански кандидат за губернатор на Калифорния. Рапърът Еминем е едва на шесто място, а Бил Клинтън, като противник на еднополовите семейства заема почетното дванадесето място. Интересно е да се отбележи, че Осама бин Ладен е изпаднал с две места след своя “враг номер едно” – Колин Пауъл.

В категорията “страни/места” на челно място е щата Флорида, отбелязан като “единственият щат, в който осиновяването от гей или лесбийки е незаконно”, следван от Тексас – “един от четирите щата, където еднополовият секс е незаконен”.

Списъкът на компаниите в “Стената на срама” се оглавява от Chick Publications – издателство, което “учи чрез комиксите си децата на омраза” с издадена книга за хомосексуалния сатанизъм, а сред организациите – “The Michigan Womyn`s Music Festival” за забраната на транссексуални да взимат участие в него (да им имаме проблемите, бих казал).

Списъкът на медиите се води от руската “Правда”, която била публикувала статия за LGBT “сексуалните перверзии”, следвана от играта “Ethnic Cleansing” в която трябва да избиеш максимален брой негри и евреи.



Тема Re: Черен списъкнови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано15.04.04 20:21



> следван от Тексас – “един от четирите щата, където
> еднополовият секс е незаконен”

1. Не еднополовия, а аналния и оралния. Т.е. незаконен е бил и за хетеро двойки.
2. Това вече е отменено.



Тема Re: Черен списъкнови [re: Пepин]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано15.04.04 21:24



OK :)



Тема Re: Черен списъкнови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано15.04.04 23:43



старая се да осигуря правдива информация и да коригирам неточности



Тема Български номинациинови [re: Sam]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано16.04.04 11:18



Интересно ми е, вие кого бихте номинирали от българския "елит", медии, градове, компании или органицазии.

Моите номинации са:
1. Слави трифонов и неговото шоу.
2. На медиите май съм им изтървал дирята, тъй че помагайте.
3. За градовете нямам особено богати впечатления, но си мисля, че всяко малко градче може да кандидатства за тая категория.
4. Компании... ? Ами то в България вероятно е по-лесно да се изброят толерантните.
5. Организации? Може би армията?



Тема Re: Черен списъкнови [re: Sam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано16.04.04 17:35



Tova beshe promeneno minaloto lqto s reshenie na vurhovniq syd na USA



Тема Re: Черен списъкнови [re: Boian]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано16.04.04 18:49



Да, така каза и Перин, вярвам и на него и на теб...



Тема Re: Български номинациинови [re: Sam]  
Автор @donis (ANGELS Xist)
Публикувано18.04.04 17:34



Напълно съм съгласен за Слави. Тъпо е, а се прави на "толерантен". Нали всички сме българи...

_______________________________________

<< най-секси българи

Тема Re: Български номинациинови [re: Sam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано18.04.04 22:52



Съгласен съм за "Шоуто на Слави". Може някой от гей сайтовете да направи такава класация, но трябва много внимателно и с мисъл. Някои яростни хомофоби са склонни да видят нещата в друга светлина, ако аргументите им се поднесат внимателно, без обиди и излишен патос.

От организациите първо място за "Бъгарски Национален Съюз". Позицията им относно хомосексуалността е изразена в сайта им в "Актуално->Позиция":



А във "Връзки->Болни мозъци" има връзки към няколко гей сайта:



Подозирам, че някои от пишещите в клуб "Българи за България" са от тази организация, но не съм сигурен.



Тема Re: Български номинациинови [re: jaytee]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано22.04.04 09:20



Струва ми се, че си прав:

.

Дори и да не са членове, мозъците им са промити със същата националистическо- фашизоидна боза.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.