Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Пълнотата при гейовете :(  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.10.03 16:49



Аз съм 182 см висок и тежа 90 кг ... според моите разбирания съм ... ДЕБЕЛ ... имам право тяло, загрозено за съжаление от шкембе и масивни бедра ... неприятното е, че се харесвам кльощав (и естествено харесвам слаби момчета за партньори) а плюскам на корем и нямам воля да направя нещо по въпроса ... някой може ли да ми помогне !?
Храня се нездравословно ... по половин бял хляб на хранене с каквото ми попадне около него ... а на обяд обикновено ям парче пица или някой друг *Боклук за масовия потребител* като баница със сирене .

Ако имате изпитан метод ми го *натирете* да го пробвам :)

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано01.10.03 17:39



Вероятно някой друг може да ти даде идеи по въпроса.

Но аз за нещо малко по-друго -- забелязвам, че има момчета, които харесват именно пълни момчета (без те да са пълни). Не са толкова много, но има. Това е, просто исках да споделя туй впечатление.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано01.10.03 17:47



Абе пушиш ли?
ако не пушиш иди да бягаш.
и тренировки му е майката...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.10.03 18:06



Хехе :) традиционното лечение спорт ... за съжаление имам свободно време в събота и неделя само ... и то не много .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема глупости [re: martyr]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано01.10.03 18:09



ако отделяш на ден 2ч ще видиш ефекта скоро а времето ще ти стига..
БТВ а ако бягаш м/у БФ и Семинарията, ще има и интересни моменти...
Карането на колело също помага...
Остатъка е диета. ама натрупаното не може да се разгради само с това.



Тема Re: глупости [re: Super Mario ®]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано01.10.03 18:20



любопитно... какви са тези "интересни моменти", ако бягаш между Биологическия Фак. и Семинарията?

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: martyr]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано01.10.03 18:32



Ужас!
Ето ти един здравословен метод на хранене.
Сутрин след ставане пиеш чаша сок с витамините за деня и някакъв плод - за предпочитане банан или грозде, за повдигане на кръвната захар. Може и някакво мляко с цереалии (от обезмасленото естествено), ако изброеното преди това не ти стига. Важно е да ядеш плодове и зеленчуци, ако можеш на всяко хранене и колкото се може по необработени, консервирани пък въобщв. Ако ядеш месо, гледай да не е свинско и в никакъв случай за вечеря. Хляб, картофи и ориз (доколкото разбирам не спортуваш) не е препоръчително да ядеш в големи количества, дори в много ограничени. Пий колкото се може повече течности, ама не коли и подобни лайна, ами минерална вода или сокове.
Спорт е хубаво също да правиш - jogging, плуване, зала...



Тема Re: глупости [re: pensif]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано01.10.03 18:43



ми Интересни...
там и други "бягат"...
:-)



Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: martyr]  
Автор Daniel Kueblboeck (Superstar)
Публикувано01.10.03 19:28



Виждаш ли? Ама по-добре да си пълен, от колкото празен. Аз също съм дебел, Толкова, че ме е срам от 3 години. Корема ми вече до никъде не стига....
А искам да съм млад и готин като Даниел К. например.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: martyr]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано01.10.03 19:35



Това е цитат от един текст, който превеждам в момента:
"Така например, при анкетирането на 318 канадски хомо и 318 хетеросексуални мъже от 18 до 22 години, гейонете са се оказали средно с 1,5 см по-ниски на ръст и с 5 кг по-леки от хетеросексуалните, а половото си съзряване са преживели средно с 1,2 години по-рано. Тези три момента (по-лек костен строеж, по-малко развита мускулатура и по-ранно сексуално съзряване) може да бъдат показатели за соматическа феминизация. Но не трябва да се забравя и за психологическите фактори: както и жените, хомосексуалните мъже се грижат много за своята външност, особено за теглото, спазват диета и т.н."

Всяко правило си има изключение естествено :)

без сигнатура



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.