Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Шмуггг..нови [re: ARLEKlNA]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано13.04.04 10:37



Правилно, всеки може да изказва мнение.

Не знам с каква цел BBourgas е пуснал снимките, дали защото и се радва на Лили Иванова или защото не я харесва, но на мен снимките ми харесаха. Не съм и много голям фен, но тя изглежда супер!



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: 3X]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано13.04.04 11:10



3X какво толкова имаш против мен, че постоянно ме ядеш. Мнението ми е лишено от абсолютно всякакви коментари-оставих ги на Вас.

"Факта, че не я харесваш не интересува никого, така че може да си спестиш коментарите по неин адрес"

Изглежда ме познаваш по-добре и от мен самия:

1.От къде знаеш, че не я харесвам?
2.От къде знаеш че това не интересува никого?
3.Нещо да съм изкоментирал по нейн адрес?

Оле, оле, олелеле



Тема Re: Лила Ъгеинст Дъ Мюзикнови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано13.04.04 11:22



Хм, интересен "фокус"... Ама хайде няма да го коментирам, да не повтаряме предната тема;-).

На мен пък много ми хареса новата песен, с която се представи Лили на тези награди...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Шмуггг..нови [re: ARLEKlNA]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано13.04.04 11:31



И аз съм на същото мнение. Може едно време да се е котирала, ама сега хич. Просто и е минало времето. Аудиторията от феновете и са надминали 50-те. Милата разбра, че вече залязва и хоп взе се хвана 2-3ма от нашия контингент, за да се изкара от нафталина и да се направи на модерна. Един вид-на вижте ме какви познати имам, може да съм дърта ама съм с модерни разбирания. Рекламааааа!Тя е преди всичко. Не мога да коментирам как изглежда щото не разбирам, макар че ми изглежда на около 40 и ми се струва доста енергична. Дразни ме обаче държанието и на снобарка и на незнам си ква. Говори в трето лице за себе си, ми незнам ама има нещо сбъркано, преиграва...

Не пускат кокала и тва е,а времето им минава..да си останат в епохата в която са били обичани и да преотстъпят местата по върховете на млади таланти.
Arlekina:) Лила е в една епоха, кладите таланти в настоящето-просто няма как да си пречат :)



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано13.04.04 11:39



>просто няма как да си пречат :)

Абсолютно вярно :-)
Не виждам как им пречи Лили Иванова на младите таланти?!

Кво? Да не би да участваше с номинация в "Най-добра изпълнителка" или в "Дебют"?!?!

Взе си жената награда за цялостен принос...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор Hopтттчe (2.0?)
Публикувано13.04.04 11:57



Еееееее, ти пък, тфа беше съвсем смешно :-)

При положение че пълни сама зала 1 на НДК и концертите и не са празни, на какво отгоре ще се твърди че не се котирала? Няма никакви такива "Тоя трябва да си върви, оня трябва да си върви". Човек щом може да прави нещо и вижда смисъл и има хъс, нека го прави. А пълните зали са достатъчно оправдание за това.

Доста се смях на тфа, че се била хванала с няколко от нашия контингент, за да си повиши популярността ;-))) Ами доста хора твърдят обратното, че въпеосните няколко са се хванали с нея, за да блеснат :-))) Според мен това са празни приказки -- както и да го увъртате, жената си пее и си има кой да я харесва, и никой копче не може да й каже. Може да каже "аз на нейно място бих си отипъл", но аз поне се радвам, че тя не мисли като вас :-)

Поне според мен, като става въпрос за Лили, първо ме интересуват песните й. Личността й по-скоро ме озадачава, отколкото да предизвиква нещо по-ясно. Специално за Лили според мен това което се вижда на повърхността... Как да кажа... Който иска да й се подиграва, лесно ще намери за какво... И много, много лесно ще пропусне интересното :-) Механизмът е доста сходен на мнението за хомосексуалните, че са феминизирани и че са нещо средно между мъже и жени. Хората гледат изпъкващия връх на айсберга и раздуват балона колкото могат :-)

