Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 01.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема НОВ МОДЕРАТОР!  
Автор CDV (onanist)
Публикувано07.11.03 19:01



Аз предлагам Супер Марио!!!БИБОУРГАЗ ИСКАМЕ ОСТАВКАТА ТИ!

i hate you!



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: CDV]  
Автор feever (непознат)
Публикувано08.11.03 07:39



vse tarseh povod da se zapi6a i az vav foruma i eto go inego-povoda de!!!
az sam za BBourgas,ne moga da razbera za6to go pluete,vav foruma cari absoluten red,kakvo o6te iskate?



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: CDV]  
Автор Hellios (непознат )
Публикувано08.11.03 10:03



Що не си биеш чекиите, ми занимаваш хората с глупости?



Тема БЕЗ МАЛКО ДА ПРОПУСНА ТАЗИ ТЕМА!нови [re: CDV]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано08.11.03 13:22



Интересно - между две раждания, отварям форума и без малко да пропусна важна тема като тази!
1/ СЪГЛАСЕН СЪМ! СЛЕД ПОМИЯТА, КОЯТО бУРГАЗИНИО ИЗЛИВА НОН-СТОП, ЩО ТРЯБВА ДА СИ НАПРЯГАМ НЕРВИТЕ И СЕТИВАТА?
ТЪРПЯХ ГО ДОСТАТЪЧНО И ПРОЯВИХ ДОСТА ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ ТОВА ИНДИВИДЧЕ, НО НЯМА ДА ГО ТЪРПЯ ДА МЕ ДРАЗНИ ОЩЕ! МДА.
НЕРВНАТА МИ СИСТЕМА, СИ ИМА 14 МИЛИАРДА НЕВРОНА, И НЕ ИСКАМ ДА ГУБЯ НИТО ЕДИН ОТ ТЯХ, ЗАРАДИ БУРГАЗИЩЕТО! ООО, ЕТО ТОВА МУ Е НОВИЯТ ПРЯКОР!

2/ ИНТЕРЕСНОТО ОБАЧЕ Е, ЧЕ СЛЕД ПОЯВАТА НА ТАЯ ТЕМА, БУРГАЗИЩЕТО СЕ СКРИ! А КОЛКО АКТИВЕН БЕШЕ ПРЕДИ ТОВА! ЗАКЛЮЧИ ТРИ МОИ ТЕМИ, ПОДИГРАВАШЕ СЕ ЗАРАДИ ХАКНАТ НИК, ПРАВЕШЕ СБИРКА НА ДРУЖИННАТА РЪКОВОДИТЕЛКА (АМА ТОЙ Е МАЛЪК И НЕ Е ИМАЛ ТАКАВА В ДАСКАЛОТО)!

3/ АХ, ДА СИГУРНО Е НЯКЪДЕ СЪС СЕРИОЗНИЯТ СИ ПРИЯТЕЛ, В СЕРИОЗНА ОБСТАНОВКА, ПО СЕРИОЗНО ВРЕМЕ.
ГОРКИТЕ НИЕ НЕСЕРИОЗНИЦИТЕ. ВЪХ-ВЪХ, КАКТО ВИКА ЕДНА БАБКА ОТ 2-ИЯ ЕТАЖ!

4/ ВСЯВА ПОСТОЯННО РАЗДОРИ И СЕ ЛИГАВИ, ТА ОТ ЛИГОЧ ЩЕ СЕ УДАВИМ ВЕЧЕ!

ГЛАСУВАМ - ЗА ОСТАВКАТА НА БУРАЗИНИО!

Редактирано от Nikam на 08.11.03 13:25.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: CDV]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано08.11.03 14:17



Ти Супер Марио ли си?



Тема Re: БЕЗ МАЛКО ДА ПРОПУСНА ТАЗИ ТЕМА!нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано08.11.03 23:23



Ех Никаме. За малко да я пропуснеш. Де тоя късмет обаче.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: БЕЗ МАЛКО ДА ПРОПУСНА ТАЗИ ТЕМА!нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано08.11.03 23:39



, - запетайки им викат.



