Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано13.04.04 14:18



модерирано защото не е съобразено със следния текст от правилата:

"4. Вулгарни постинги, мнения в които се съдържат обиди и обидни квалификациии по адрес на посетителите на клуба са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!"

край на компромисите за Jupiter

Редактирано от Sam на 13.04.04 15:01.



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: pensif]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано13.04.04 15:55



Как така?
Ние може да обсъждаме всякакви теми.
Може да говорим за спорт,политика,секс, работа,за всичко.
Как така?
И сега за Лили,то не бяха приказки,то не бе чудо.
Добре чудесно,всеки има право на мнение.
Това не може да се избегне.
Но приятели,никой няма право да се меси в личният живот на никого.
Лили Иванова толкова е дала на хората от естрадния подиум.
Цели 40 години.Какво искате по вече от нея.
Някой да ми посочи,сега точно,
кой в България има по добър глас от Лили.
Кой от младите таланти пълни залите.
Била толкова стара.И какво от това,нима няма право да пее?
Лили Иванова е едно величие,което никой не може да достигне.
Просто от уважение,от това което ни е дала,
не говорете .
На сцената,на естрадния подиум,Лили Иванова,
това е тя за нас!!!!
Дълбок поклон и с много обич за Лили.
ЧИСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

в



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (final fantasy)
Публикувано13.04.04 19:24



Ще се постарая да съм съдържателен(нещо несъществено за мен, така че ВНИМАНИЕ).

Първо: (да го тръшне диария тоя дето е сложил копирайта на сайта,скуза ама...)
- Какво е отношението ви към съвременната музика, към съвременните стилове и музиканти?
- Няма съвременно или несъвременно, има хубаво и лошо. Всичко което е хубаво го приемам.

Евала, не съм предполагал, че ще цитирам нещо казано от Л.И., но това което е казала(колкото и да е клиширано) си е много усвет.

Второ: Единствената песен на Л.И. която може да се каже, че ми харесва е Ветрове. Не знам, ей тъй просто ми харесва.

Трето: Не мога да разбера как може да излезеш на сцена и изведнъж да запееш песен дето никой никога не я е чувал. Ако се не лъжа песента която Л.И. изпълни бе нова, и оттам дойде гипсираността на публиката. (същото недоразумение се получи и при L.A. ако пак не се лъжа). Хубаво-излиза да пее, има сценично поведение(без коментар какво точно, но все пак има), и какво, идеята е публиката да запее с теб, да попляска, да потресе мощно телеса и т.н., а не да седи и да се чуди:Бе са, тая песен харесва ли ми или не? и да пропусне проявата на взаимодействие от своя страна. Лично на мен ми изглеждаше като на репетиция-изпълнителят дава всичко от себе си(да предположим поне), а публиката блее щото нали е само репетиция, като стане време за шоуто ще се пробудим от зимен сън.

Четвърто:Просто тези снимки ме побъркаха от смях...Не знам дали сте гледали филма Predator(ъ,май тоя беше, а за спелинг не ме търсете) и просто като гледах тези фотоси и лицето на Хищника просто изплува пред мен........ Сори, знам, че всеки има правото да изглежда както си иска, и че не трябва да се подиграваме на хората за външния им вид, но защо Л.И. не се стегне малко? Да викне Азис(който подозирам, че копира едно към едно грима на Джанет Джексън, или пък тя копитра него...) да я гримира кат хората. Нали е много гъста с гей средите? Как не се намери някой който да и обясни, че не, не е удачно да се облечеш с идентично на Кайли(Парис, Джордан или някоя друга, няма значение, важното е да стане ясно за какво говоря) тоалетче, защото не, то не ти отива. Нямам представа дали Л.И. си прави сама PR-а, надявам се, че не, но както и да е-PR-ът й куца яко. Все пак уважавам я за това, че има мозък и има някой и друг трик в торбата.

Толкоз.



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано14.04.04 04:05



Моята любима песен на Лили май е "Наше лято", която е от седемдестетте години, но аз я чух доста по-късно, когато я открих на една от старите грамофонни плочи вкъщи. Мисля, че е спечелила "Златен Орфей" през 1974 г.

