Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано21.10.03 15:30







Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано21.10.03 15:33



Точно такъв отговор очаквах.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано21.10.03 15:36



Всеки освен тебе явно.



Тема ах пак мн. число ясно не го е напусналнови [re: Jupiter]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано21.10.03 16:19



и двамата носят на майтап



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано24.10.03 06:10



Оценявам загрижеността ти, но аз го пия около 20 дена в годината и се надявам да не ми се отрази така негативно както ми предсказваш .

Между другото в листовката му не се казва нищо подобно, така че ще си позволя да се усъмня в експертизата ти за момента.

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Myминтpoл]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.10.03 22:34



Е, ами ти го пиеш, не аз.
Между другото и в листовката на аналгина не пише, че може да доведе до смърт поради тежка анафилаксия, но това е факт. Така, че отговорността си е твоя.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано24.10.03 23:13



Абсолютно вярно и затова го пия само в екстремни ситуации и НЕ разчитам на него да отслабна .

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Sam]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано24.10.03 23:22



Не бих казал че е същото.
С цигарите е лесно - спираш да пафкаш от раз и след 6 месеца вече не се и сещаш за цигара - проблема е решен веднъж и завинаги и не ти се налага да мислиш за това изобщо.

А с отслабването така не става - ей го на, аз имам много бавен метаболизъм и няколко дена да не се ограничавам какво ям и почвам да катеря...и така цял живот нагоре-надолу.
Имам познати дето са кожа и кости, преяждат ТОТАЛНО всеки ден, изобщо не спортуват и въпреки всичко абитурентските им костюми от лето 1988 все още са им по мярка! Егати! Аз една шоколадова бонбона да сръфам и качвам полвин кило, хахах!

П.С. Пушех от 11 години по една кутия на ден когато отказах цигарите 1998 - от раз! Ако можех така и да отслабна ехеееее, ся щах да съм 70 кила, а не 120

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Цигаритенови [re: Myминтpoл]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано24.10.03 23:56



Точно за цигарите не ми говори. Бях ги спрял точно за шест месеца и нито един проклет ден от тези шест гадни месеца не ми се случи да не ми се пуши. Та изводът е - очевидно е индивидуално и това.



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Nikam]  
Автор jism ()
Публикувано25.10.03 20:38



Колко човека са умрели след прием на Аналгин...
Колко са казуистичните случаи на панкреатит и тежка стеатоза след прием на Ксеникал...
А зелените рецепти вече ги пишем от 3 години....Споко,не си наясно с някои неща,поровиш се из разни сайтове,разлистиш си учебниците.....
В Плевен не познаваш Проф. Крушков,но аз съм добър приятел с проф.Влахов и ако ти прочете разсъжденията....
Момчета,не се притеснявайте да пиете Ксеникал, аРедуктил дао края на месеца е в промоция...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.