Тема Ти чак сега ли го научи?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано09.11.03 04:29



След като си решил да ме научиш на нещо полезно, да отвърна и аз на любезността ти. Има един клавиш от ляво на клавиатурата, caps lock му се вика. Ако не го натискаш ще пишеш с приятни малки букви и ще дразниш околните по-малко. Бих ти дал и няколко съвета за прилично държание които биха помогнали, ама съм сигурен че няма да можеш да ги схванеш. Затова ще се огранича с това просто нещо с което, надявам се, има шанс да се справиш.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано09.11.03 08:46



То ако зависеше от теб и Никам, форумът и три дена нямаше да просъществува. Ама не зависи.



Тема Re: Ти чак сега ли го научи?нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано09.11.03 11:54



, - запетая му казват на този граматичен знак.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано09.11.03 11:56



Напротив, щеше да просъществува, но без изцепките на бисексуалите, които са със замъглено съзнание за околната действителност.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Sam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано09.11.03 12:13



Вероятно за това ми изискват оставката-"форумът и три дена нямаше да просъществува".
Защото не съм изпълнил

, за опропастяването на клуба...



Тема Re: Ти чак сега ли го научи?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано09.11.03 21:41





I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Ти чак сега ли го научи?нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано09.11.03 22:40







Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Nikam]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано09.11.03 23:37



Съжалявам и теб, както и хората, с които общуваш.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано09.11.03 23:54







Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано10.11.03 00:30



Верно. Щеше да ги има само твоите кристално ясни изцепки.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Nikam]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано10.11.03 00:54



Неуместното "чувство за хумор" не ти помага. Наистина те съжалявам. Но не мога да ти помога. Макар, че бих искал.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.11.03 10:10



Nikam това е сексуална дискриминация на основа на ориентацията на човека. Защо не приемаш бисексуалните?



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.11.03 12:18



Обида на сексуална основа

Редактирано от BBourgas на 10.11.03 12:26.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.11.03 12:20



О, ти да не би да си им правил спектрален анализ?



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.11.03 12:25



Сексуална дискриминация? Айде бе. В нашите книги, които не съм писал аз, пише , че са психично болни.
Това е мнение на цялата медицинска общност.
А аз вярвам на медицината.
Който и лекар да попиташ, изключвам някои бисексуали, всеки ще ти каже, че е нормално да има хомо- и хетеросексуални, но битата, са междинни състояния, както и транссексуалните.
Така, че - ясно е, нали.
А и още нещо - от общуването си с бисексуали, съм разбрал наистина, че са не само куку, а и обществено опасни, поради склонността им да изпадат в манийната фаза на циклофренното си съществуване. Не шизофрения, а циклофрения - има разлика между двете заболявания, които са психиатрични компоненти, и това обяснява тяхното състояние.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.11.03 12:30



Пълни глупости! По-полека с квалификациите за бисексуалните, нямаш право да ги обиждаш!



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.11.03 12:38



Я, че къде съм написал някаква обида?
Това, че разказвам какво пише в официалните документи на науката, не значи , че е обида!
А и да припомня, че това не е клуб бисексуали, а АДАМ и АДАМ, което ясно категоризира чисто хомосексуалното преимущество и основа на този форум.
Стотина пъти казах - направете си клуб на бисексуала и правете там каквото си искате, а ти може да се кандидатираш там 2 пъти за модератор, ако щеш.
Може да го озаглавите Би-би-би! Или адамо-ево-адам, или ево-адамо-ев, или какво ли сме ние?



Тема Ти си болен човекнови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.11.03 12:48



Изкара бисексуалните луди и опасни за обществото. Не прави общ своя проблем че не можеш да ги приемеш...



Тема Още нещонови [re: BBourgas]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.11.03 12:53



И за CDV ли мислиш, че е болен защото е бисексуален?



Тема Бургазище, недей психясва допълнителнонови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.11.03 12:56



Да, психясваш в момента, щото и ти след куп лъжи за 100-процентовата ти хомосексуалност, се оказа бисексуал, да не кажа, че май си и хетеро.
Ами айде, като си толкова засегнат, основи си клуб на бисексуалните, и си модерирай там колкото искаш.
Искаш ли да кажа на Фукла за това? Да те подпомогна!
Пък тука ще му вържем края и без тебе.
Ето, Супер марио например, спокойно може да стане модератор!



