Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 27.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Лила Ъгеинст Дъ Мюзик  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано12.04.04 22:54



Супурнайсти годишни награди за "мъжката медия", фокус: ЛИЛА
















Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор bla-bla (непознат)
Публикувано13.04.04 01:41



Един въпрос имам. Кво общо има темата ти с клуба?



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: bla-bla]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано13.04.04 02:29



Е как какво? Аз съм Лили и редовно се отбивам в клубчето. Имам верни хомосексуални обожатели от Бургас, които следят всяка моя публична изява, за което съм им много благодарна. На следващото си турне там, специално ще изпълня песента си "Детелини" като поздрав за моя верен фен, който си слага снимката за сигнатура, но само ако ми плати с някоя от тези на моята сигнатура.



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор 3X (непознат )
Публикувано13.04.04 02:53



ББургас, какво толкова имаш против Лили Иванова? Факта, че не я харесваш не интересува никого, така че може да си спестиш коментарите по неин адрес!



Тема :)нови [re: BBourgas]  
Автор ARLEKlNA (shilo v torba)
Публикувано13.04.04 06:04



...god save the ...кво? ...правилно ли прочетох

keep your friends close,and your enemies CLOSER...


Тема Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: Jupiter]  
Автор ARLEKlNA (shilo v torba)
Публикувано13.04.04 06:12



духовит беееее....в първи преносен смисал,втория не го закачам

И ако искаш да знаеш,"детелини" ми харесва.Аз съм намирала 4листна...







keep your friends close,and your enemies CLOSER...


Тема Шмуггг..нови [re: 3X]  
Автор ARLEKlNA (shilo v torba)
Публикувано13.04.04 06:20



Ще ти кажа аз какво имам,макар че въпроса не е към мен..някои хора искат да бъдат прекалено много на върха.Не пускат кокала и тва е,а времето им минава..да си останат в епохата в която са били обичани и да преотстъпят местата по върховете на млади таланти.Тва е,остаряваме...и със милион пластични,не сме богове.Но нека пее жената,просто в моите очи също е смешна,..нека има фенове.А това е свободен форум и всеки може да си пише квот си иска,от дълбоки разсъждения до случайно метнати изречения..,нали?




keep your friends close,and your enemies CLOSER...


Тема Re: :)нови [re: ARLEKlNA]  
Автор 3X (непознат )
Публикувано13.04.04 06:43



God, save the queen, това пише на блузата й. Лили не пречи на никого да се изявява - радиа и телевизии много, който иска и може да ходи да пее, ако искат да ходят и в Зала 1 на НДК, въпроса опира до талант и амбиция, а тях или ги имаш или ги нямаш, годините тука нямат значение. Между другото тук има клуб "Лили Иванова", така че приканвам нашия дълбоко уважаван модератор да упражни модераторските си права и да премести темата където и е мястото



Тема Re: :)нови [re: 3X]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано13.04.04 09:07



Аз подобно нещо няма да направя. Един път питах какво общо има темата за Лили с клуба и получих достатъчно отговори:



Един от тях беше много духовит, затова ще го цитирам:
"Ти си страшно ограничен, ако си мислиш, че интересите на всеки гей се изчерпват с обсъждане на Dear Penis или нудистките плажове".


Смятай че се отнася за теб и за всички, дето мрънкат, че темата за Лили не била за тук. Аз от тогава спрях да съм страшно ограничен .



Тема Мнението на Лили Иванова за гей хоратанови [re: BBourgas]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано13.04.04 10:31



Въпрос: Легенди се носят за личния ви кръг от хора. Смятате ли, че повечето са лъжа.

Отговор: Да, аз съм приятелка с гей-обществото. Не виждам неудобство в това нещо. Това са едни много стойностни хора.

Въпрос: Това ли са най-близките ви хора?

Отговор: Да моят кръг от приятели се стеснява все повече и повече. Защото непрекъснато се се разочаровам. Не обичам на мен да се гледа като на банкнота. И винаги да бъда свързвана с пари.


Откъс от

във в-к "Труд" от 12.02.2002 г.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: ARLEKlNA]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано13.04.04 10:37



Правилно, всеки може да изказва мнение.

Не знам с каква цел BBourgas е пуснал снимките, дали защото и се радва на Лили Иванова или защото не я харесва, но на мен снимките ми харесаха. Не съм и много голям фен, но тя изглежда супер!



