Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 21:28



аеробиката, каланетиката, колоезденето не са фитнес.
а колкото до машинките - във фитнес комплексите, всъщност машинките отговарят именно на това. Всички те са дефакто статични, и натоварват не цялото тяло а определена част от него.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано20.10.03 05:47



Има си машини които натоварват цялото тяло. Отделен въпрос е че в фитнес клуба може да има курсове по каланетика.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано20.10.03 10:42



Merci !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Пepин]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано20.10.03 15:42



Според мен Никъм се прави на говорител на тази "Световна организация по спортна медицина", която много интересно защо няма уеб сайт, или поне Гуугл не го намира. Ще помоля Никъм да посочи източника на тази информация в интернет. Определенитето, което е дал според мен е смешно, и се съмнявам дълбоко да го е дала някоя организация, но все пак нека посочи източника, ще съм благодарен.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано20.10.03 16:12



Добре де, посочи източника! Единствената организация, която се занимава със спортна медицина на международно равнище (не световно) е ФИМС - Международната Федерация по Спортна Медицина. Ти не си могъл името и правилно да цитираш (ако става въпрос за същата организация), а какво остава за определението. Не вярвам да го намериш точно така формулирано на сайта й. Ако все пак успееш, дай линк да го прочета и да се уверя.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Jupiter]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано20.10.03 18:34



Гадно :
Ксеникал - програмата струва 40 лева на седмица (160 за месец) ... гарантира отслабване с 4-10 килограма според началното тегло
Мазиндол - само със зелена рецепта и куп странични ефекти (отказаха да ми продадат)
Редуктил - струва 120 лева за един месец - гарантира сваляне на 4-5% от телесната маса чрез метаболитно ускорение

Всичките предполагат, че няма да се пие НИКАКЪВ алкохол през периода на употреба ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема горките, ама и двете ли се помислихте за канарчетанови [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:04



или единия се помисли за канарче и натопи другия?



Тема явно само едната е взета за канарченови [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:06



щото се смени рода на Не съм пубертет.
Ахахахахахахахаха



Тема Никъм, то се оказа,че едно от тези не е канарченови [re: Nikam]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:09



Така че кво му обръщаш внимание на недоволното дето се е помислило за канарче? Останалото е само едио което не е Пубертет. Пък за един дето не епубертет, да даваш обяснение.



Тема не е единствената [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано20.10.03 19:10



има и други организации. които се занимават със спорртна медицина на световно равнище




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.