Тема Re: Още нещонови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.11.03 12:57



Моето мнение за всеки бисексуал е едно и също. Щом принадлежи към тая категория - значи е такъв.
Няма какво да коментирам повече.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано10.11.03 13:02



Никаме, навсякъде пише, че в общия случай сексуалната ориентация не е заболяване. Как така изведнъж бисексуалността става болест? Или аз нещо не съм разбрал?



Тема Норми и нормалностнови [re: Nikam]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано10.11.03 13:08



Родоначалник на статистическите изследвания на сексуалното поведение е американският ентомолог Алфред Кинзи (1894-1956). С група сътрудници той обобщил данните за сексуалността на анкетирани 20 хиляди американци по две шестобални скали.
Статистиката на Кинзи зашеметила Америка. Оказало се, че 48% от анкетираните мъже са имали през живота си поне един хомосексуален контакт, 25% от мъжете са имали няколко хомосексуални контакта, 18% са имали в течение поне на 3 години еднакъв брой хомо и хетеросексуални контакти, 10% са водели изключително хомосексуален живот в продължение на 3 години, а 4% - цял живот.

Като се има предвид:
1. Многократно изказваното мнение на Никам, че според неговите учебници, ако само веднъж си спал с жена, вече преставаш да си хомосексуален, а ставаш бисексуален;
2. Посочената по-горе статистика, която очевидно не е съвсем прясна, но не вярвам данните да са се изменили в пъти, ако изобщо са се изменили
3. Изказаното от Никам мнение, че бисексуалните според неговите учебници са психично болни
Може да се направи следното разсъждение и съответните изводи:
48% са имали през живота си поне един хомосексуален контакт следователно, 52% не са имали нито един, тоест са чисто хетеросексуални. Приемаме ги за нормални. 4% са водили цял живот хомосексуален живот. По определението на Никам и те са нормални. Общо – 56%. Останалите 44% пак по определението на Никам са циклофреници, каквото и да означава това. Или най-малкото – психично болни (според вездесъщите учебници на Никам).
Някак не ми се вярва. Всеобщото определение за “нормално” е, че е масово разпространеното, тоест – принадлежащото към определена норма. В случая 44% според мен сами представляват норма. За разлика от 4%, което е по-скоро изключение за обществото, отколкото норма.

Или учебниците са сбъркани (това ми се вижда не съвсем вероятно) или Никам ги чете така, както дяволът чете Евангелието, или просто не е разбрал за какво става дума.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано10.11.03 13:19



Добро построение



Тема Щом е таканови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.11.03 14:43



нямаш работа в клуба!!!
... 2. Подигравки с мъже заради сексуалната им ориентация и изказвания с хомофобска насоченост са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ! ...




...Клуб "Адам и Адам" представлява форум за всякакви дискусии между мъже с хомо, би или транссексуална ориентация. Добре дошли са хетеросексуални жени и мъже стига да спазват добрия тон и мненията им да не съдържат обиди накърняващи личността на другите посетители тук. ...


Само ти напомням за последен път, после режа!



Тема Re: Бургазище, недей психясва допълнителнонови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано10.11.03 15:54



Чудя се дали наистина ти си написал това мнение. Ако е наистина твое творение, жалко за теб - не съм предполагам че можеш да изпаднеш толкова много! Ако ли не жалко за този който се подиграва с мен и теб /всъшност и тежко му и горко:)/. И в двата случая искам да ми пишеш на бележка какво толкова имаш срещу мен и бисексуалните. А между другото ако продължаваш с да публикуваш по 3 линка през час, просто ще бъдеш отстранен... Направих ти специално мнение, където да си слагаш, но уви изглежда ми правиш напук!

А да и за Фукла! Престани да ме плашиш с администраторите. В правото си да и се жалваш/всъшност ако има за какво де.../!



Тема Re: Бургъзинионови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.11.03 22:24



Нито има подигравка срещу мъже относно сексуалната им ориентация, нито пък хомофобски изказвания.
Нещо ти куца май разбирането на тези две понятия, да ги нарека, които ти използваш.
Трябва ли да разяснявам значението на думата подигравка, и къде в контекста на моето горно изказване, има такава? И второ - никога, не съм се изказвал хомофобски, тъй като самият ас съм хомосексуален.
Към хомосексуалистите принадлежат две категории от хората - гей и лесбийка, бисексуалните не спадат към категорията на хомосексуалиста, следователно, не може да се правят хомофобски изказвания срещу нещо, което не съществува.
Ясно?