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: 3X]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано13.04.04 11:10



3X какво толкова имаш против мен, че постоянно ме ядеш. Мнението ми е лишено от абсолютно всякакви коментари-оставих ги на Вас.

"Факта, че не я харесваш не интересува никого, така че може да си спестиш коментарите по неин адрес"

Изглежда ме познаваш по-добре и от мен самия:

1.От къде знаеш, че не я харесвам?
2.От къде знаеш че това не интересува никого?
3.Нещо да съм изкоментирал по нейн адрес?

Оле, оле, олелеле



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано13.04.04 11:22



Хм, интересен "фокус"... Ама хайде няма да го коментирам, да не повтаряме предната тема;-).

На мен пък много ми хареса новата песен, с която се представи Лили на тези награди...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Шмуггг..нови [re: ARLEKlNA]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано13.04.04 11:31



И аз съм на същото мнение. Може едно време да се е котирала, ама сега хич. Просто и е минало времето. Аудиторията от феновете и са надминали 50-те. Милата разбра, че вече залязва и хоп взе се хвана 2-3ма от нашия контингент, за да се изкара от нафталина и да се направи на модерна. Един вид-на вижте ме какви познати имам, може да съм дърта ама съм с модерни разбирания. Рекламааааа!Тя е преди всичко. Не мога да коментирам как изглежда щото не разбирам, макар че ми изглежда на около 40 и ми се струва доста енергична. Дразни ме обаче държанието и на снобарка и на незнам си ква. Говори в трето лице за себе си, ми незнам ама има нещо сбъркано, преиграва...

Не пускат кокала и тва е,а времето им минава..да си останат в епохата в която са били обичани и да преотстъпят местата по върховете на млади таланти.
Arlekina:) Лила е в една епоха, кладите таланти в настоящето-просто няма как да си пречат :)



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано13.04.04 11:39



>просто няма как да си пречат :)

Абсолютно вярно :-)
Не виждам как им пречи Лили Иванова на младите таланти?!

Кво? Да не би да участваше с номинация в "Най-добра изпълнителка" или в "Дебют"?!?!

Взе си жената награда за цялостен принос...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор Hopтттчe (2.0?)
Публикувано13.04.04 11:57



Еееееее, ти пък, тфа беше съвсем смешно :-)

При положение че пълни сама зала 1 на НДК и концертите и не са празни, на какво отгоре ще се твърди че не се котирала? Няма никакви такива "Тоя трябва да си върви, оня трябва да си върви". Човек щом може да прави нещо и вижда смисъл и има хъс, нека го прави. А пълните зали са достатъчно оправдание за това.

Доста се смях на тфа, че се била хванала с няколко от нашия контингент, за да си повиши популярността ;-))) Ами доста хора твърдят обратното, че въпеосните няколко са се хванали с нея, за да блеснат :-))) Според мен това са празни приказки -- както и да го увъртате, жената си пее и си има кой да я харесва, и никой копче не може да й каже. Може да каже "аз на нейно място бих си отипъл", но аз поне се радвам, че тя не мисли като вас :-)

Поне според мен, като става въпрос за Лили, първо ме интересуват песните й. Личността й по-скоро ме озадачава, отколкото да предизвиква нещо по-ясно. Специално за Лили според мен това което се вижда на повърхността... Как да кажа... Който иска да й се подиграва, лесно ще намери за какво... И много, много лесно ще пропусне интересното :-) Механизмът е доста сходен на мнението за хомосексуалните, че са феминизирани и че са нещо средно между мъже и жени. Хората гледат изпъкващия връх на айсберга и раздуват балона колкото могат :-)

Споре мен си прав, че Лили и младите таланти няма как да си пречат. Ама не защото са в различни епохи, а напротив, обогатяват се взаимно. И тоя дето слуша младия талант, и Лили, няма да се откаже от едното заради другото, а ще иска да има и двете. Което ще го направи по-богат.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: Hopтттчe]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано13.04.04 12:25



> Механизмът е доста сходен на мнението за хомосексуалните, че са
> феминизирани и че са нещо средно между мъже и жени. Хората гледат
> изпъкващия връх на айсберга и раздуват балона колкото могат :-)

Лили Иванова с позицията си и с това, което прави е много различна от представата за българка над 60 години. Това я прави много уязвима и хора, които обичат сляпо и грубо да се налагат и да покажат превъзходството си в смисъл на средностатистическа нормалност не пропускат възможността да я направят обект на подигравки или отрицание.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: Hopтттчe]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано13.04.04 12:31



Значе за втория абзац, до колкото съм чул от клюките, преди да станат дупе и гащи с Драго Чая, тя е била в нервна криза и дълбока депресия, тъй като паричните и запаси се били изчерпали, никой не желаел да и издаде албума. Именно той я изкарал от депресията и и дал нов "тласък от енергия"/тва последното го четох в едно интервю:)/. Аз не мисля,че бабето е толкова проста, че да позволи на някой да я използва. Именно за това заложих на варианта, че тя използва гей приятелите си. Все пак да не забравяме, че първите и нови изяви почнаха от рубриката и в "Чай" по БНТ. Лилия много добре разбира, че е боготворена от доста от нас и не пропуска да сподели какви приятели има където и да е.

