Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За мръсните думички  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано13.10.03 23:59



Стоя си пред РС-то и ви чета с голямо удоволствие, за разлика от някои, които ме четат мене , но както и да е. Никам е мъдър! И четейки Ви, все по-често си задавам въпроса, що бре братя, се срамите да назовете нещата с истинските им имена? Що така, м?
Че какво лошо има в това да напишеш кур, вместо пишка.
Ма тая думичка пишка е толкова невзрачна, че направо тръпки ме побиват.
Друг пример - тестиси и мъдница, ма леле, боже, както възкликва баба ти Пена от 5-тия етаж, че какво лошо има да напишеш например ташаци, мъдури - айде това е малко по-каруцарски, или пък дупенце - верно е, че звучи доста сладко, но пък какво влияние оказва гръмкото българско звучно слово задник,а за гъз,ай, не - то е малко по-тръпкаво.
И така - питам се аз, и веднага се сещам за нечутият снобизъм изразен чрез словосъчетанието полов акт, вай-блях! А колко яко и възбуждащо звучи само ебане, чукане, шибаненаправо е страхотно!

И що така се пристисквате, с оправдание, че сте културтрегери и спазвате добрия тон?
Едно е най-добро - давай воля на емоция и мисъл, и винаги си спомняй звучният ни български език, в който думи като посочените имат особена емоционална окраска на общуването, и в никакъв случай, преди да креснат госпожиците , не са признак на ниска култура. Стига културясвахме, че доста ще изпростеем накрая, като почнем да наричаме нещата с латиницата, например:
Обръщайки се към гаджето си, вместо да му кажеш:Набий ми якия си кур в моя задник, който те очаква, ще му речеш
моля - извърши emissio penis in anus - и той ще възкликне - нека те проверя, дали наистина си мъж, защото ние латините действаме на принципа - De omnibus Dubitandum!
Та, така, братя мои, и стига писахте за тия пишки, че лелелееее.....



Тема Re: За мръсните думичкинови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано14.10.03 00:22



Преполагам, че е въпрос на вкус :-)

На мен например "пишка" ми звучи много по-закачливо, ертоично и интересно от "кур", затова и предпочитам да употребявам именно нея като дума :-) Не знам за другите, но поне за мен тя не съдържа нищо невзрачно. Въпрос на вкус, дет се вика :-)


За "ташаци" и "мъдури" е същото -- предпочитам "топки", което и обикновено употребявам, ако се налага в частни разговори :-)


Според мен "задник" означава едно, "гъз" -- доста по-друго, а "дупе" ми се вижда най-яко и най-еротично. Примерно в 70% от случаите на устата ми идва думата "дупе", а в останалите 30 -- думата "задник".


Колкото до половия акт, обикновено го наричам секс. По-рядко -- ебане. "чукане" и "шибане" просто не ми се връзват някакси. Нещо не ми звучат, сякаш не улавят докрай нещата. А определено има какво да се улавя. Всъщност, "шибане" и "чукане" обикновено ги ползвам, когато искам да подчертая липсата на всякакво чувство и дори на страст. Без изобщо да става дума за някакво отрицателно отношение към тия неща.


Така че, преподлагам това е като тортите. Един куп хора около мен обичат шоколадови, но на мене ми дайте сметанови или плодови :-))) И то в мнооооого множествено число :-)

Редактирано от Hopтттчe на 14.10.03 00:24.



Тема Re: За мръсните думичкинови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.10.03 01:04



Честно казано, като чуя пишка, и винаги си представям клитор с хипертрофия, и нещо ми става - блях отврат!
Аха, а пък кур си е друго нещо.
А, ама аз не те питах за хуй и уй?



Тема Re: За мръсните думичкинови [re: Nikam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано14.10.03 01:06



Ами, ако всички употребяваме еднакви думи, тогава как ще разбереш кой претендира, че е културен и кой не? Виж така колко по-лесно разпознаваш кой какъв е. ;-)

Конкретно по твоите предложения:

Защо забрави думата хуй!? Чудя се дали хуй не е русизъм...? Някой знае ли? Между другото пишка на мен много ми харесва, какво и има на думата?

Думите мъдница и мъдури ги чувам за първи път. В нашия край им викаме мъде. И какво лошо има ако говорим тук по медицински проблеми, например, да използваме думата тестиси. Защо трябва да караме хората да се притесняват да я използват? Защото щяло да прозвучи, че претендират, че са по-културни, отколкото са?

За задник съм съгласен с теб. Харесва ми. :-)

От думите за анален секс, сякаш чукане е тази, която най-ми допада...

ОК, т'ва е. Всеки трябва да си използва такива думи, каквито харесва.

P.S. Накрая да цитирам една известна сигнатура: "To be natural is such a difficult pose to keep up".

Редактирано от jaytee на 14.10.03 03:06.



Тема Re: За мръсните думичкинови [re: Nikam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано14.10.03 01:09



Понеже и аз попитах за "пишка" по-долу....

Има и дъъъълги пишки ;-))



Тема Re: За мръсните думичкинови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.10.03 01:51



Преди години, в България нашумя една руска песничка "Зеленая ограда"
Та в нея се пееше нещо от сорта:
Детки в озере купались,
хуй резиновой нашли!
Целий день они ебались,
даже в школу не пошли!

Ако съм сбъркал нещо в руската граматика - поправете ме.

Но текста не е ли красноречив, за някои работи!




Тема Прав си...нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.10.03 04:30



...но не всички мислим като теб. мнозинството е за добрият тон. един въпрос:
-да не би да се възбуждаш, докато ти говорят мръсотии?



Тема Re: За мръсните думичкинови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано14.10.03 09:47



"хуй", не знам защо, може би щото няма нито една твърда съгласна, ми звучи мнооого меко ;-))))) Дори малко им се чудя на руснаците. Като стане дума да кажат някое име с "х", те все го правят на "г". Да речем, казват Гюйгенс вместо Хюйгенс и куп други такива. А пък в същото време си кътат хуя :-)

Иначе обичам да използвам каламбури като "уйбаво" да речем.

Дали е русизъм не знам. Може да е общославянска дума, какъвто е например коренът "еб".

Иначе "пишка" изобщо не свързвам с нищо женско, напротив, с мъжко. И то със съвсем "палаво" мъжко :-)))



Тема Re: За мръсните думичкинови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано14.10.03 13:11



Някои се ебат, други правим любов... оттам и речника...

= TOILETTENPAPIER

Тема Re: За мръсните думички [re: Hopтттчe]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано14.10.03 14:23



Абсолютно...
Трябва да призная, че се оказах доста слисан като прочетох мнението си по въпроса в подробности в твоя постинг, Нортттче. Подписвам се...Употребявам точно споменатите от теб думички по абсолютно същите мотиви и емоции.

Добре, че все пак си споменал за тортата, че да се разсее слисването ми отчасти - аз обичам шоколадова...

"To be natural is such a difficult pose to keep up"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.