Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 17.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 01:51



Ей, Юпитер, бе как не те е срам да пишеш такива неща?
Ти ли си грамотен?
Айде завърши първо, пък тогава ме учи!
Така, че не ми приказвай какви термини имало и как се ползват, щото тия термини, които аз съм чел, ти дори и не знаеш че съществуват в Медицината.

Много ми е чудно, като си толкова голям вундеркинд, що не напишеш нещата така, че и аз да ги разбера?
Щото толкова ти разбира главата.
Ама ще ти се незнае.

Аз съм направил подрбона справка в учебниците по спортна медицина, и се намери един, който няма и диплома, да оспорва наука създавана с години.
Спирам - щото побеснях.

Редактирано от BBourgas на 19.10.03 09:54.



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано19.10.03 02:14



Дано наистина спреш да пишеш глупости.

Редактирано от BBourgas на 19.10.03 09:56.



Тема Re: ЮПИТЕР,нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 02:27



Аз винаги отговарям, на всекиму според думите.
Никога не си позволявам да преигравам и изопачавам нещата, така както ти имаш тоя грозен навик!

Редактирано от BBourgas на 19.10.03 10:55.



Тема нещата не стоят точно таканови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано19.10.03 09:47



зависи за каква стойност на пълнота говорим...



Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: martyr]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано19.10.03 12:16



Ксеникала е гот ако ще преяждаш някой ден, или просто ако спазваш режим на хранене и решиш някоя вечер да "улабиш".

Всичко, което ксеникала прави се заключава в това, че абсорбира мазнините в стомаха ти и не ти дава да ги асимилираш - в резултат почваш да кендзаш адски често ултра мазни говна и ако си ял доста мазно - направо църкаш олио през цифката (обезателно ще си нацапаш гащите някоко пъти докато свикнеш, гарантирам ти от личен опит, ограничи пърденето до минимум и си купи някаква по-читава тоалетна хартия, хахах).

АБСОЛЮТНО по НИКАКЪВ начин ксеникала не ти ускорява метаболизма - това е тотална измислица!

Аз го поркам като се прибирам в БГ, щото тука съм си иградил режим да ям доста нискомаслени храни и като се прибера в БГ и тръгна по кръчмите става страшно и само ксеникала ме спасява...

Твърди се, че не е вреден, но аз лично се съмнявам, особено ако го поркаш продължително време. При всички случаи ако решиш да го пиеш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пий витамини, защото организма си набавя повечето витамини от мазнините.

Освен това е доста скъпичък (ако не се лъжа около 70-80 лева опаковката от 42 ампули) - пие се по една ампулка непосредствено преди или до един час след хранене.

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: нещата не стоят точно таканови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 13:53



стойност на пълнота ?
такова понятие в медицината няма.

Това, което съм написал е съвсем научно издържано! И съм го написал след подробна справка в 4 учебника. Не си смуча информацията от пръстите.
И когато някой е медицински некомпетентен, е по-добре да замълчи, а не да пуска коментари - например като юпитеровите, и други подобни.

Аз не уча програмиста как да програмира на Java или C++, щото съм компютърно неграмотен. И не се срамувам да го призная.




Тема Re: Пълнотата при гейовете :(нови [re: Myминтpoл]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 14:03



За да се пие, обаче, не трябва да имаш проблеми с три важни органа:
- черен дроб
- жлъчен мехур и жлъчни пътища
- задстомашна жлеза
Да не говорим, че поради затормозяването на липидната утилизация, той пречи на мастния метаболизъм на черния дроб, поради което има неблагоприятен, цирозо-подобен ефект върху затлъстелите, които имат в някаква степен стеатозна трансформация на чернодробния паренхим.
Така че - сери си мазнината и олиото, но гледай един ден да не цъфнеш с тежък панкреатит и да си идеш от земята за едно слабеене. Активира се автолизата на панкреаса и следва остър панкреатит.



