Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема модераторинови  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано12.11.03 02:35



Полу нашега, полу сериозно, предлагам една от модераторите в Ева и Ева да дойде тук като втори модератор и да вкара клуба в релси.



Тема Re: модераторинови [re: Boian]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано12.11.03 02:41



Знаеш ли, аз мисля, че клубът си е ОК. Дали не трябва да оставим тези двама човека за наше собствено упражнение, за да се тренираме да общуваме с такъв тип хора? Или съм прекален оптимист?



Тема Re: модераторинови [re: jaytee]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано12.11.03 03:07



След поредните изблици знам ли.



Тема Абсурд!нови [re: Boian]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано12.11.03 03:12



Жена модераторка тук НИКОГА няма да бъде, както и мъж модератор в Ева&Ева!



Тема Re: Абсурд!нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано12.11.03 03:14



Ааа, ми ти какво правиш тук тогава?



Тема Re: Абсурд!нови [re: BBourgas]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано12.11.03 04:05



Тука има едни боклуци дето трябва да се чистят. Който може да свърши тази работа, евала му.



Тема за тази цел...нови [re: Boian]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано12.11.03 04:12



можем да си вземем и наши хора-тук от клуба, пишешщи редовно, сериозни и по сдържани от мен! То се е видяло, очаквайте в най-скоро време избори за второ модераторско място!

Нещо което най-накрая ще сложи един HAPPY END на боклуците!



Тема За необходимостта от двама модераторинови [re: Boian]  
Автор Big and thick (queer)
Публикувано12.11.03 04:20



Явно сме в навечерието на поредната криза в нашето малко клубче. Всеки 2-3 месеца в клуба се заформя скандал, като че ли от нищото и трае по няколко седмици. Мисля че е дотегнало на всички ни, трябва да кажем "Стига вече!" Не може заради 2-3 разпасани юзери да страда целия клуб. Във връзка с това предлагам да изберем втори модератор и двамата с ББургас да озаптят побеснелите юзери в клуба. Аз предлагам Сам за втори модератор. Чакам за мнението ви.

THE BIGGER THE BETTER


Тема Re: За необходимостта от двама модератори [re: Big and thick]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано12.11.03 04:26



Аз съм за Sam да стане втори модератор.



Тема Нека не бъразаме! [re: jaytee]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано12.11.03 04:35



... с кандидатурите. Очаквам разговор с администраторите и след това ще ви осведомя експресно какви са резултатите. Възможно е да имаме и временно наблюдаване от фукла

П,С.: Всъшност може и да е Сам, може и да е Перин, а може и да е някой друг...Но засега не бързайте с конкретни кандидатури!

Лека вечер на всички, или може би добро утро! Лягам да релаксирам че много мис е събра за тая вечер!

Редактирано от BBourgas на 12.11.03 04:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.