Наше лято

Дамян Дамянов

Наше лято, дълго като вечност,
наше лято, кратко като миг,
на любов, на скръб ли ни обрече
за какво ни сбра във своя мир...

С клони - вплетени ръце човешки
със луна - лице над две лица,
и с едно дихание горещо
ти овъгли нашите сърца.

Ти не бързай, лято!
Чакай, миг неповторим!
Ах, поне в сърцата
Ние да те задържим!

Сняг ще падне - клони ще прекърши.
Вятър лунен лик ще угаси.
Но със сняг и с вятър ли ще свършиш,
наше лято, топъл миг красив?...

Сбогом, наше лято!
Сбогом, миг неповторим!
Ах, поне в сърцата
Ние да те задържим!

има видеоклип от 70-те години.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано14.04.04 05:58



Znachi, bez da okachestvqvam tukashnata auditoriq, imam nqkolko komentara.

Vyzrastta na publikata nqma nishto obshto s talanta. Populqrnost sred mladezhta dalech ne oznachava talant. Za primer, Slavi ili raznite mu tam radki i piratki. Move da se tvyrdi, che "mladezhta e neobrazovana".

Vazhnoto e glasa, a ne broq na plastichnite operacii. Lili, otkakto se pomnq, e bila ekscentrichna, a prostolyudieto ne proshtava tova. Ma vidite li kolko bili plastichnite i operacii, che drehite, che povedenieto, che snimala se bila v Playboy. Kogato, tq e na scena, tova e bez znachenie. A kato izpylnitel Lili Ivanova e na dosta visoko nivo. Muzikata i e mnogo razlichna ot populqrnata muzika na zapad. No i "trio bylgarka" imat razlichna muzika...

Izobshto vmesto da se podhodi s uvazhenie, se podhozhda s kritikarstwo. Ili move bi tova e geniqt na zavistta.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: Hopтттчe]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.04.04 11:22



Сега ще ти кажа защо залите се пълнят толкова много. Цената на последния и диск е 12 лева. Много от хората предпочитат дадът 5-6 лева за билет и да я гледат на живо... Вероятно някаква част от тях са си купили нейн албум и си го слушат, но по голямата част не са... А за почитателите от всички възрасти, хм не си спомням в никоя дискотека да съм слушал Лили Иванова...



Тема Re: Шмуггг..нови [re: pensif]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.04.04 11:29



Ами тогава в индиректния смисъл могат да взимат пример от който и да е друг изпълнител. Примерно аз съм чувал, че Васил Найденов, е по-голям професионалист и държи всички детайли да са изпипани перфектно...



Тема Re: Шмуггг..нови [re: Boian]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.04.04 11:35



Абе има много общо с таланта, трябва да ти кажа. Значе преди седмица гледах нейно изпълнение, вероятно от някакъв неин концерт, зад нея се виждаше оркестър. Събитието най-много да е било преди половин година. Пееше една песничка дето мноо ме кефи:"когато сутрин стана..." .Ами какво да ти кажа, уплаших се. Гласът и... та тя просто си грачеше



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано14.04.04 11:43



Айде ся, кой бил по-голям професионалист - бла-бла... Малко издребняваш май и се чудиш какво да измислиш;-)
Тва по-горе пък в отговора към Нортттче за парите и пълните зали ме спука от смях...Сякаш хората ходят по концерти само щото нямат пари да си купят албуми?!? Смях...

Ами и двамата (Лили и Васко) ОЧЕВИДНО (а не дочуто) са страхотни професионалисти, щом още издават, купуват се и държат интереса, както по сцените, така и с таланта си...

Няма лошо и от В. Найденов да се взима пример...Бтв, той далеч не е много по-млад от Лили. Май и той не е "актуален", а? Да вземе да се маха, че пречи на младите, пък и не го пускат по дискотеките...


Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Шмуггг..нови [re: pensif]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.04.04 12:08



май се пообърках малко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.