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.11.03 22:31



но с липса на попадение



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Nikam]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано10.11.03 22:39



Нормално е да бягаш от отговор. Логиката не е от силните ти страни.



Тема Re: НОВ МОДЕРАТОР!нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано10.11.03 22:40



Не те са кристално ясни и не се нуждаят от задълбочен анализ.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано10.11.03 22:45



Твърдението ти, че построението на Сам не е попадение, е съвсем необосновано и е по-скоро клинчене от отговор. За разлика от самото построение на Сам, което е ясно и достъпно обосновано.

Без да го шприемаш като заяждане, но в тая ситуация твоето поведение изглежда по-циклофренично ("каквото и да означава това") от поведението на бисексуалния Сам.

Редактирано от Hopтттчe на 10.11.03 22:47.



Тема Re: Бургазище, недей психясва допълнителнонови [re: BBourgas]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано10.11.03 22:53



Според мен, мнението му си е негово. Не е за първи път, когато вади на бял свят подобни автоцензурирано теории. Ох, добре, че колегите му не са като него. Иначе щях да предпочета да тръгна по врачки. Би било по-безопасно.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Hopтттчe]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано10.11.03 23:47



И аз се зачудих какво ли е това цикофрения и ето какво излезе...

"Циклофрения - остарял термин за маниакално-депресивна психоза" (

)

"Маниакално-депресивна психоза (manic-depressive psychosis) - още наричана биполярно разстройство. Психическо разстройство, характеризиращо се с тежки и повтарящи се състояния на депресия или мания с внезапни или постепени прояви и отшумявания. Състоянията на мания и депресия може да се редуват циклично, едното състояние на настроението може да преобладава над другото, или може да са смесени или комбинирани едно с друго." ()

No comment! :-)



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: jaytee]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано10.11.03 23:52



В такъв случай, ако малко смекчим фромулировката, всички хора са поне мъничко циклофреници, понеже всеки човек понякога изпада в дупки ;-)



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: jaytee]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано11.11.03 00:06



Хммм, бъркаш в тема, която не е твоя... Как сега Никам ще изглежда умен и недостижим, ако някой е обяснил с "думи прости" загадъчните (хехе, според него) термини които използва?



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Hopтттчe]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано11.11.03 00:10



Изглежда това е екстремен вариант на по-безобидните промени на настроението... след силна възбуда и мания идва тежка депресия, която се заменя пак с период на силна възбуда и така... Понякога двете състояния са смесени... Засега не съм открил никаква връзка със сексуалната ориентация...



Тема Re: Бургъзинионови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано11.11.03 00:19



е доколкото причисляването на хомосексуалността към психичните заболявания е хомофобско, дотолкова е и причисляването на бисексуалността.

Сега не ми отговоряй с голи приказки за това какво казвала науката. Такива можеш на жълтите вестници да ги разправяш. Аз чакам доказателства. Допреди не много време науката е писала как светлината се разпостранява в етер.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: jaytee]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано11.11.03 00:25



Аз съм склонен да допусна, че някаква връзка със сексуалната ориентация може и да има. Предвид на отношението на обществото към тези неща и съответните притеснения на подрастващите. Например, честотата на самоубийствата сред младежи с особена сексуална ориентация е по-висока в сравнение с тази при хетеросексуалните подрастващи. Просто от нервното напрежение.

Но категорично не виждам линия, по която да може да се постави масова диагноза, било на хомо, било на бисексуални, за каквато разправя Никам.

Редактирано от Hopтттчe на 11.11.03 00:27.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано11.11.03 00:53



Май няма какво да кажеш по същество, а?

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано11.11.03 01:00



Абе ти пак на някакви източници от Интернет се позоваваш. Ти не разбра ли че ако източника не е от библиотеката на мед. академия и не е подписан лично от Никам не се брои?

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Как е?нови [re: eлия]  
Автор CDV (onanist)
Публикувано11.11.03 10:56



Извинявай,но защо продължаваш да пишеш тук?

i hate you!



