Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хм...нови [re: Gnomeo]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано22.02.04 16:15



Изобщо не съм съгласен с този абзац от мнението ти:
"Напълно си прав за разликата в ситуациите, в които са поставени хомо и хетеро хората. Но ако вечно се извиняваме с това, то никога хората няма да ни приемат за едни от тях. От нас се изисква много повече усилия за да се държим като хора а не като животни, които във всеки подходящ момент се нахвърлят върху най-близкия си себеподобен"не че при хетеросексуалните не е така ама айде, е не при всички, както и при нас хомосексуалните, така че нещата са твърде плаващи...

За мен сексът не е един вид ритуал. Когато имам възможност го правя, разбира се защото ми иска.



Тема Re: Какво става когато...нови [re: BBourgas]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано22.02.04 16:32



ВВургас,ти се появи най на края!
Кво става,ще продължи ли връската ти или ще се разделите?
Какво разбра от всичко това?
Интересно ми е.
Що глупости се изприказваха....

не е богат този който има пари, а е богат този който ги харчи.


Тема Re: Хм...нови [re: Gnomeo]  
Автор Hopтттчe (2.0)
Публикувано22.02.04 16:51



Така че искам да е ясно, че не мисля, че сексът не е важен. Той сигурно е много хубаво нещо, но не е основното.

е да, това е вече съвсем различен въпрос...

И ми се струва абсурдно това което redsuzi каза, че любовта идва от секса - това го знам от личен опит, че не е така!

хм... предполагам, че не пречи при един човек обичта да е дошла покрай едно, а при друг -- покрай друго. мисля че дори не пречи при един и същ човек веднъж да дойде покрай едното, а друг път -- покрай другото.
така че вероятно просто са ви са се случили различни неща... което не значи че това дето се е случило при другия е чак невъвзможно за теб или него... вие си знаете най-добре...

тя обичта покрай какво ли не се пръква...

Знам, че сега ще ми се смееш заради "опита" ми - то сигурно си е за смях, но както казах много скоро ще направя проверка на всички работи дето ги дрънкам и тогава ще ти кажа дали още мисля така, ок?

последното, което бих направил е да се изсмея на такова нещо...
за проверката -- супер, стискам палци :-)
но дори да докажеш, че при теб така се получава сега, не значи че утре, (или при някой друг) няма да се получи иначе.
във всеки случай забелязвам, че ако мнението ми за нещо е било твърде крайно, в някои ключови моменти от само себе си се премества "някъде там по средата"...



Тема Re: Какво става когато...нови [re: BBourgas]  
Автор gporter (непознат)
Публикувано23.02.04 02:18



suvet

ne visi po forumite i pitai za suvet ot nepoznati, i sumnitelno dobrojelatelno nastroeni hora, a sednete dvamata na same i govorete. ot lichen opit govoria, tova s dopitvaneto do sulio i pulio niama da reshi neshtata izobshto. samo komunikacia mejdu vas dvamata. kaji mu kak tochno se chuvstvash i izobshto kakvo ochakvash/iskash ot vruzkata, i go popitai za sushtoto. sled tova si vadi izvodi.

pravi tova koeto ti vutre v sebesi iskash i mislish che e pravilno a ne tova koeto tvoite priateli misliat che e dobre za teb.



Тема Re: Какво става когато...нови [re: gporter]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано23.02.04 03:28



Абсолютно си прав, че разговор между двамата е най-доброто. Обаче ние тук в тоя форум не сме точно непознати един на друг. ;-) Така като гледам, повечето от хората, които са отговорили на BBourgas, го познават виртуално поне от една година.

there, there...


Тема Re: Какво става когато...нови [re: BBourgas]  
Автор jism ()
Публикувано23.02.04 21:54



Какво става ли...
Ами най-често такива връзки не издържат...Ти го харесваш.Той също те харесва.Не харесваш да ти "дърпа юздите".Той не харесва да си "разюздан"...
После си прощавате!Защото се харесвате...защото си пасвате...защото сте зажъднели за ласки и секс...
После пак почвате отново!Той "дърпа чергата" към себе си,ти се опъваш и искаш да се задържиш"на гребена на вълната"...До момента,в който пак почувствате нужда един от друг...Не сте на един акъл.Ако сте връстници,все
един и същи "вятър ще Ви вее на бяла кобила"...Ти просто помъдряваш и ти се иска да пораснеш бързо,а той остарява и иска да се насити,колкото се може повече...Просто не си схождате...Поне за трайна връзка.Всяко нещо с времето си и мисля,че ще е по-добре той да си намери нещо по-близо да неговия стил на мислене и стереотип на живот.
А ти BBourgas имаш още много любови и преживявания пред себе си!
Пусни вятърът в платната си и пълен НАПРЕД !!!



Тема Re: Какво става когато...нови [re: jaytee]  
Автор gporter (непознат)
Публикувано12.03.04 00:53



da go poznavash lichno i virtualno sa 2 razlichni neshta




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.