Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 06.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема It's OSCAR NIGHT dear hobbits!  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано29.02.04 20:38



Ехе знам, че всички не сте фенове, но съм сигурен, че има поне един ( ) Тази нощ е Нощта на Оскарите!!! Вярно, че от около месец ми е известно кой ще спечели "голамата" награда, но това не значи, че няма да е забавно!

Приятно гледане и... ДАВАЙ ФРОДО!!!!!!!!




Peace, Love & Understanding!

Тема Re: It's OSCAR NIGHT dear hobbits!нови [re: Gnomeo]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано29.02.04 22:59



Ако този филм вземе повече от 2 оскара, ще се самоубия! Тия властелини са ми толкова тъпи, просто няма с какво да ви сравня колко са ми тъпи, за да разберете колко са ми тъпи. Хе хе



Тема Re: It's OSCAR NIGHT dear hobbits!нови [re: BBourgas]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано29.02.04 23:41



"...Frodo must win!..."




there, there...


Тема Re: It's OSCAR NIGHT dear hobbits!нови [re: Gnomeo]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано29.02.04 23:49



И аз го харесвам Фродо, ама той номиниран ли е за нещо или ти се надяваш за best picture?

За best actor... Jude Law по-принцип без да съм му гледал филма. Иначе Джони Деп страшно ми хареса в "Карибски пирати"...

there, there...

Редактирано от jaytee на 29.02.04 23:50.



Тема Re: It's OSCAR NIGHT dear hobbits!нови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано01.03.04 01:20



А недей се зарича... Че току виж се наложило да правим нови избори.



Тема -15миннови [re: jaytee]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано01.03.04 02:47



Е самия Фродо не е номиниран.... От 11 номинации за Властелинът нито една не е за актйорска игра! Но това е съвсем обяснимо - както каза един американски критик "Актърският състав е твърде добър и твърде голям

Е сега вече звездите пристигат по Родео драйв ама аз това не мога да го гледам щото руския Първи канал ще излъчи само самата церемония, т.е. ще започне след 15 мин. Добре си беше по Pro7.... Но Оскарите са си Оскари, right?

А що се отнася до Властелинът - прекалено добър и прекалено голям филм! А казват, че нищо прекалено не било хубаво


Peace, Love & Understanding!

Тема Re: It's OSCAR NIGHT dear hobbits!нови [re: BBourgas]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано01.03.04 08:45



Може ли да се самоубиеш публично- ще бъде по-ефектно

11/11 - КРАСОТА!!!!!!!!




Peace, Love & Understanding!

Тема Властелинът на Оскарите!нови [re: Gnomeo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано01.03.04 08:54



Както казах - 11/11

То бива хобитщина ама те се оляха!!! В началото беше готино - номинация: Оскар, номинация: Оскар, номинация: Оскар, номинация: Оскар, но след известно време в тоя дух ми стана неудобно заради Питър Джаксън - горкия колко ли се е притеснил задето превърнаха филмът му в кино легенда Ще го преживее предполагам

Като изключим, че шоу програмата беше слабичка, можем да кажем, че тази церемония ще влезе в историята с още нещо...

Един мъж от спечелилите, в благодарственото си слово блегодари на този и онзи.... дакато стигна до цитирам: "MY BEAUTIFUL BOYFRIEND". В превод - "КРАСИВИЯТ МИ ПРИЯТЕЛ (гадже)" Стопли ми сърцето!

Довечера задължително да гледате съкратената версия по канал 1! Няма да съжалявате!


Peace, Love & Understanding!

Тема Re: It's OSCAR NIGHT dear hobbits!нови [re: Gnomeo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано01.03.04 08:57



btw Лека нощ! Аз отивам да си лягам, че вече бъркам ден и нощ, нощ и ден, ден и ден... олеле зави ми се свят


Peace, Love & Understanding!

Тема Re: Властелинът на Оскарите! [re: Gnomeo]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано01.03.04 16:05



Да, и аз го забелязах тоя момент. Беше австралиец, но не разбрах каква награда получава... загледах се накрая на словото му. Изброи всички благодарности и накрая каза "благодаря и на хубавия ми бойфренд". До него имаше една жена. След това тръгнаха да излизат и той въздъхна много дълбоко, а тя го потупа окуражително по рамото.

there, there...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.