Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 21.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема женствен мъжнови  
Автор bily (непознат )
Публикувано04.03.04 03:44



Много съм объркана и не знам къде точно да потърся съвет.Може би трябва да се обърна към някой друг клуб,но все пак става въпрос за мъж.

Имам чувството че в отношенията си с хората моят мъж се държи по-зле и от жена просто не знам какво да го правя и как да се държа с него,как да контактувам и въобще...
Да поясня аз съм бисексуална и предишната ми връзка беше с жена.Сега съм с мъж който е изключително женствен и тъкмо заради това го обичам.Обаче понякога ме вбесява като млъкне и започне да ми се цупи с дни...Всички ли мъже са такива?Не умеят да общуват нормално.Все аз правя компромиси,аз се извинявам,аз му купувам цветя заради някакво негово глупаво мълчание и тогава се сдобряваме.
Обаче чесно казано ми писна .Имам чувството че ме прави на глупачка и ме наказва с мълчанието си


МОЛЯ ДАЙТЕ МИ НЯКАКЪВ СЪВЕТ.Много го обичам и не искам да го загубя и като не ми говори ще умра от мъка.Когато е в настроение съм най-щастливата жена на света


Какво да правя как да го накарам да се отпусне?

Редактирано от bily на 04.03.04 03:52.



Тема Re: женствен мъжнови [re: bily]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано04.03.04 13:46



Мисля, че не всички мъже са с такъв характер. Бих те посъветвал само да не го глезиш много. Като се цупи, остави го да се цупи, защото иначе ще става все по-лошо. Ако той усеща, че това му поведение те кара да му обръщаш повече внимание, тогава ще продължи по този начин. Но ако му покажеш, че на теб не ти пука, цупенето му може и да намалее, зависи колко тежък е случаят.

there, there...


Тема Re: женствен мъжнови [re: bily]  
Автор rushi.vidinliev (непознат )
Публикувано04.03.04 19:10



А според мен, би трябвало да се обърнеш към някоя от врачките на Канал 2001. Те са професионалистки и знаят най-добре.
Наздраве!



Тема Re: женствен мъжнови [re: bily]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано04.03.04 19:30



Страшна комбинация!
Харесвам ви!
От ясно по ясно е ,че ти си движештата сила,в случая ти си мъжът.
Ще бъдеш по сурова в решенията си,ще го диктуваш.
Ако сте семейство,и нямате дете,то направете си,
това ще ви промени живота драстично,и ще видиш той каква любеща майка ще бъде.

не е богат този който има пари, а е богат този който ги харчи.


Тема Re: женствен мъжнови [re: jaytee]  
Автор bily (непознат )
Публикувано04.03.04 21:35



Наистина ...не съм се замисляла , че го прави за да му обърна внимание
А как да му покажа ,че не ми пука?Първия и втория ден се издържа някак си с това мълчание - и двамата мълчим ,обаче на третия вече плача...почвам да му правя напук,за да го изкарам извън релси и да го накарам да проговори...и той като ме прегърне с нежните си ръчички и се размеквам(гадост).



Тема Re: женствен мъжнови [re: redsuzi]  
Автор bily (непознат )
Публикувано04.03.04 21:43



Лесно е да се каже "ще го диктуваш".Я се опитай да го направиш?
А за дете той си има момиченце , което живее при майка си и идва на всеки две седмици и той си се занимава.И аз си имам дете от първия брак,което също не живее при нас ,а при родителите ми.
Така че деца на нас не ни трябват , въпреки че той много иска.Ама като си оправи поведението ще си помисля...



Тема Re: женствен мъж [re: bily]  
Автор feever (неrazbran)
Публикувано04.03.04 23:51



kazvat v lubovta imalo edin,koito da obi4a i edin,koito da se osatvq da bade obi4an,ne znam vinagi li e taka,no va6iq slu4ai opredeleno potvarjdava tazi teza .v tova,4e ti si aktivnata strana vav va6ite otno6eniq nama ni6to lo6o,dori sama kazva6,4e go obi4a6 zaradi tova..kakato sa kazali i drugite vsi4ko e vapros na harakter, qvno tvoq e po-silniq...a za cupeneto naisina go pravi za6toto vijda,4e uspqva da ti vazdseistva,moqt savet e da se opitata6 da go pobedi6 v negovata igra,dai mu da razbere,4e ne e idealen i 4e ti sa6to moje6 da se cupi6 i da ne mu govori6 s dni(ako nisaina izdarji6),nakarai go da razbere kakvo gubi,kogato se darji ne kakto trqbva...a toi ima li naistina povod da te nakazva?
uspeh v stopqvaneto na ledovete mejdu vas:)

Редактирано от feever на 05.03.04 00:15.



Тема Re: женствен мъжнови [re: feever]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано05.03.04 00:07



feever, бас държа, че си написал нещо свястно. обаче си осъден да останеш "(неразбран)" с тая маймуница. поне от мен, не че аз имам някакво значение.



Тема Re: женствен мъжнови [re: Sam]  
Автор feever (неrazbran)
Публикувано05.03.04 00:13



trqbva da priznaq,4e si prav samo,4e ne sam q dobavql konktetno za tozi si otgovor,naistina izglegda6e tapo to4no tam.....

Редактирано от feever на 05.03.04 00:16.



Тема Re: женствен мъжнови [re: feever]  
Автор bily (непознат )
Публикувано05.03.04 00:41



Няма нищо и на латиница разбирам,макар и с мъка.
Мисля че няма да мога да издържа с мълчанието си с дни - той явно е по-проклет от мен
Понеже му казах,че повече в тази проклета таверна наречена Рузвелт няма да стъпя,защото мразя това място и ако иска да си ходи сам без мен - сигурно затова ме наказва.А не обичам да ходя там,защото е точно срещу погребалното бюро и мъртъвците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.