А според мен, младите таланти няма просто какво да се обогатят от нея. Първо музиката и от преди не е актуална.Както спомена зала 1 на НДК, била пълна, но нека да напомня, че възрастта на хората които са присъствали е над 4О-те:) Още повече едва ли някой млад изпълнител би имал успех ако се опита да се обогати от шлагерите и. И като допълнение-не си ли забелязал, че песните в и навлизат все по нови нотки и имат все "по-модерно", и актуално звучене.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор Hopтттчe (2.0?)
Публикувано13.04.04 12:57



Нямах предвид "обогатяване" чрез заимстване на шлагерите й ;-) басирам се, че един професионалист има на какво да се научи, щото годините означават и опит. Дори и да си прав за средностатистическата възраст на хората, които я харесват, все едно е, щом пълнят залата. А ти не си прав -- Лили има почитатели от всички възрасти, ако ще и младите да не са толкова много. В клуба на Лили няколко пъти е ставало въпрос за това. На мен не ми пука. Злостният бг рап също не ми гали ухото, въпреки че маса тийнейджъри се захласват по него...

Колкото до клюките, не виждам смисъл да ги коментирам :-)



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано13.04.04 13:39



Тука с тва понятие "актуалност" сме нещо в мътни води, усещам;-)

>Първо музиката и от преди не е актуална

Логично. Нещата доста се променят с времето. Особено когато говорим за кариера от близо 40 години...

>не си ли забелязал, че песните в и навлизат все по нови нотки и имат все "по-модерно", и актуално звучене.

Ми ето сам го казваш - Лили и музиката й се променят в унисон с времето. (Сега тук да не вземеш да намесваш външния й вид, говорим за музиката). А и няма как в песните й да няма "нови нотки", нали същите се правят от съвременни (често съвсем млади) автори, боравещи и с нови техники и т.н.

И накрая, що си мислиш, че сред "младите таланти" няма нейни фенове/фенки, или такива, дето са раснали с нейните песни и са се учили да пеят, пеейки ги?;-) Не е нужно да взимат пример в директния смисъл - със звучене да речем, тъпо е. Става дума за друг пример - професионализъм, например.
Аз пък съм чувал, че Графа й е фен;-)Сигурно има и други. Току-виж на някои им е неудобно да си кажат - може да им навреди на имиджа на много куул:-)

Аве да си пее жената.
На мен лично не ми пречи след като съм слушал "Ъпсурт", да си пусна със същия кеф и "Девет кръга" на Лили или някоя от доста по-старите й "неактуални" песни...


Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: :)нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано13.04.04 14:18



модерирано защото не е съобразено със следния текст от правилата:

"4. Вулгарни постинги, мнения в които се съдържат обиди и обидни квалификациии по адрес на посетителите на клуба са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!"

край на компромисите за Jupiter

Редактирано от Sam на 13.04.04 15:01.



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: pensif]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано13.04.04 15:55



Как така?
Ние може да обсъждаме всякакви теми.
Може да говорим за спорт,политика,секс, работа,за всичко.
Как така?
И сега за Лили,то не бяха приказки,то не бе чудо.
Добре чудесно,всеки има право на мнение.
Това не може да се избегне.
Но приятели,никой няма право да се меси в личният живот на никого.
Лили Иванова толкова е дала на хората от естрадния подиум.
Цели 40 години.Какво искате по вече от нея.
Някой да ми посочи,сега точно,
кой в България има по добър глас от Лили.
Кой от младите таланти пълни залите.
Била толкова стара.И какво от това,нима няма право да пее?
Лили Иванова е едно величие,което никой не може да достигне.
Просто от уважение,от това което ни е дала,
не говорете .
На сцената,на естрадния подиум,Лили Иванова,
това е тя за нас!!!!
Дълбок поклон и с много обич за Лили.
ЧИСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

в



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (final fantasy)
Публикувано13.04.04 19:24



Ще се постарая да съм съдържателен(нещо несъществено за мен, така че ВНИМАНИЕ).

