Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Пенисопредсказване :-)нови  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано06.10.03 14:43



Не знам дали сте чували твърдението, че по някои лесно наблюдаеми признаци можело да се прецени размера и може би формата на пениса на даден мъж.

Конкретно аз съм чувал за някаква връзка със формата и дължината на пръстите, която обаче така и не ми се изясни. (говоря именно разпознаване на формата и големината на пениса, а не раязпознаване на сексуалната ориентация)

Вие случайно да сте натрупали мъдрост в тая посока? :-)

За всеки случай да отбележа, че изобщо не става въпрос за това важни ли са формата и размерът или не. Става въпрос само за това могат ли да бъдат отгатнати по лесно наблюдаеми признаци...



Тема Re: Пенисопредсказване :-)нови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано06.10.03 22:03



От собствен опит и наблюдения - не смятам, че по каквото и да било, може да се отгатне нещо за пениса.
Всичко е някакъв мит, нито дебелината на втори и трети пръст, взети заедно, нито дължината на пръстите, нито пък дебелината и дължината на носа, показват това какъв пенис носим, както в спокойно, така и в ерегирало състояние.
Имам сравнението дори до себе си, гаджето - носа му е съвсем малък, което не мога да кажа за оная му работа, която направо го лупа по челото - така де.



Тема Re: Пенисопредсказване :-)нови [re: Nikam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано06.10.03 22:40





Между другото, някой знае ли какво казва статистиката за разликата между дължината на пениса в нормално и във възбудено състояние? При колко мъже няма разлика и при колко разликата е голяма?

this machine will not communicate


Тема Re: Пенисопредсказване :-)нови [re: Hopтттчe]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано07.10.03 08:24



Ама квото и да си говорим все за пишки иде дума в тоя форум.



Тема Re: Пенисопредсказване :-)нови [re: Jupiter]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано07.10.03 09:58



Което си е право, право :-)



Тема Re: Пенисопредсказване :-)нови [re: jaytee]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано07.10.03 10:28



Не но ми е интересно ... при мене е така например ... разликата е като между 10 и 20 годишен РАЗКАЖИ МОЛЯ !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пенисопредсказване :-)нови [re: Jupiter]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано07.10.03 11:12



>Ама квото и да си говорим все за пишки иде дума в тоя форум.

За щастие!, бих казал

А по темата - честно казано, не ми се вярва много на такива неща, но не мога да отрека, че и аз понякога се поддавам на влиянието им...Всъщност, ръцете, и пръстите най-вече, са едно от първите неща, на които обръщам внимание в едно момче. Но не толкова от мисли за някои размери, колкото от естетичен аспект или нещо подобно (фетиш ли е, не знам...). Е, в някои случаи, когато пръстите са особено интересни и изразителни, даже ми се случва да си пофантазирам за вида на пениса (например сега се сещам, че имах един познат, чиито пръсти в областта около ноктите се разширяваха интересно и на мен все ми беше в ума въпросът дали и формата на пишката му е такава - т.е. с голяма глава...Е, така и не го установих).

Е, ама не издържам вече! В съседната стая се водят някакви преговори и дочувам откъслечни изречения от рода на:
"(женски глас, убедено)- Ама размерът е от значение, разбира се! И качеството, и твърдостта!"
"(мъжки глас, убеждаващо) - Но вижте и теглото на топките!"
"(женски глас, категорично) -Свикнали сме каквото влиза, това да излиза!"

сериозно говоря! отивам да видя...

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема Re: Пенисопредсказване :-)нови [re: jaytee]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано07.10.03 11:56



ама има ли случаи да няма разлика?

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема Re: Пенисопредсказване :-) !нови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано07.10.03 12:38







Тема Re: Пенисопредсказване :-)нови [re: pensif]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано07.10.03 13:46



Предполагам, че се има предвид **голяма** разлика :) със около 10 сантиметра (както е в моя случай)

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.