Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Интересна ситуация...нови  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано24.02.04 15:11



Преди малко спорих с една приятелка по доста странен, но и интересен въпрос. Звучи наистина супер откачено...

Представете си, че се запознавате в чата с някое много приятно момче. Пишете си седмица, две, може и месец и все повече се увличате от интересните разговори, които водите, от чувството му за хумор, от ангелския му глас по телефона и т.н. И така един ден решавате да се запознаете на живо и си уреждате среща в някоя сладкарница например. Идва моментът и когато се виждате откривате, че той е... сакат. Да кажем няма едно краче. Реакцията на всеки в тази ситуация сигурно би била различна, но да приемем, че сядате и почвате да си говорите. Срещата свършва, разделя те се и всеки си отива в неговата посока.

Това се оказва една от най-интересните срещи, които сте имали, той е точно толкова страхотен събеседник колкото е бил и в чата. На всичкото отгоре е много привлекателен на външен вид. Хлътнали сте! Искате да го видите пак но... Но какво? Ще има ли за вас "но"? Ще му се обадите ли пак? Преди да отговорите, първо си помислете малко защото има много хубави и не толкова хубави страни на една такава връзка.

Казах ви, че е странен въпроса ама не сте предполагали колко

Peace, Love & Understanding!


Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: Gnomeo]  
Автор Jupiter (runner)
Публикувано24.02.04 15:56



Според мен, ако ти е приятна компанията му, не виждам защо да не се срещате отново. Теб притеснява ли те по някакъв начин това, че той е инвалид?



Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: Jupiter]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано24.02.04 16:17



Не намирам ,да е интересна ситуацията.
Ами добре де,за какво сте си говорили ,преди да се видите?
Че защо той не ти е споменал?
Ако аз бях на твойто място бих бил в шок.
Ами ако беше 200 килограмов,или някой който мъкне кучето си
постоянно със себе си.Реакцията би била същата.
Преди срещи,тези неща се споделят.
Всеки по различен начин приема инвалидите.

не е богат този който има пари, а е богат този който ги харчи.


Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: Jupiter]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано24.02.04 16:24



Ни най малко :) Ако го обичам това ще ми е последният проблем. Поне така си мисля.

Но моята приятелка не мисли така. Според нея такава връзка би била невъзможна защото колкото и да ви е хубаво заедно след време ще започнеш да се чувстваш като в клетка защото толкова много неща, за които си мечтал няма да са възможни - например да отидете на дискотека и да потанцувате или да се разхождате по улиците (тези хора много се притесняват да го правят) и такива неща. Също така когато сте заедно с компания или всички ще трябва да се съобразяват с него, или изобщо няма да стане работата. Не казвам, че няма основание, но... абе и аз не знам.

Дори да не можете да танцувате ще правите нещо друго което никога не си правил. Това би било едно съвсем ново и непознато преживяване. Сигурен съм, че такъв човек може да те научи на много неща, както и всеки друг. Това, че до сега си се забавлявал по едни начини не означава, че няма и други също толкова готини. Пък и най-важното е, че ще бъдеш с него - дали в дискотеката или в някой парк все си с него, той е твоя супермен Е всичко това са предположения де, но темата си е интересна

Peace, Love & Understanding!


Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: redsuzi]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано24.02.04 16:38



> Че защо той не ти е споменал?

Да, и за това мислих. Еми то това си е здравословен проблем - трябва ли да те информира за всички болести, които има? И е малко тъпо както си пишете да каже "Между другото, споменах ли ти, че нямам един крак?" В едно цивилизовано общество (към каквото се стремим особено много) това би трябвало да е нещо, на което не се обръща кой знае какво внимание - но то си е до човека де.

> Ако аз бях на твойто място бих бил в шок.

Аз лично никога не бих изпаднал в шок. Бих се стреснал може би, но ако човекът наистина си заслужава няма да ми пука.

Peace, Love & Understanding!


Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: Gnomeo]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано24.02.04 17:32



Шок и стрес е все едно.
Впрочем прави каквото си искаш,не намирам темата да е интересна.

не е богат този който има пари, а е богат този който ги харчи.


Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: redsuzi]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано24.02.04 17:43



Че аз няма да правя нищо - въпросът е чисто хипотетичен.

Peace, Love & Understanding!


Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: redsuzi]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.02.04 18:15



Попадал съм в подобни ситуации и ако шокиращата реакция е доста явна, то тя е и често доста обидна. Не виждам защо е трябвало непременно да се споделят тези неща. Това си е нещо лично, а и една среща не означава женитба. Оправданието, че всеки по различен начин приема инвалидите ми звучи много нехуманно. Всеки по различен начин приема гейовете, нали?



Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: Gnomeo]  
Автор ivcho19 (8-))
Публикувано24.02.04 18:17



Hey Mr. Gnomeo,

haide pak ti.

Zashto ne pitash .... taka i taka ... "a vie uvazhaemi forumci, shte vdignete li telefona sledvashtija pat kogato TOI vi se obadi". Znachi otgovorish li si na tozi vapros otgovarjash i na tvoja. Ama na tozi vapros e mnogo po lesno da se otgovori mai.
Zashto ne priemesh che toi pak mozhe da te ocenjava.

Izobshto ne mu misli. Kolkoto malko razum vlagash v sardechnite raboti tolkova po-lesno. Ti si znash zashto ti go kazvam. ;-)



Тема Re: Интересна ситуация...нови [re: redsuzi]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано24.02.04 18:35



прав си.трябвало е да те предупреди за недъга си.на мен би ми било страшно неприятно и бих напуснал срещата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.