Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано01.10.03 19:42



Като си помисля, че когато разбра че съм гей, майка ми изказа предположение, че може би "сексуалното ми развитие е забавено".

Като го чух, ме напуши много неприличен смях :-)



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано01.10.03 21:37



А можеш ли да покажеш оригинала. Интересно ми е да прочета целия текст в превод или оригинал.

Като всяко нещо въпросът е и колко е значима тази разлика от 1.5 см, и т.н. Това зависи от стандартните отклонения в двете разпределения (да допуснем, че са нормални разпределения) и доколко извадката е представителна. Изобщо какво означава соматическа феминизация?

По принцип е проблем да се правят изводи от типа, ами ако еди си кой е бил "соматически феминизиран", то е много вероятно той да е гей. Тук говоря по принцип. Не съм чел целия материал и може той да ме изненада приятно като не прави подобни изводи. Но много хора, които биха го прочели биха направили подобен извод.



Тема Hey , martyr! [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано01.10.03 22:55



И какво ти пука, че изглеждаш така?
Не виждам, защо трябва да се притесняваш от себе си и от фигурата си!
След като природата те е създала такъв, какво толкова? Трябва да се самоубиваш ли?
За всеки влак си има пътници! Колкото и тривиално да звучи, дори изтъркано, разбери че е така.

Няма нищо по-хубаво от това, до тебе да има един ПЛЪТЕН, както аз си го наричам, мъж. Да знаеш, че си хванал нещо здраво, яко и голямо в ръцете си, и да знаеш, че ще те държи нещо мощно и тебе.
Аз съм 189 сантима и съм 90 кила, че и малко отгоре. Висок съм, вървя и цепя въздуха, не виждам ти от какво се притесняваш.
Разбери, че няма нищо по-възбуждащо от един здравеняк до тебе, да изпълва пространството и да те радва с присъствие.
Аз например, въобще не харесвам слабите мъже, подвижните закачалки и чирузите.
Готино е, че си такъв! Не се шашкай толкова.
Ако нямаш партньор, проблема е в тебе, че си създаваш изкуствена бариера.
Не съм те виждал, но вярвам, че си млад, здрав симпатяга. Я се поогледай малко и ще се оправиш.
Важното е, да не се стряскаш от префърцунковци, които се лигавят по цял ден пред огледалото. Карай смело.

А колкото до диети, изпитан ефект има само една - ГЛАД!!!
Това е.

До скоро и спокойно!



Тема и още нещо, martyr [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано01.10.03 22:59



Ако толкова държиш на диета, направи за 15 дни следната:

краставици и зеле на салата - сутрин, обед вечер, в неограничени количества - две седмици, гарнирани с колкото искаш зехтин , сол, оцет!редувай оцета с лимонов сок.

сутрин непременно изяждай една филия препечен хляб с кашкавал.

вечер освен салата, накрая яж малко солети.
Нищо повече.
Пий кафе колкото искаш, никакво газирано и алкохол.
Пробвай и ти гарантирам успех!



Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано01.10.03 23:56



Не е необходимо да изглеждаш привлекателен за самия себе си. За справка - хетеросексуалните мъже не са привлекателни за себе си, ама се оправят и така. Разбира се в хомосексуалния случай е малко по различно, но има едно такова изказване че 'красотата е в очите на гледащия'. Т.е. ако някой те харесва такъв какъвто си - какво ти дреме? Ама разбирам ти грижата де. И на мен ми се иска да ми се иска да изчукам потенциалния си клон или брат близнак, ама нейсе.
А за здравето - записваш се на фитнес център и 20-30 минути кардио на ден, или още по-добре на някой от уредите дето можеш да нагласяш съпротивлението - на мах. За минимално време се потиш много, и топиш мазнини. Зависи и от метаболизма ти де. Плуване, бягане, колоездене също са добри но отнемат повече време.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: Пepин]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано02.10.03 04:03



Това е и моя мечта - да спя със свой двойник... сигурен съм, че ще се получи повече от добре...
Обаче като споделих наскоро тая идея, ми казаха, че съм извратен



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Jupiter]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано02.10.03 04:20



Мдам, клонирането придава качествено нов смисъл на израза 'да си го начукаш'. Предполагам е хубаво да се намираш привлекателен - примерно може да си седиш пред огледалото и да си биеш чекии вместо да търсиш допълнителна литература. Но, както излиза от дискусията, не всички ни е огряло това щастие.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: Пepин]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано02.10.03 04:50



Поне ме успокояваш, че не съм единствeн!





Тема Re: глупости [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:34



Ехх, колко недомлъвки :) мисля, че те разбрах все пак .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Пълнотата при гейовете :( [re: Sam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.10.03 09:38



За съжаление вкарвах много нерви последните 3-4 месеца ... смяна на работа, смяна на град, смяна на жилище и тям подобни глупости ... иначе бях закотвил на 83-84 и си ги пазех чрез прости диети (купа зеленчуци + нещо отстрани) . Сега ям каквото ми падне защото нямам пари, време и нерви да се грижа за подготовка на свястна храна .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.