Тема Re: Как е?нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано11.11.03 11:04



Хайде аз ще ти отговоря – пише тук, защото има това право като всички желаещи. Пише го в правилата на форума. Вземи ги прочети тия правила, че да спреш да задаваш един и същи въпрос. Ако някой се постарае да прочете мненията ти, писани в клуба от първото, та чак до това, че види, че 50% от тях са все на тема “бе ти що пишеш тук?”. Ако нямаш какво друго да кажеш или да питаш, недей. Тази тема е отдавна изчерпана.



Тема Re: Как е?нови [re: Sam]  
Автор CDV (onanist)
Публикувано11.11.03 11:33



Ама аз така и не разбрах защо вие с елия продължавате да пишете тук.Каква е целта ви?Какъв е смисълът?

i hate you!



Тема Re: Как е?нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано11.11.03 11:49



На този въпрос съм ти отговарял поне два пъти лично на теб и още няколко пъти на останалите от талибанската група. Няма да го правя пак. Да си чел, когато си питал и съм ти отговарял.
Между другото, правил ли си си сметката, че ако всички "недостойни" по твоите и на талибанската група критерии напуснат форума, ще останат 2-3-4 човека? Няма да стане. Форумът не е ваш. Ако не се чувствате на място тук, причината не е в останалите, а във вас.



Тема Re: Как е?нови [re: Sam]  
Автор CDV (onanist)
Публикувано11.11.03 12:17



"Мойто" момче ти така и не отговори на простичкият ми въпрос.Не си спомням преди да си ми отговарял лично.За мен "талибанската групичка" сте елия(ако от нея зависеше целият свят би бил чист от мъжете),ти и онзи смешник Юпитер.

i hate you!



Тема Re: Как е?нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано11.11.03 13:06



Че не си спомняш е твой, а не мой проблем. Аз помня. И не смятам да се повтарям, за да получа след месец, когато пак те хване амнезията същия въпрос. Между другото, форумът има архиви. Ако те интересува мнението ми по твоя простичък въпрос - там е и то не само на едно място.

Колкото до талибанщината - само си погледни сигнатурата: "i hate you!". Кво да обсъждаме повече кой е талибан? Единственото което мразя аз е дивашката ограниченост и предрасъдъците, породени от комплекси, водещи до лозунги от типа "i hate you!" !



Тема Ама това ми е много познато!нови [re: jaytee]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.11.03 13:23



Един наш редовен посетител, започващ с "Н" и завършващ на "икам", и в момента четящ, но не пишещ, защото му стана кофти, че трябва да отговаря на неудобни въпроси, има същите проблеми.
SPOOOOOKY



Тема НА ТАКА Е!!!нови [re: eлия]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.11.03 13:54



незнам защо се ядосваш вместо мен, въпреки че това е мое задължение/тоест да се ядосвам с него... /бел.ред.//!

МОЛЯ ВСИЧКИ ОТ ТУК НАТАТЪК ДА НЕ ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ НА НИКАМ И CDV, ПРОСТО НЯМА СМИСЪЛ ДА СИ БЛЪЦКАМЕ ГЛАВИТЕ В СТЕНАТА.

НИКАМ СПРЯ ДА ПИШЕ ТУК КОГАТО, ВЪПРОСИТЕ НА ОСТАНАЛИТЕ МУ СТАНАХА НЕУДОБНИ ЗА ОТГОВАРЯНЕ. ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА Е ДА КОМЕНТИРАМ ПО-ГОЛЯМАТА чАСТ ОТ МНЕНИЯТА МУ!

CDV ПЪК Е КЛОНИНГ, НА НЯМА ДА КАЖА КОЙ ЮЗЪР/ДОСЕТЕТЕ СЕ САМИ ДЕ/, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ВСЕЕ ХАОС В КЛУБА НИ ОТ БЛИЗО 6 МЕСЕЦА И ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ СЪЩО ОТСЪСТВА ТУК.

МИСЛЯ ЧЕ ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН, ТЕ ДА РАЗБЕРАТ, ЧЕ НЕ СА ИНТЕРЕСНИ И НЯМА ДА СТАНЕ НА ТЯХНАТА!!!

