Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имали фенове на... мастурбацията?нови [re: ciklist]  
Автор jism ()
Публикувано01.01.04 23:15



Само се дръж стегнато,ще имаш своите "геройства"!
Ако се "юрнеш",хем ще те ебат,хем ще те бият!!!
Опитах се да защитя едно такова момче от пияната компания...Викнаха в хор:
-Ей,докторе,ако ни го вземеш,тая вечер тебе ще ебем!
На най-близкия му разбих носа и млъкнаха...

На следващия ден пред вратата на лечебницата имаше опашка от ебачи!!!

Не вярвай,напротив,повече не ме викнаха на купон!Намразиха ме!
Е,аз не го пипнах онова момче,просто не ми харесваше...После няколко пъти
ми подхвърляха,ти да не го завъртя за гадже оня педал?На шега казвах:-Да!
Въведох вход с билетчета,който мине през редника,после минава през мене!



Тема Re: Имали фенове на... мастурбацията?нови [re: jism]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано02.01.04 00:51



Mda...

Kazwat, che chesto chowek srawnitelno lesno mozhe da preceni "prawilniq pyt". Trudnoto bilo da go poemesh i izwyrwish :-)

Mnogo mi dojdoha filosofiite dnes, krajno wreme e da si zatwarqm ustata :-)



Тема Re: Имали фенове на... мастурбацията?нови [re: jism]  
Автор ciklist (ciklq nonstop!)
Публикувано02.01.04 15:39



Е сега, ти да не ме взе за някоя незадоволена курва, която само за ебане мисли...

Няма такова нещо! Дори и да ми се отвори възможност, никога не бих го направил там... Просто като четях мненията ми се прииска и на мене, да си ударя някоя чекия с някой съказарменик, ей така за шоуто!

Цикли денонощно!


Тема Re: Имали фенове на... мастурбацията?нови [re: ciklist]  
Автор jism ()
Публикувано02.01.04 17:50



Да,споко...
Пак категорично ти казвам,ще имаш такъв момент.Не,не се заричай,че няма да го направиш...Просто го направи така ,че да Ви е кеф и на двамата...Май наистина в казармата няма място за трети...
Другото е оргия...
Не съм се впускал още...Тъкмо да се увлека...и все не мога в пияно състояние да възприема логично нещата...Все се отдръпна.



Тема дърт войникнови [re: jism]  
Автор monorex (непознат )
Публикувано08.01.04 09:42



ами аз сега съм на 26 и още не съм ходил в казармата, през 2004 ще влизам! Какво да очаквам от 18-годишните пикльовци?

искам яко турци



Тема Re: дърт войникнови [re: monorex]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано08.01.04 15:05



Kakwo da ochakwash ot 18 godishnite, zawisi.

Razlichnite mogat da se dyrzhat sywsem razlichno, edni te kefqt, drugi te draznqt, treti sa bezlichni... Kato wsichki hora.

Loshoto e samo, che kato nqkoj swyrshi nqkoq glupost, obiknoweno wsichki obirat peshkira. To wseki mozhe da swyrshi glupost de, obache ogromnata chast ot belite gi wyrshat 18 godishnite. Prosto imat po-malyk opit i eksperimentirat poweche. A mnogo chesto prosto ne osyznawat kakwo tochno prawqt i kakwi shte sa posledstwiqta, kakto i ne syznawat kogo shte zasegnat tiq posledstwiq.

Pak podchertawam, che towa e prawilo, ot koeto se sreshtat izkljucheniq. Daj bozhe da sa poweche.

Az sluzhih sled uniwersiteta w obiknoweno nowobransko i bojno podeleniq. Kato mene bqhme nqkolko dushi. Ostanalite si bqha ot redowniq 18 godishen nabor, zatuj goworq taka uwereno.

Sorry za latinicata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.