Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Лила Ъгеинст Дъ Мюзик  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано12.04.04 22:54



Супурнайсти годишни награди за "мъжката медия", фокус: ЛИЛА
















Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор bla-bla (непознат)
Публикувано13.04.04 01:41



Един въпрос имам. Кво общо има темата ти с клуба?



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: bla-bla]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано13.04.04 02:29



Е как какво? Аз съм Лили и редовно се отбивам в клубчето. Имам верни хомосексуални обожатели от Бургас, които следят всяка моя публична изява, за което съм им много благодарна. На следващото си турне там, специално ще изпълня песента си "Детелини" като поздрав за моя верен фен, който си слага снимката за сигнатура, но само ако ми плати с някоя от тези на моята сигнатура.



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор 3X (непознат )
Публикувано13.04.04 02:53



ББургас, какво толкова имаш против Лили Иванова? Факта, че не я харесваш не интересува никого, така че може да си спестиш коментарите по неин адрес!



Тема :)нови [re: BBourgas]  
Автор ARLEKlNA (shilo v torba)
Публикувано13.04.04 06:04



...god save the ...кво? ...правилно ли прочетох

keep your friends close,and your enemies CLOSER...


Тема Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: Jupiter]  
Автор ARLEKlNA (shilo v torba)
Публикувано13.04.04 06:12



духовит беееее....в първи преносен смисал,втория не го закачам

И ако искаш да знаеш,"детелини" ми харесва.Аз съм намирала 4листна...







keep your friends close,and your enemies CLOSER...


Тема Шмуггг..нови [re: 3X]  
Автор ARLEKlNA (shilo v torba)
Публикувано13.04.04 06:20



Ще ти кажа аз какво имам,макар че въпроса не е към мен..някои хора искат да бъдат прекалено много на върха.Не пускат кокала и тва е,а времето им минава..да си останат в епохата в която са били обичани и да преотстъпят местата по върховете на млади таланти.Тва е,остаряваме...и със милион пластични,не сме богове.Но нека пее жената,просто в моите очи също е смешна,..нека има фенове.А това е свободен форум и всеки може да си пише квот си иска,от дълбоки разсъждения до случайно метнати изречения..,нали?




keep your friends close,and your enemies CLOSER...


Тема Re: :)нови [re: ARLEKlNA]  
Автор 3X (непознат )
Публикувано13.04.04 06:43



God, save the queen, това пише на блузата й. Лили не пречи на никого да се изявява - радиа и телевизии много, който иска и може да ходи да пее, ако искат да ходят и в Зала 1 на НДК, въпроса опира до талант и амбиция, а тях или ги имаш или ги нямаш, годините тука нямат значение. Между другото тук има клуб "Лили Иванова", така че приканвам нашия дълбоко уважаван модератор да упражни модераторските си права и да премести темата където и е мястото



Тема Re: :)нови [re: 3X]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано13.04.04 09:07



Аз подобно нещо няма да направя. Един път питах какво общо има темата за Лили с клуба и получих достатъчно отговори:



Един от тях беше много духовит, затова ще го цитирам:
"Ти си страшно ограничен, ако си мислиш, че интересите на всеки гей се изчерпват с обсъждане на Dear Penis или нудистките плажове".


Смятай че се отнася за теб и за всички, дето мрънкат, че темата за Лили не била за тук. Аз от тогава спрях да съм страшно ограничен .



Тема Мнението на Лили Иванова за гей хоратанови [re: BBourgas]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано13.04.04 10:31



Въпрос: Легенди се носят за личния ви кръг от хора. Смятате ли, че повечето са лъжа.

Отговор: Да, аз съм приятелка с гей-обществото. Не виждам неудобство в това нещо. Това са едни много стойностни хора.

Въпрос: Това ли са най-близките ви хора?

Отговор: Да моят кръг от приятели се стеснява все повече и повече. Защото непрекъснато се се разочаровам. Не обичам на мен да се гледа като на банкнота. И винаги да бъда свързвана с пари.


Откъс от

във в-к "Труд" от 12.02.2002 г.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.