Първо: (да го тръшне диария тоя дето е сложил копирайта на сайта,скуза ама...)
- Какво е отношението ви към съвременната музика, към съвременните стилове и музиканти?
- Няма съвременно или несъвременно, има хубаво и лошо. Всичко което е хубаво го приемам.

Евала, не съм предполагал, че ще цитирам нещо казано от Л.И., но това което е казала(колкото и да е клиширано) си е много усвет.

Второ: Единствената песен на Л.И. която може да се каже, че ми харесва е Ветрове. Не знам, ей тъй просто ми харесва.

Трето: Не мога да разбера как може да излезеш на сцена и изведнъж да запееш песен дето никой никога не я е чувал. Ако се не лъжа песента която Л.И. изпълни бе нова, и оттам дойде гипсираността на публиката. (същото недоразумение се получи и при L.A. ако пак не се лъжа). Хубаво-излиза да пее, има сценично поведение(без коментар какво точно, но все пак има), и какво, идеята е публиката да запее с теб, да попляска, да потресе мощно телеса и т.н., а не да седи и да се чуди:Бе са, тая песен харесва ли ми или не? и да пропусне проявата на взаимодействие от своя страна. Лично на мен ми изглеждаше като на репетиция-изпълнителят дава всичко от себе си(да предположим поне), а публиката блее щото нали е само репетиция, като стане време за шоуто ще се пробудим от зимен сън.

Четвърто:Просто тези снимки ме побъркаха от смях...Не знам дали сте гледали филма Predator(ъ,май тоя беше, а за спелинг не ме търсете) и просто като гледах тези фотоси и лицето на Хищника просто изплува пред мен........ Сори, знам, че всеки има правото да изглежда както си иска, и че не трябва да се подиграваме на хората за външния им вид, но защо Л.И. не се стегне малко? Да викне Азис(който подозирам, че копира едно към едно грима на Джанет Джексън, или пък тя копитра него...) да я гримира кат хората. Нали е много гъста с гей средите? Как не се намери някой който да и обясни, че не, не е удачно да се облечеш с идентично на Кайли(Парис, Джордан или някоя друга, няма значение, важното е да стане ясно за какво говоря) тоалетче, защото не, то не ти отива. Нямам представа дали Л.И. си прави сама PR-а, надявам се, че не, но както и да е-PR-ът й куца яко. Все пак уважавам я за това, че има мозък и има някой и друг трик в торбата.

Толкоз.



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано14.04.04 04:05



Моята любима песен на Лили май е "Наше лято", която е от седемдестетте години, но аз я чух доста по-късно, когато я открих на една от старите грамофонни плочи вкъщи. Мисля, че е спечелила "Златен Орфей" през 1974 г.

Наше лято

Дамян Дамянов

Наше лято, дълго като вечност,
наше лято, кратко като миг,
на любов, на скръб ли ни обрече
за какво ни сбра във своя мир...

С клони - вплетени ръце човешки
със луна - лице над две лица,
и с едно дихание горещо
ти овъгли нашите сърца.

Ти не бързай, лято!
Чакай, миг неповторим!
Ах, поне в сърцата
Ние да те задържим!

Сняг ще падне - клони ще прекърши.
Вятър лунен лик ще угаси.
Но със сняг и с вятър ли ще свършиш,
наше лято, топъл миг красив?...

Сбогом, наше лято!
Сбогом, миг неповторим!
Ах, поне в сърцата
Ние да те задържим!

има видеоклип от 70-те години.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано14.04.04 05:58



Znachi, bez da okachestvqvam tukashnata auditoriq, imam nqkolko komentara.

Vyzrastta na publikata nqma nishto obshto s talanta. Populqrnost sred mladezhta dalech ne oznachava talant. Za primer, Slavi ili raznite mu tam radki i piratki. Move da se tvyrdi, che "mladezhta e neobrazovana".

Vazhnoto e glasa, a ne broq na plastichnite operacii. Lili, otkakto se pomnq, e bila ekscentrichna, a prostolyudieto ne proshtava tova. Ma vidite li kolko bili plastichnite i operacii, che drehite, che povedenieto, che snimala se bila v Playboy. Kogato, tq e na scena, tova e bez znachenie. A kato izpylnitel Lili Ivanova e na dosta visoko nivo. Muzikata i e mnogo razlichna ot populqrnata muzika na zapad. No i "trio bylgarka" imat razlichna muzika...

