Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хомофобията на Славинови  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано02.02.04 12:36



Като сме почнали да обсъждаме ТВ предавания, прави ли ви впечатление, че освен станалите вече "класически" заяждания с Лили Иванова, в предаването "Шоуто на Слави" по БТВ все по-често присъстват доста гадни изявления за хомосексуалните?



Тема Re: Хомофобията на Слави [re: Sam]  
Автор Jupiter (1000th Ocean)
Публикувано02.02.04 16:05



От простак като Слави друго не съм очаквал. Гледал съм шоуто му за малоумни само два пъти и бях потресен...Очаквах нещо от рода на Харалд Шмидт...или поне така ми го описваха, но уви...няма нищо общо...няма да го коментирам, щото пак ще кажете, че само критикувам, ама тва предаване наистина не ми хареса, не успях поне малко да се засмея, то е СКУЧНО и БЕЗИНТЕРЕСНО. Толкова ли са малоумни в България, че го дават всяка вечер? Гледа ли го някой въобще?



Тема Re: Хомофобията на Славинови [re: Jupiter]  
Автор ciklist (ciklq nonstop!)
Публикувано02.02.04 22:20



Stranno, kato se ima predvid, che Slavi e kadyr na Kamen VO???? Pyk i se symnqvam, che toj sushto ne si e lqgal s myzhe! Kamen edva li mu e prostil??? vse pak toj go pribra pod kriloto si ot Popa, kydeto Slavi prodavashe martenici!!!! A za predavane to mu nqma da komentiram kolko e typo shtoto nqma smisyl...

Хората днес не се влюбват в мъж или жена, а в човек!


Тема Re: Хомофобията на Славинови [re: Sam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано03.02.04 19:02



Абе кой го гледа тоя вече...



Тема Кой го гледа ли ?нови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано03.02.04 20:20



Я да видим, какво пише тук:



*"Всяко издание на “Шоуто на Слави Трифонов” се гледа от близо два милиона зрители, а шоуто освен на популярност, се радва и на голямо обществено доверие, което често го превръща в предпочитано място за изява от страна на личностите с влияние върху живота на съвременна България."

Да погледнем и реалният рейтинг за декември 2003 г.:


Накратко: най висока цена за реклама в него; най-висок рейтинг от предаванията на бТВ; най-много зрители.

Не ми се ровеше в гарантирания рейтинг. И без това си инсталирах акробат рийдър заради предния файл.

Може да не ти харесва, може и на мен да не харесва, но това не го прави по-малко гледано. И това, което се казва в него се чува. Което е още по-неприятно. Защото не се чува това, което трябва. А се чуват тъпотии и глупости.



Тема Re: Кой го гледа ли ?нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (1000th Ocean)
Публикувано03.02.04 20:33



Ужасно! Teзи хора в България съвсем са изпростели значи...



Тема Re: Кой го гледа ли ?нови [re: Jupiter]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано03.02.04 20:43



Абе аз не бих вярвал много много на тези данни, все пак всичко е за пари. И освен това гледам не означавам споделям мнението/идеите на предаването...



Тема Re: Кой го гледа ли ?нови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано03.02.04 21:20



"бе аз не бих вярвал много много на тези данни" - в правото си си. Но дай нещо друго приемливо като данни.

гледам не означавам споделям мнението/идеите на предаването - съвсем правилно. Аз го гледам и намирам много интересни неща в него. Не харесвам нещо конкретно.

Дори ми хрумна нещо. Слави е търговец, който продава продукт. Ако пишем културно в сайта му, че с тези си изявления отблъсква една част от публиката си, може пък да се замисли... Всъщност, можем да пишем кой както умее и го разбира. Но нека разбере, че някой има против. Тъпа ли е идеята ?



Тема Re: Хомофобията на Славинови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано04.02.04 08:36



според мен слави е просто търговец. продава това, което се продава. ако утре стане модерно да *не* се говори за гейовете, той ще млъкне за тях, и ще отвори същата голяма уста за онова, което модерно ще бъде утре. такъв е и целия лъскав идеализъм или национализъм, който той продава: продава го, защото се купува. такова е и музикалното му творчество. прави го такова, каквото се купува.

такива са и приказките му за политиците -- те се продават, той затова ги и ръси. понякога ръси и хубави коментари. но ги ръси не защото са хубави, а защото се продават. затова сред коментарите му има и такива, дето са точно на място, и такива дето са кйорфишеци и абсолютниу празни. защото важно е не дали са пълни, а дали гъделичкат егото на зрителя.

не казвам, че подходът му е лош или добър: просто мисля че е точно такъв.

заяжданията му с лили иванова са отделна тема, за която си имам мнение, и май е неузместно да го споделям тук.

иначе, за настоящата тая тема може би е добре да сравним редовните приказки на слави с две негови предавания:

(1) това с мариус отпреди 1-2 години
тогава слави уж се опитваше да се държи добре, но мисля че малко се и подиграваше с мариус.

(2) това с гея -- чужденец, който беше болен от спин. слави тогава се държа желязно. имаше някаква уж желязна непристъпна маска, но въпросите му бяха нетенденциозни, смислени, истински.

и отново смята, че и в тези случаи той се държа пазарно. подигравките, които си позволи към мариус (макар и повече или по-малко тънки), бяха точно премерени, за да се погъделичка повечето зрители.

подигравките с гея чужденец нямаше да са интерени на никого. и той се държа точно така, както би се харесало на повечето зрители.

в заключение:
слави според мен не проводник на нещо особено. той е сламка, през която обществото се храни със зрелищата, които му са нужни.



Тема Re: Хомофобията на Славинови [re: Hopтттчe]  
Автор Jupiter (1000th Ocean)
Публикувано04.02.04 08:53



Tъпо общество...сламките са за еднократна употреба! A ако вземат да гълтат от чашата ще се задавят и предпочитат тъпият Слави да е сламката...нямам думи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.