Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано28.09.03 10:19



Никам гей сайтовете се разделят на подкатегории. Примерно твоя е информационен а страницата на neTko e предимно за запознанства. За всеки влак си има пътници нали?



Тема Не е точно отговор...нови [re: Jupiter]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано28.09.03 11:59



Интересно е, нали?! Само че историята е малко дългичка. Някой ден може би ще седна да я напиша. За да го направя обаче ми трябва подходящо настроение и доста време. Правил съм го веднъж и тогава ми отне около месец (не съм се занимавал само с това разбира се). За съжаление не запазих копие от написаното. Ще видим... някой ден може би.

Но казано накратко - просто съм имал късмета да попадна на подходящия човек в живота. Случва се понякога. И го пожелавам на всички вас.

Редактирано от Sam на 28.09.03 12:03.



Тема Отговорът е за всичкинови [re: jaytee]  
Автор Чokи (непознат )
Публикувано28.09.03 13:23



Не,нямам подозрения защото досега е бил само с момичета(даже се наложи да спонсорирам няколко аборта),но подобно на майката която питаше и аз незнам как ще реагирам ако се случи такова нещо.Та затова попитах за реакциите на вашите родители.Много Ви благодаря за искренните отговори.



Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано28.09.03 22:45



А какво стана с твоя сайт? Кога ще му се порадваме? Обеща че в края на лятото ще е готов, ама нещо го няма? Кога ще леем шампанско?



Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано28.09.03 22:47



Не обезценявам труда на другите, но да претиндира, че е най-големия бг гей-сайт, и в същото време да пише такива изявления отдолу - никак не ми харесва.



Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: Nikam]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано28.09.03 22:54



Що не напишеш нещо по темата "Как реагираха родителите?". Изсипа десетина мнения тук, но нито едно по темата.



Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано28.09.03 22:57



Баща ми примълча тактично, а майка ми направи 2-3 подмятания и дотам. Отвреме на време, пак майка ми, се сеща за някоя връзка - дали ще я карам оттук насетне с жена, но разбира се получава твърдо отрицание. Толкова. Нищо хиперемоционално.



Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: Чokи]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.09.03 10:32



Нямам сили да споделям такива работи с провинциалното ми татенце ... просто няма да ме разбере . Ще почне да задава тъпи въпроси и ще се разстроя ... ефекта би бил по-голям преди десетина години, когато още *зреех* .

А и с него си имаме други взаимоотношения - аз не го закачам той мене също !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Не е точно отговор...нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано29.09.03 13:19



само да кажа: че няма нужда да попадам на жена, а после да се окаже подходяща.
Все пак внимавай какво ни пожелаваш.




Тема Re: Не е точно отговор... [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано29.09.03 13:35



Внимавал съм. Затова съм се изразил по следния начин: "просто съм имал късмета да попадна на подходящия човек в живота".

И съм пожелал на всички да попаднат на подходящия за тях човек. За едни този човек може да е жена, за други - мъж.

Та внимавай все пак в това, което четеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.