Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Daniel Kueblboeck]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.10.03 15:00



Четох ви доста внимателно, и накрая ще направя едно обобщение:
1. Първо - преценете какъв сте бил при раждането си, и след това в пубертетната възраст!
2. Важно е да знаете, че затлъстяването е клетъчен процес, при който мастните клетки веднъж напълнени с мазнина, никога не спират да растат! Има разлика между клетките наречени липоцити и адипоцити.
3. Та, ако сте родени над 4 килограма, ако в пубертета сте напълнели, ако това затлъстяване не е отминало след пубертета, а напротив продължило е и след 18-20тата година от живота ви, то каквото и да направите, колкото и да се трепете с упражнения, тренировки и някакви фитнес диети, няма изход, просто ще си бъдете пълни и това е.

При всички непосочени случаи - нещата са поправими, но с дълга дието, поне 6 месеца, прием на лекарства, които пренасочват метаболизма и потискат центъра на апетита, малко физическо натоварване.

Но, медицината не е безсилна, не се отчайвате!
1. Започнете диета, която е съставена от няколко параметъра:
-голямо по количество меню
-в същото време ниско калорично
-но засищащо, т.е. изпълващо стомаха
-На тези изисквания отговаря именно онази диета, която посочих по-горе! Има доказан ефект, поне поради няколко причини:
*постига се обемозаместване - т.е. стомаха е вечно пълен, с пустото му несмилаемо лесно зеле и останалите зеленчуци
*нисък калораж, дори и да сложите мазнина, щото салата без олио или зехтин - е ужас, тази мазнина стига само за функционирането на мозъка, и тялото ви почва да черпи масти от депата на сланината по тялото ви
*предимство - може да ядете в неограничени количества - т.е. колкото ви душа иска на ден!
2. Препоръчително е в първите три дни, всяка сутрин да ядете по една филия хляб (може и бял - не е проблем и не се пълнее от него!) с едно парче кашкавал. Нужно е, поради смилателните навици, които сте създали толкова време на стомаха си. След тези три дни, нещата се успокояват.
3. Може да приемате кафе, но не слагайте захар и мляко, или сметана.
4. Ако по време на диетата ви пречернява отвреме-навреме, поради хипогликемия (това се среща в началото) - яжте една вафла, с едно кафе - например към 4 следобед. Не е такъв ужас - но нека не ви причернява мисловно, а телесно, т.е. наистина да е така, а не да си въобразявате, че ви чернее от спадане на захарта. Това е невъзможно да стане, щото организма ще си я набави, като се активира от сланината.
5. Няма ограничение за пушенето.
6. СПРЕТЕ ФИТНЕСА!!!!!!
Фитнеса не е метод за слабеене, напротив, той товари организма, но не преобразува мазнините. Достатъчно е да ходите пеша, да изкачвате стъпалата на блока, да сте в някакво движение. Никакъв проблем не е. Например в неделя да тръгнете от Дървеница, през Централна гара и по Сливница да стигнете до Люлин. Така де, и после обратно. Просто ходете ама много. По пътя пийте малко вода - не е проблем, да приемате вода.
7. Дъвки - не е желателно да ги дъвчете, щото отделят слюнка и предизвикват активация на соковете на стомаха и глад, все пак помните за кучето на Павлов.
8. Течности - никакво газирано, нектари, сокове и прочие. Вода и кафе. Чай - не, защото съдържа разни алкалоиди, които активират стомахчето ви.
9. Мога ли да пия алкохол - никак! Това е сигурен белег за освинване. Алкохола е калорийна компонента на менюто.
10. Втората седмица от диетата, добавяйте сирене към салатата, не е нужно да го изкисвате.
11. Лекарства - апетитопотискащите лекарства не са за пренебрегване, но съчетани с диета - водят до чернеене, световъртеж, гадене, запек, диария и въобще са с доста странични ефекти. Но все пак, трябва и да подпомогнете диетата - Пробвайте с Теронак - приема се сутрин и обед по 1 таблета.

Това е и воля за описаното по-горе.
Важно е да правите всеки ден - коремни преси, колкото и да ви е трудно - по 1-2-3, после пак4-5-6 и така в прогресия. Единствените физически упражнения, които имат ефект при затлъстяване са коремните преси и ходенето пеша.

След като свалите килограми - не се отпускайте на ядене, поне 1 месец! Изтърпете, и ще се видите в нов вид пред огледалото.