Споре мен си прав, че Лили и младите таланти няма как да си пречат. Ама не защото са в различни епохи, а напротив, обогатяват се взаимно. И тоя дето слуша младия талант, и Лили, няма да се откаже от едното заради другото, а ще иска да има и двете. Което ще го направи по-богат.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: Hopтттчe]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано13.04.04 12:25



> Механизмът е доста сходен на мнението за хомосексуалните, че са
> феминизирани и че са нещо средно между мъже и жени. Хората гледат
> изпъкващия връх на айсберга и раздуват балона колкото могат :-)

Лили Иванова с позицията си и с това, което прави е много различна от представата за българка над 60 години. Това я прави много уязвима и хора, които обичат сляпо и грубо да се налагат и да покажат превъзходството си в смисъл на средностатистическа нормалност не пропускат възможността да я направят обект на подигравки или отрицание.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: Hopтттчe]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано13.04.04 12:31



Значе за втория абзац, до колкото съм чул от клюките, преди да станат дупе и гащи с Драго Чая, тя е била в нервна криза и дълбока депресия, тъй като паричните и запаси се били изчерпали, никой не желаел да и издаде албума. Именно той я изкарал от депресията и и дал нов "тласък от енергия"/тва последното го четох в едно интервю:)/. Аз не мисля,че бабето е толкова проста, че да позволи на някой да я използва. Именно за това заложих на варианта, че тя използва гей приятелите си. Все пак да не забравяме, че първите и нови изяви почнаха от рубриката и в "Чай" по БНТ. Лилия много добре разбира, че е боготворена от доста от нас и не пропуска да сподели какви приятели има където и да е.

А според мен, младите таланти няма просто какво да се обогатят от нея. Първо музиката и от преди не е актуална.Както спомена зала 1 на НДК, била пълна, но нека да напомня, че възрастта на хората които са присъствали е над 4О-те:) Още повече едва ли някой млад изпълнител би имал успех ако се опита да се обогати от шлагерите и. И като допълнение-не си ли забелязал, че песните в и навлизат все по нови нотки и имат все "по-модерно", и актуално звучене.



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор Hopтттчe (2.0?)
Публикувано13.04.04 12:57



Нямах предвид "обогатяване" чрез заимстване на шлагерите й ;-) басирам се, че един професионалист има на какво да се научи, щото годините означават и опит. Дори и да си прав за средностатистическата възраст на хората, които я харесват, все едно е, щом пълнят залата. А ти не си прав -- Лили има почитатели от всички възрасти, ако ще и младите да не са толкова много. В клуба на Лили няколко пъти е ставало въпрос за това. На мен не ми пука. Злостният бг рап също не ми гали ухото, въпреки че маса тийнейджъри се захласват по него...

Колкото до клюките, не виждам смисъл да ги коментирам :-)



Тема Re: Шмуггг..нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано13.04.04 13:39



Тука с тва понятие "актуалност" сме нещо в мътни води, усещам;-)

>Първо музиката и от преди не е актуална

Логично. Нещата доста се променят с времето. Особено когато говорим за кариера от близо 40 години...

>не си ли забелязал, че песните в и навлизат все по нови нотки и имат все "по-модерно", и актуално звучене.

Ми ето сам го казваш - Лили и музиката й се променят в унисон с времето. (Сега тук да не вземеш да намесваш външния й вид, говорим за музиката). А и няма как в песните й да няма "нови нотки", нали същите се правят от съвременни (често съвсем млади) автори, боравещи и с нови техники и т.н.

И накрая, що си мислиш, че сред "младите таланти" няма нейни фенове/фенки, или такива, дето са раснали с нейните песни и са се учили да пеят, пеейки ги?;-) Не е нужно да взимат пример в директния смисъл - със звучене да речем, тъпо е. Става дума за друг пример - професионализъм, например.
Аз пък съм чувал, че Графа й е фен;-)Сигурно има и други. Току-виж на някои им е неудобно да си кажат - може да им навреди на имиджа на много куул:-)

Аве да си пее жената.
На мен лично не ми пречи след като съм слушал "Ъпсурт", да си пусна със същия кеф и "Девет кръга" на Лили или някоя от доста по-старите й "неактуални" песни...


Vivre mes differences ou sauver les apparences?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.