Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бан  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано22.11.03 21:38



Никам отново е баннат!
И този път за системно нарушаване на правилата на клуба! Извинявам се на всички, които ще станат свидетели на неговите излияния, но този път няма да ги изтрия. В клуба трябва да възцари мир, ред и спокойствие, пак макар и наложени със сила!

И още нещо-инцидентът с 32-те мнения в клуба са дело на Никам!



Тема Нещо и за ЦеДеВенови [re: BBourgas]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано22.11.03 21:47



това са бележките отпреди изборите с него. Считам че е нужно да ги прегледате, макар и да ме обвините в изнасяне на лична информация!
--------------------
Хрумна ми една едея!

От: CDV
Получена: 10.11.03 17:38
Що не играем на некоя онлайн игричка като например Little Fighter 2?!Победителят печели всичко а победеният губи всичко!Това ми се струва най-забавният начин да се изчистят проблемите в клубчето.


-------------------
До: CDV/от мен/
Оставени: 10.11.03 21:30
Хрумна ми една друга идея. Да не играем никакви игрички. Не си падам по хазартните преживявания. Предложи друго!

--------------------
От: CDV
Получена: 11.11.03 13:34
Литъл Файтър 2-то ще избере кой ще е новият модератор.Аре да направим едно отборно дет мачле а?

-------------------
До: CDV/от мен/
Оставени: 11.11.03 13:39
Очевадно не си добре, а освен това си наивен. Кое ти даде и най-малката смелост да си помислиш, че бих решил съдбата на клуба в рамките на една игра, още повече да го поверя на теб. Всъшност защо не? Дори и да падна, жестоко се лъжеш че вътрешното ми чувство за справедливост и честност ще ти даде правата в/у клуба?!? Я се прегледай при Никам!


Изводите си остават за Вас



Тема Бургазинио, защо лъжеш?нови [re: BBourgas]  
Автор 3a Hиkaм бaн нямa! (непознат )
Публикувано22.11.03 21:54



Не съм пускал никакви 32 мнения, зашо лъжеш?
Това на какво прилича?



Тема Re: Баннови [re: BBourgas]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано22.11.03 23:20



Като му сложиш бан, няма да допринесеш за "реда, мира и спокойствието" в клуба, напротив. Сам след това се извиняваш, че ще има излияния, които няма да са мирни, нито спокойни. И какво правиш - вместо да решиш конфликта, го зацапваш още повече с тоя бан.



Тема Re: Нещо и за ЦеДеВенови [re: BBourgas]  
Автор 3a Hиkaм, бaн нямa! (непознат )
Публикувано22.11.03 23:25



тИ НЕ СТАВАШ ЗА МОДЕРАТОР!
кАК МОЖЕ ДА ПУСКАШ ЛИЧНИ РАЗГОВОРИ?
нЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ, ЖЕНЧУГО ТАКАВА КЛЮКАРЕСТА?



Тема Re: Нещо и за ЦеДеВенови [re: 3a Hиkaм, бaн нямa!]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано22.11.03 23:37



Чай бе, нали беше 'хетеросексуал'. Как стана на женчуго? Леле ББургасе, направо ще си помисля че Никкам е дошъл и ти е направил операция за смяна на пола

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Баннови [re: Jupiter]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано22.11.03 23:39



Мдам. Аз много си мислих какво би било правилното решение докато текоха изборите за модератор и не можах да го измисля. Ти какво би направил?

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Моите изводинови [re: BBourgas]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано23.11.03 00:18



Първи извод - модератора се чуди какво да измисли, за да злепостави CDV пред останалите юзъри, защото CDV е дал идея за нов клуб, която се е харесала на няколко от нас.
Втори извод - модератора не е успял да промени мнението ми към CDV или да създаде някакво мнение въобще за въпросния юзър въпреки желанието си.
Трети извод - модератора показва последната си бележка към CDV зa да си направи реклама колко е добър и загрижен за клуба, дори е с "вътрешно чувство за справедливост и честност".
Четвърти извод - разговорите на модератора с CDV ca ми безинтересни.



Тема Re: Моите изводинови [re: Jupiter]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано23.11.03 01:04



И аз си направих подобни изводи.



Тема Нещо за Бургазчо.нови [re: BBourgas]  
Автор CDV (onanist)
Публикувано23.11.03 11:58



Изпратих ти ги тея Лични бележки просто ей така.Кой знае можеше и да се съгласиш и тогава щеше да стане мазало.Щях да те разбия на тази игра мой!

boodaa shit




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.