Тема Re: нещата не стоят точно таканови [re: Nikam]  
Автор jism ()
Публикувано19.10.03 16:46



Здравейте!
Значи мохабета тръгна около Ксеникала....
Да се разберем:
1.Ние си говорим за терапевтичен отговор,т.е. пациентът ще приема препарата достатъчно правилно и точно,и няма да има страничните ефекти като панкреатит...
2.Ехографската диагноза - стеатоза на черния дроб - не е заболяване,което да е противопоказано за приемане на Ксеникал.
3.До сега аз имам огромен опит с Ксеникал- вече 5 годишен,с повече от стотици пациенти и слава Богу,до сега Н И Т О ЕДИН няма страничен ефект от лекарството...
4.Не съм казал,че това е средство за всекидневно приемане и за панацея за отслабване...
5.Тоя пич дето описва как е вземал Ксиникал и как е "цвъкал и кензал" има 6 по кенефен епистоляризъм!!!Но е много точен и прав!!!
Хайде пийте си капсулката,това не е "ампула" и не се плашете,нищо няма да Ви се случи.Няма тези страшни ефекти,нито пък алергични реакции!
Гарантирам с моя 18 годишен лекарски опит!!!



Тема Относно ксеникалнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.10.03 20:42



Проучванията върху влиянието на ксеникала върху мастната обмяна, както и ефектите му върху метаболизма, са направени за първи път в Префектура Ямямати, на Токийското поделение на Фармакологичен институт - Акинава - Япония.
Професорите Саганака, Имимазу, Томпсън, Дернвайн, първи върху черен дроб на свине започват проучванията си по въпроса.
Същите са публикувани в ноемврийския брой на списанието на института, като впоследствие са повторени в Ню-Йоркски медицински колеж, от Джеймс Тендъри и Анн Симли.
Едни от последните проучвания за ксеникал, относно възможността му да предизвика остър панкреатит, са публикувани от Института по хигиена в Москва - 1996 година. Малко по-късно Акад. Лопаткин - уролог от Медицинската академия в Русия, провежда допълнителни изследвания върху ксеникал, тъй като пациенти мъже се оплакват от смутено либидо. Заедно с Акад. Загоркина от института по ендокринология, геронтология и гериатрия на втори медицински институт Москва довършват проучването, в което показват как ксеникал преориентира холестерола, нужен за стероидогенезата на половите хормони.
Година по-късно Доц. Донкина и Проф. Зинадашвили, от Санкт-Петербургски институт по медицина, показват завършената постановка на стеаторея и възникване на автолиза на жлезата при трима пациенти мъже, които са развили остър панкреатит. В допълнение Доц. Радев - България, правейки проучване върху острите панкреатити, публикува своя книга по проблема - 2002 година. Година по-рано, в кандидатската си дисертация Доц. Атанасова от ИСУЛ (сега Царица Йоана), набляга на имунните механизми на острите панкреатити, и особено на хеморагичното им некротизиране, поради мастно пропиване, като посочва и 4 случая на мъже, развили подобен ксеникалов панкреатит, поради осапунване на остатъчните мазнини от наличния калций в жлезата.

Данните са предоставени с любезното съдействие на Иван Крушков - д.м.н., катедра Фармакология - ВМИ-София.



Тема Re: Как да постъпи пълният (или дебел) гей?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано19.10.03 20:48



фИТНЕС - ПРЕДСТАВЛЯВА МЕТОД ЗА СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ НА НАПРЕЧНОНАБРАЗДЕНАТА МУСКУЛАТУРА, ПРИ КОЙТО ПОД ВЪЗДЕЙСТВИЕ НА ОПРЕДЕЛЕНА ФИЗИЧЕСКА ТЕЖИНА, СЕ ПОСТИГА ВРЕМЕННО РАЗШИРЯВАНЕ НА ВРЪЗКИТЕ В МУСКУЛНОТО ВЛАКНО, ИЗГРАЖДАЩИ АКТИН-МИОЗИНОВИТЕ МОСТЧЕТА В РАБДОМИОФИБРИЛАТА (СТРУКТУРНАТА ЕДИНИЦА НА НАПРЕЧНО-НАБРАЗДЕНАТА МУСКУЛНА ТЪКАН).

Хм, т.е. това са само тежести според това определение. Аз пък мислех че фитнес включва и доста повече, вкл. разни машини като каране на колело, аеробика, и т.н. Все пак във фитнес клуб има не само щанги, нали ...
Та от там ни идва разминаването.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.