Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 14.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Un Garcon Pas Comme Les Autres (Ziggy)нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано16.09.04 12:32



ихааа, супер!


това ми е една от най-любимите песнички на С.Дион, много харесвам тийнейджърските й албуми на френски...

често си я пея тази... пък и като се сетя за клипа;-) хммм...

10х, че си я сложил тук и ме накара да се усмихна;-)

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Un Garcon Pas Comme Les Autres (Ziggy)нови [re: pensif]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано16.09.04 13:29



Разбира се, винаги:))
Много се радвам, че го оценяваш:)))
И аз обичам тинейджърските и албуми, макар и този да не е от тях, де:))
Но ги нямам, защото не се намират :(

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Песни които...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор aпpил (/home/april)
Публикувано24.09.04 18:44



Almaz

Randy Crawford

She only smiles
He only tells her
That she's the flowers of wind and spring
In all her splendor sweetly surrendering
The love that innocence bring

Almaz, pure and simple
Born in a world where love survives
Now men will want her
'Cause life don't haunt her
Almaz, you lucky, lucky thing

Now I watch closely
And I watch wholly
I can't imagine love so rare
She's young and tender
But will life bend her
I look around is she everywhere

Almaz, pure and simple
Born in a world where love survives
Now men will want her
'Cause life don't haunt her
Almaz, you lucky, lucky thing

He throws her kisses
She shares his wishes
I'm sure he's keen without a doubt
With love so captive
So solely captive
I ask if I could play the part

Almaz, pure and simple
Born in a world where love survives
Now men will want her
'Cause life don't haunt her
Almaz, you lucky, lucky thing

Almaz, you lucky, lucky thing
Almaz, you lucky, lucky thing


Alternative Lifestyle. Alternative OS.






Тема Re: Песни които...нови [re: aпpил]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано24.09.04 20:01



Обичам тази песен. Май някой от клуба ми я беше препоръчал



Тема Re: Un Garcon Pas Comme Les Autres (Ziggy)нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор divicil (непознат)
Публикувано25.09.04 00:04



И аз ти благодаря. Между другото не мислиш ли /ако си превеждал ти/, че в думите "tres gais" има много тънка двусмислица. "gai" на френски не е само "гей", а и "весел, оживен, радостен". Чак сега го забелязах, защото не бях виждал написан текста, а само бях слушал песента.



Тема Re: Un Garcon Pas Comme Les Autres (Ziggy)нови [re: divicil]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано25.09.04 03:39



Да, прав си, разбира се, че мисля точно това...думата наистина има два смисъла...но няма как да преведеш "...водеше ме на много гейски места...", на мен това ми стои тъпо...но се надявам, че и други като теб са схванали закачката, тъй като съм дал и оригиналния текст. И моля, няма за какво да благодариш:)
Само малко уточнение, което не си спомням дали писах в описанието на рок-операта...Зиги е гей.
А и друго, ако си гледал клипа на песента (независимо дали във френски или английски вариант, макар че първия е безкрайно труден за намиране, а втория е почти невъзможно да бъде открит или аз поне го нямам, а аз имам почти всичко на Селин, което на човек може да му хрумне или не. Така че, ако някой ми намери пълния английски вариант на клипа, ще му издигна паметник нерукотворний:))), накрая Зиги и едно друго момче вървят един към друг. Вижда се само качулката на суичъра на другото момче, когато двамата се целуват...но накрая качулката се маха и от нея виждате Селин Дион...Много идейно е направено...пък и да не говорим за сцените в една съблекалня, където Селин наблюдава полуразголения Зиги и неговите приятели:)
Ако имаш други въпроси относно Селин - питай - с радост ще отговоря:)

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Un Garcon Pas Comme Les Autres (Ziggy)нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор divicil (непознат)
Публикувано25.09.04 19:05



Ами просто не я познавам добре. Не че не ми харесва, но просто не ми е оставало време да се запозная с нея по-задълбочено. Кажи ми откъде е най-добре да я почна.



Тема Re: Un Garcon Pas Comme Les Autres (Ziggy)нови [re: divicil]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано26.09.04 18:18



Ами, от началото, само че албумите между 1981 и 1986 не се намират в БГ изобще, затова ако намериш някоя от колекциите Les premieres Annees, For You или Mon Ami почни от там, ако не пробвай да потурсиш албума Incognito, първия към Сони мюзик, но мисля, че и той не е откриваем в БГ, ако не - Unison, него го има в Бг, а мисля, че повечето от него нататък са откриваеми във фри евро нет, но не излизат като имена, много особено се влизаше към онзи каталог, за жалост не мога да се сетя сега как:(

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Un Garcon Pas Comme Les Autres (Ziggy) [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано27.09.04 12:37



Мдам, и аз имам само френския вариант на клипа... Благодарение на MCM...

Спомням си, че когато чух и видях (стана едновременно) за пръв път песента(бях невръстен и не много осъзнат тийнейджър), направо зяпнах... И от текста, и от видеото... Много приятен клип наистина, а моментът в банята и днес ми е пред очите, явно яко се е запечатал в почти детското ми (тогава) съзнание... А то и малко ли я въртях, де...

Бтв, сутринта в банята си припявах точно тази песен

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Un Garcon...(офф топик на "песни, които...") [re: pensif]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано27.09.04 20:33



Е, така е то:) Но аз първо чух песента и чак дъъъъллго след това видях клипа...мдам...тя, милата, има навика винаги да включва красиви мъже в клиповете си, пък се оженила по любов за дядо си. Мома изтрещенячка:)
Сещаш ли се за втората версия на All By Myself, не онази с кадрите от концерта в зала Зенит (Париж)? А за Misled, Think Twice? Мдам:)) Ама то и тя не изглеждаше хич зле в периода 1993-1996...после се превърна в този страшен киликандзер, който всички познаваме сега:)

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.