Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 07.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Имам нова идея!!!  
Автор CDV (onanist)
Публикувано22.11.03 18:35



Защо не се направи нов клуб "Гей"?!Очевидно както каза Кефис тук има повече бисексуални отколкото "педераси".

boodaa shit



Тема Re: Имам нова идея!!!нови [re: CDV]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано22.11.03 18:48



И на мен днес първата ми реакция беше да си помисля подобно нещо, но след като размислих, мисля, че е по-добре да сме всички на едно място и да се учим да говорим един с друг, а не да се разделяме. А може да има и такива мъже, които твърдят, че са бисексуални, защото по една или друга причина не могат да направят последната крачка и да признаят пред себе си, че са хомосексуални. Затова не трябва да се развеждаме. ;-)

Редактирано от jaytee на 22.11.03 19:00.



Тема Re: Имам нова идея!!!нови [re: CDV]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано22.11.03 19:12



Хубаво е да има гей клуб, ама покрай него ще се навъдят и бисексуални и педерасти и бисексуални педерасти, както се случва обикновено. Въпреки това аз бих подкрепил създаването на клуб "Гей", щото това "Адам и Адам" всеки си го тълкува както му е изгодно.



Тема Re: Имам нова идея!!!нови [re: Jupiter]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано22.11.03 19:34



Пак ме накара за де замисля... аз съм на границата между за и против за такъв клуб... може би все пак няма да е лошо в "Общества" да има клуб "Гей"... Какво мислиш? Искаш ли да го предложиш? Аз също мога да го направя...



Тема Re: Имам нова идея!!!нови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано22.11.03 20:29



Съгласен съм да има клуб ГЕЙ!
Редно е!



Тема Re: Имам нова идея!!!нови [re: jaytee]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано22.11.03 21:09



Хора, ако искате да угодите на Никам да спре да пише бози, може просто да баннете всички бисексуални от клуба. Въпреки че то както каза (Май Юпитер) в Интернет и Drag Queen може да се прави на мъжкар, гей може да се прави на бисексуален, бисексуален на гей или хетеросексуален ... абе всичко може.
Ама мислите ли че това ще го успокои и той ще се спре?

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Имам нова идея!!!нови [re: Пepин]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано22.11.03 21:22



Не става въпрос конкретно да се угоди за Никам и да го накараме да спре.



Тема Re: Имам нова идея!!! [re: Jupiter]  
Автор florian_bg (непознат )
Публикувано22.11.03 21:30



Подкрепям идеята да има клуб на гея!



Тема Re: Имам нова идея!!! [re: Jupiter]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано22.11.03 22:05



Е то, и "гей" може да се тълкува по много начини. Нали си спомняш оня ферман от Никам, който дефинираше гей и колко се спори по това. Така че, въпросът с дефинициите няма да се реши само от смяна на името. Лично аз не обичам прекалено ограничаващите дефиниции. Бих предпочел да има един форум на гейове, лесбийки, би/транс/интер сексуални и прочие. Всички за един, един за всички...



Тема Re: Имам нова идея!!! [re: Jupiter]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано22.11.03 22:33



Реално погледнато, за това става дума.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.