Izobshto vmesto da se podhodi s uvazhenie, se podhozhda s kritikarstwo. Ili move bi tova e geniqt na zavistta.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: Hopтттчe]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.04.04 11:22



Сега ще ти кажа защо залите се пълнят толкова много. Цената на последния и диск е 12 лева. Много от хората предпочитат дадът 5-6 лева за билет и да я гледат на живо... Вероятно някаква част от тях са си купили нейн албум и си го слушат, но по голямата част не са... А за почитателите от всички възрасти, хм не си спомням в никоя дискотека да съм слушал Лили Иванова...



Тема Re: Шмуггг..нови [re: pensif]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.04.04 11:29



Ами тогава в индиректния смисъл могат да взимат пример от който и да е друг изпълнител. Примерно аз съм чувал, че Васил Найденов, е по-голям професионалист и държи всички детайли да са изпипани перфектно...



Тема Re: Шмуггг..нови [re: Boian]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.04.04 11:35



Абе има много общо с таланта, трябва да ти кажа. Значе преди седмица гледах нейно изпълнение, вероятно от някакъв неин концерт, зад нея се виждаше оркестър. Събитието най-много да е било преди половин година. Пееше една песничка дето мноо ме кефи:"когато сутрин стана..." .Ами какво да ти кажа, уплаших се. Гласът и... та тя просто си грачеше



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано14.04.04 11:43



Айде ся, кой бил по-голям професионалист - бла-бла... Малко издребняваш май и се чудиш какво да измислиш;-)
Тва по-горе пък в отговора към Нортттче за парите и пълните зали ме спука от смях...Сякаш хората ходят по концерти само щото нямат пари да си купят албуми?!? Смях...

Ами и двамата (Лили и Васко) ОЧЕВИДНО (а не дочуто) са страхотни професионалисти, щом още издават, купуват се и държат интереса, както по сцените, така и с таланта си...

Няма лошо и от В. Найденов да се взима пример...Бтв, той далеч не е много по-млад от Лили. Май и той не е "актуален", а? Да вземе да се маха, че пречи на младите, пък и не го пускат по дискотеките...


Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Шмуггг..нови [re: pensif]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.04.04 12:08



май се пообърках малко.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано14.04.04 12:18



случва се

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано14.04.04 18:41



За граченето...
Едит Пиаф в последнети си години е грачела: "Je ne regrette rien" e доста грачеща песен и много добра също.
Мариа Калас е била обвинявана в грачене. ....



Тема Пояснениенови [re: BBourgas]  
Автор ARLEKlNA (shilo v torba)
Публикувано19.04.04 08:24



Ти сам каза,че е придърпала 2-3 ма от вашия контингент,с цел реклама..Та кога навремето,с онези разбирания Лилито щеше да се фали с това.В миша дупка щеш да се навре,само и само да не я видят,ако наистина е имала такива приятели,в което дълбоко се съмнявам.А сега хоп-първа приятелка с тях.Бизнессссссссссссссс...рекламааааааааааааа...много тъпо.Драпат с нокти и зъби,за да изплуват.Не че ги виня,такива са правилата на играта..Но наистина,преиграватЗа Лили кат певица,гък не мога да кажа..бива я много.Но си лежи на лаврите от едно време и това за младите таланти,го казах в смисъл,че на един продуцент му трябват много повече средства да създаде звезда.А баба Лили е популярна,и ако може да печели от нея,те остават на заден план.Ето как тя се пречка.Ма не го казвам,с лош оттенък.Хубаво е да има конкуренция,да ги видим дали въпросните таланти ще се преборят с Лили..със все новият и имидж..В тоз ред на мисли ми хрумна една темичка дет ей сегичка ше я постна...






keep your friends close,and your enemies CLOSER...


Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано24.04.04 21:22



Сега в стая гей на чата в дир.бг е пуснат топик че днес Лили е рожденничка, ако е вярно навлиза в нова епоха...

Спомням си че в предаването "Господари на ефира" имаше интервю с нея където тя спомена, че е зодия лъв.

Някой може ли да каже кое от 2-те е вярно?



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано24.04.04 22:55



Днес има рожден ден. Зодия Телец е.

Честито от мен и много нови албуми!



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор jism ()
Публикувано24.04.04 22:58



Лили е родена на 24.04.
Скрила е само 2 години...

Редактирано от jism на 24.04.04 22:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.