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ И СЕ ИЗВИНЯВАМ, ЧЕ ВИ ПОГОВОРИХ НА ВИСОК ТОН.



Тема Re: Как е?нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 13:56



обида на сексуална основа

Редактирано от BBourgas на 11.11.03 14:54.



Тема Бургазинио, трябваше да забележиш,нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 14:10



че аз никога не се намесвам в някоя тема, или това става доста рядко, тъй като нямам навик, да се изказвам компетентно и високопарно за всичко що щъка по земята, като някои юзъри - да не ги споменавам, за да си развалям настроението.
Освен това, си имам достатъчно приятни, полезни и интересни занимания, за да тръгна да споря с ветрени мелници.
Не си прекарвам времето основно пред компютъра, за разлика от повечето (основно бисексуали),, а върша достатъчно работа, и то по всяко време на денонощието.
Темата никак не ми е неудобна, а напротив - каквото имах да го кажа - казах го, няма да го повтарям по сто пъти.
Останалото са *тендовагинитни* мечти на някои юзъри, ами да му мислят те.
Но да си мислиш, че ти си слънцето, айде стига - смешни сте!

И още - нещо, не ми казвай, че няма да стане на моята, щото аз не виждам, какво пък твое има тук.
И не забравяй, че от високо най-лесно се пада.



Тема Re: Бургазище, недей психясва допълнителнонови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 14:14



подигравки на сексуална основа

Редактирано от BBourgas на 11.11.03 15:03.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 14:16



обида на сексуална основа

Редактирано от BBourgas на 11.11.03 15:07.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 14:51



Ако това беше стар термин (според твоите източници от интернет), то нямаше да присъства в последната класификация на психичните разстройства, направена само преди 2 години от Американската психиатрична асоциация, която класификация между другото, ще стои в основата на Десетата ревизия на Международната класификация на болестите.
Така, че не улучи и този път.

Ама се чудя, що ти трябва да тълкуваш неща, от които си нямаш понятие?
Аз не давам акъл на програмиста как да ползва С++ - например, нали? Или Java-2.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 14:55



Всеки си е специалист в неговата област.
И аз не правя разлика между акварел и темпер, но художника прави, нали?
Това, че ти неможе да диагностицираш нещо, не значи, че медицински грамотните не могат!



Тема Ъ-ъъъънови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.11.03 14:59



извинявай какво общо имаше това с темата, какво ме е*е къде си прекарваш времето и с кого. И тъй като нямаш навика, да се изказваш компетентно и високопарно за всичко що щъка по земята си се изказал така:

"И още - нещо, не ми казвай, че няма да стане на моята, щото аз не виждам, какво пък твое има тук.
И не забравяй, че от високо най-лесно се пада."



Тема Re: Ама това ми е много познато!нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 15:00



Бургазчо, бе ти по колкол пъти искаш да те се отговаря на един и същи въпрос?
Не схващаш ли?
Ами пий няколко опаковки Танакан, или Аминалон, белким ти проработи нещо.



Тема ??????нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.11.03 15:13



Какво са Танакан и Аминалон и за какво са ми след като аз не съм машина, че да не ми работи нещо, и съм си напълно здрав




Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Nikam]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано11.11.03 15:20



Сигурно е така, извинявам се! Но като потърсиш "cyclophrenia" в сайта на американската псхиатрична асоциация не излиза нищо, а за "manic-depressive psychosis" излизат 38 резултата. Но може терминът "циклофрения" да е по-използван в източна Европа, защото като го потърсиш в Google излизат руски и български материали...

Ама ти откъде знаеш, че аз не съм психиатър? :-)



Тема Re: Ъ-ъъъънови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 15:33



Както винаги - празни приказки - като нямаш собствено мнение, не се опитвай да разсъждаваш над мнението на другите - щото не се получава. Не ти стига нещо.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 15:39



Ако беше психиатър, щеше да направиш разлика между мания, циклофренна мания, шизофренна мания, манийно-депресивни състояния, депресивните фази и шизоидните мании, което не направи. А това са 6те диференциално-диагностични критерия, за открояване на циклофренията от шизофренията. Медицина уе!
но това за термина ти го пиша съвсем сериозно.



