Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Norttнови [re: jaytee]  
Автор florian_bg (непознат )
Публикувано20.02.04 19:05



Zashto si izvadil izre4enieto ot kontexta?
Taka sazdavash greshna predstava za smisala i mjastoto mu v celija post.
Towa e nenugno!
Citira se togava, kogato ima predmet, obekt i fakt. V slu4aja - edna otdelna sbirka ot dumi ne e pokazatelna za smisala im.



Тема Re: Norttнови [re: florian_bg]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано20.02.04 19:23



лелеее!

да се чуди човек как от постинга на Нортттче стигна до такива мъдри и убедени изводи за него..., нямащи освен това и отношение по темата...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от pensif на 20.02.04 19:24.



Тема Re: Какви стари плочи, какви грамофони?нови [re: florian_bg]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано20.02.04 19:23



> Да не говорим, че и той беше се държал почти подобно с момчето,
> в което уж беше толкова влюбен.

Именно как? Праща СМС-и всеки час?

I think its kinda funny I think its kinda sad the dreams in which Im dying are the best Iv ever had


Тема Re: Norttнови [re: florian_bg]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано20.02.04 19:31



Признавам, моного добре анализираш нещата!

there, there...


Тема Re: Какво става когато...нови [re: BBourgas]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано20.02.04 20:04



Ех, цялата тема пак се обърна на апологетика на бисексуалността. Което може на някои да им е много интересно, ама не е това което питаш.
Не мисля че възрастта сама по себе си е от значение. Бившата ми половинка беше с 9 години по-стар от мене и никога не е ставало на въпрос. Имахме си много други проблеми за решаване.
Виж за вниманието - и аз се дразня когато някой ми се бърка прекалено много в живота.

I think its kinda funny I think its kinda sad the dreams in which Im dying are the best Iv ever had


Тема Re: Norttнови [re: florian_bg]  
Автор Hopтттчe (2.0)
Публикувано20.02.04 20:37



изобщо не съм анализирал теб.

опитах се да ти покажа защо мисля, че посочваш неправилни причини за проблема на [BBourgas]. и защо мисля, че основанията за решението, което му предлагаш, изобщо не са основания. с това направих грешка -- че се аргументирах пред човек, на когото всъщност това не му трябва. и не мисля да я повтарям.

изобщо не съм анализирал теб и нямам практика (за разлика от някои други) да поставям квалификацияна посетител на форума. независимо колко ми харесва или не мнението му. напротив даже, постарах се да не ти поставям. докато ти веднага се постара да ме анализираш и да ме класифицираш :-) така че собствените ти "изводи" за това кой има склонност да анализира галантно ти ги препращам обратно към теб. мен те не ме касаят.

със здраве.

Редактирано от Hopтттчe на 20.02.04 20:45.



Тема Re: Norttнови [re: florian_bg]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано20.02.04 21:17



Значи имаме два постинга. По-умереният от тях с по-детайлно анализирана на ситуацията е грешен. Защо? Защото ти така казваш. Това е аргумент за пред впечатлителни и глупави хора. Добре би било да имаш малко повече доверие в умствените ни способности.

В кръга на майтапа, бих казал, че значи адвокатите не могат да се аргументират. Доказателство ето ви един пример. Това, разбира се, е хипербола с цел илюстриране на позиция. Може би просто не ти се иска да се аргументираш по подходящ начин в случая, но тогава не върви да обвиняваш "противника" си в псевдофилософия.



Тема Re: Хм...нови [re: redsuzi]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано20.02.04 23:30



> Търси нови изяви,нови секс партныри.

На приятелят ти, с който си от 8 години, приятно ли му е да го определяш като "секс партнъор" или този термин не изчерпва връзката ви?

Peace, Love & Understanding!


Тема Re: Хм...нови [re: Gnomeo]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано21.02.04 08:08



Хубав въпрос!
Секс партыор, е точно случая с ВВургас, темата каято филосостваме.
А когато имаш партыор и живееш с него е апсолютно различно.Просто си семеен и правиш всичко в имито на семейството.А това ,как ще го разбереш е твой проблем.
Вие питате ние отговаряме.Може да отворим нова тема.

не е богат този който има пари, а е богат този който ги харчи.


Тема Re: Хм... [re: redsuzi]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано21.02.04 08:58



Радвам се, че не прие въпроса ми като заяждане :)

Но имам още един - доколкото разбрах цениш сериозните връзки и тази, която имаш те прави щастлив, right? Тогава защо съветваш момчето да си търси секс партньорИ вместо човек, които ще го "изпълни" истински?



Peace, Love & Understanding!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.