Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 23.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Целувкатанови  
Автор aпpил (unashamed)
Публикувано07.11.03 00:31



Кой ще сподели коя е най-красивата еднополова целувка, която е виждал в произведение на кое да е от визуалните изкуства?

Моята фаворитка е безкрайната целувка на Linus Roache с Robert Carlyle в Priest -- майсторска лента на Antonia Bird с участието и на Tom Wilkinson и Lesly Sharp:



Съжалявам, че фотосът не е качествен. Инак сцената причинява световъртеж (но не защото камерата се върти около актьорите)!

Ето още няколко кадъра от този изключителен филм:







ДАЛЕЧ НЕ ТЕ СА НАЙ-ЗАПОМНЯЩИТЕ СЕ ОБАЧЕ!...





Тема Re: Целувкатанови [re: aпpил]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано07.11.03 09:56



Мдааа ... god wants me to be a priest ... but I feel all that sickness ...
много добър филм ... гледах го през 97 по TV1000 ... българските кабелни оператори губят много от отсъствието на този канал в мрежите им .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Целувкатанови [re: martyr]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано07.11.03 10:19



Ще губят още повече (пари) ако го пуснат, щото е платен и лицензионните такси са височки...Филма и на мен ми харесва
Ето и една целувка (не любимата ама тая изрових). Иначе любимата ми еднополова целувка (не от филм) си е моята на едно пристанище това лято :-)

(!)

Редактирано от Jupiter на 07.11.03 11:03.



Тема Re: Целувката [re: aпpил]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано07.11.03 10:58



Жалко, не съм го гледал този филм, но ще се постарая...:-)

Иначе темата е много хубава... Трудно ми е да се сетя така веднага за най-красивата целувка, която съм виждал, но ще споделя за тази, която напоследък не ми излиза от ума. Става дума за филма "И твойта майка също" и за целувката между двете хетеро(?)момчета Хулио и Теноч към края. Усетих я адски възбуждаща, чувствена, нежна, колкото неочаквана, толкова и неопитна сякаш, но естествена...Не мога да я забравя...

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема Re: Целувкатанови [re: aпpил]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано08.11.03 14:50



В момента не се сещам за нещо наистина главозамайващо... може би първата целувка на Стюарт и Натан в началото на британския QAF.

има видео клип на този момент.

Друга еднополова целувка, която съм запомнил е целувката между Мерил Стрийп и нейната партньорка в "Часовете" ("The Hours"). Запомнил съм я, защото беше Мерил Стрийп... А филмът е много хубав и го препоръчвам, на всеки който не го е гледал.

Редактирано от jaytee на 08.11.03 19:20.



Тема Re: Целувкатанови [re: jaytee]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано08.11.03 19:55



Преди минути се връщам от видеотеката и ме е яд, щото много се колебаех дали да го взема този филм за който говориш или не, обаче в крайна сметка взех друг. Дано се окаже добър и той, въпреки че вече имам предубеждения към вкуса на човека който ми го препоръча. За следващия път ще знам...



Тема Re: Целувкатанови [re: jaytee]  
Автор aпpил (/home/april)
Публикувано08.11.03 23:37



Не тръгвай по следите на изгубена целувка, ако не си готов да стигнеш до края на света...



Снощи, най-сетне, и аз гледах "Часовете". Знаех, че ще бъде мой тип филм: два часа -- две самоубийства (ако не броим себепосегателствата, които си останаха суицидни намерения)... Но не знаех, че ще ме разстрои поне до Коледа...



Тема Re: Целувкатанови [re: aпpил]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано08.11.03 23:58



Интересно, че си го гледал вчера... а и Jupiter се е колебаел дали да го гледа...

"Priest" не съм го гледал, но ти ме убеди да го потърся.



Тема Re: Целувкатанови [re: jaytee]  
Автор aпpил (/home/april)
Публикувано09.11.03 00:38



Доколкото съм те чел (и разбрал), мисля си, че ще ти хареса. А ако случаят не е такъв, jaytee, значи нямаш вкус, както би казал класният ми от гимназиялния курс.



Тема Re: Целувкатанови [re: aпpил]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано09.11.03 09:29



Любимата ми реплика от филма:
With all the wars and the famines in the world, do you think god cares about what a man does with his dick?





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.