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 15:48



Лошо е, че не си я открил - има и то доста голяма, но ще я схванеш ако се поразровиш например в Диференциална диагноза на психичните заболявания, едно чудесно българско издание, не ти трябва да търсиш кой знае какво. Освен това е съвременно.



Тема Re: НА ТАКА Е!!!нови [re: BBourgas]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано11.11.03 16:02



Противоречиш си. Първо казваш МОЛЯ ВСИЧКИ ОТ ТУК НАТАТЪК ДА НЕ ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ НА НИКАМ И CDV, ПРОСТО НЯМА СМИСЪЛ ДА СИ БЛЪСКАМЕ ГЛАВИТЕ В СТЕНАТА, а после водиш спор с Никам.



Тема Muahahahaнови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.11.03 16:05



Никамеее ей мишмирок малък, нали беше гинеколог, разбиращ само от специалността си бе. Как изведнъж стана и психиатър... Или ти цялата медицина я знаеш???

Изведнъж в болната ми глава се роди следният виц:
Бременна жена отива да се прегледа на видеозон при Никам:
-Ооо, мила, въобразяваш си!Ти си циклофреничка,пий един два Танакан-а и Аминалон-а...



Тема Re: НА ТАКА Е!!!нови [re: Sam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.11.03 16:07



Днеска ми е за последно. Давам Ви пример какво не трабва да правите!!!



Тема Re: Норми и нормалностнови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано11.11.03 16:26



Съвсем вярно. И именно понеже никой не може да бъде специалист по всичко, всеки се опитва да бъде специалист в конкретно нещо и да пояснява на останалите подробностите, до които те не могат да достигнат. Затова именно има научнопопулярни книги. Всеки може да иде например в клуб астрономия и да прояви любознателност. И който може, ще се постарае да обясни това или онова явление. И то възможно по-достъпно. Разбира се, не всеки има дар словото на Карл Сейгън дето правеше "Космос". Но това е въпрос на твърде много фактори.

Плясването на твърдението, че всички бисексуални били еди-какви си притежава характеристики, които биха предизвикали сериозни съмнения за неговата правомерност и истинност у всеки, който има някакво минимално изкушение и склонност към научно и логическо мислене.

Аз не съм се наемал да диагностицирам нещо. Това което ме учудва е че само чувам такава тотална диагноза за бисексуалните хора. Нищо от това което съм чел и очевидно не само аз.

Във всеки случай нямам намерение да (те) питам повече за пояснения по въпроса, понеже по една или друга причина явно няма да ги получа. Така че ми остава само да приема тия твърдение за много съмнителни най-вероятно празни приказки. От една страна, защото никой не предлага поне рамката на някаква обосновка, и от друга страна, понеже такива твърдения противоречат на опита ми.

Редактирано от Hopтттчe на 11.11.03 16:31.



Тема Re: Ама това ми е много познато!нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.11.03 16:34



Takan-a е имуностимулант. Прави се от растението "Гинко Билоби", растящо в Южна Корея и няма нищо общо с психологията или пък с менталните болести, още повече пък с гинекологията!

Редактирано от BBourgas на 11.11.03 16:37.



Тема Re: Muahahahaнови [re: BBourgas]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано11.11.03 18:40



Той и по отношение на панкреатита се е изказвал. Не го забравяй това.



Тема Бургазинио, съвсем стана за посмешище!нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 21:59



Как може да мислиш, че един лекар разбира само от една специалност?
Бе ти , детенце, си в такъв жесток пубертет, че представите ти за света са изкривени до неузнаваемост.Махни се от компютъра, спри да слушаш чалга и влез малко в интелектуалния свят, за да разбереш как е устроен сериозният живот!
А между другото,е пълно с психично болни, които забременяват, от извратени хетеровци и бита, които чукат психиатрични пациенти, щото си падат по инсейни. И лично в това, не виждам нищо смешно , че да пускаш и тъпи вицове.
Съвсем изпростя! Язък, за тебе!



Тема Re: Muahahahaнови [re: Boian]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано11.11.03 22:04



Че какво за панкреатита?
Аз достатъчно добре съм запознат по повод панкреатитите, при това имам и научни публикации по въпроса - може да се хилиш, но това е факт! А проблема си остава твой, за неясните ти мисли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.