Трудно е в началото, но след 3-ия ден, всичко се саморегулира от организма.
Успех!
И аз започвам същата диета от утре, щото нещо май почвам да нараствам пак!
Да пазим диета заедно!



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано16.10.03 15:13



Супер ! Роден съм кльощав . В пубертета бях кльощав . До преди 4 години бях кльощав . Напълнях, като отказах цигарите преди 4 години и оттогава не съм направил нито една успешна диета ... прецаквам всичко след 1-2 месеца усилия .
Има ли и други *абракадбри* като този Теронак . И какво му е действието ? Само потиска апетита или ще успее да ми ускори метаболизма ? Колко време трябва да се дрогирам с него за да стане ефекта *перманентен* ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано16.10.03 15:25



Благодаря ти, много ценни съвети!

А какво мислиш за електрическите стимулатори (тези, които се лепят по корем, задник и т.н.)? Аз четох, че е чиста реклама и няма ефект. А дали няма и някакви странични ефекти?



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.10.03 15:51



Никакъв ефект няма.
Купих си абтроника - 150 кинта на вятъра.
Да не говорим, че фолиото с което е покрит от вътрешната страна се издъни, да не говорим, че като сложиш там контактния гел и си изгорих корема на 2-3 места, просто усещах нещо като парене, ама викам си, то сигурно е нормално - и лелелеле - като го свалих - ужас - три изгорели точки от пробива.
Щях да умра.
Е, после гаджето ме лиза 2 месеца за да зарастнат по-бързо - това е единственото предимство-.
Но останалите неща са тъпизми.

Разберете - фитнеса е заблуда, това са временни състояния на мускулите, нищо повече, напречно-набраздената мускулатура е тралала.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.10.03 16:04



Потиска апетитния център, и ускорява метаболитните нужди.
Най-ефикасен, с най-малко странични реакции, разрешен за употреба и при деца над 13 години, ефтин и достъпен. Швейцарски е, но има и полска разфасовка.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор jism ()
Публикувано17.10.03 00:59




Ne razpitvam samocelno...
Izgrajdam si povedenie i plan za deistvie...
Nikam e prav,usilia fizi4eski - umereni,vsekidnevni! Niskokalori4na hrana,malko glad i osven Teronac o6te lekarstvoto Xenical...Vzemai go na obiad - 1 kapsula,izhojdaniata 6te sa 4esti...
Sled niakoi den vmesto izhogdania 6te ima6 4uvstvoto 4e ot teb te4e "olio"...
Posle podarjai niskokalori4na dieta i koremni presi!
Ot parvia den na dietata maji korema ,slabinite si i bicepsite si s krem /naprimer
Aroma s vit.A +vit.E/,za da ne polu4i6 striii...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: jism]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано17.10.03 10:43



Вече имам стрийки отстрани между трицепса и мишницата от едни предишни *диети* ... не ми пречат . По-досадното е, че Теронак дето ми го препоръчвате с Никам го няма в каталога на локалната Аптека и не знаят от къде да ми го доставят !

Ако си го виждал в някоя аптека в София ми я посочи ... а този Ксеникал какви ще ги свърши върху мене ? Само ще ми убие апетита или ще успее да наложи *клетъчна дисциплина*, така че да не ми се налага да минавам на диета по-често от веднъж на 1-2 години .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано17.10.03 10:46



Никамчо помогни моля ! В аптеката на Витошка, 'дето ходих да питам за Теронак се пулиха тъпо в каталога една минута и ми казаха, че такова животно нямат ... кажи от къде в София може да се купи таз магия ... ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано17.10.03 11:04



Чувствам че се превръщаш в химичното опитно зайче на няколко от посетителите в форума. Според мен е крайно излишно приемането на медикаменти-просто трябва малко повечко движение и да се храниш здравословно.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: BBourgas]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано17.10.03 11:42



Според мен е крайно излишно приемането на медикаменти-просто трябва малко повечко движение и да се храниш здравословно .

... казал компютърджията на друг компютърджия ... хехе малко като виц стана ...

Без опит за обида естествено !

Аз братле съм отчаян и ще се пробвам ... знам, че може и да е вредно, но то и 2-300тата грама ракия на вечер дето поглъщам са много вредни . Май ще взема пак да пропуша .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.