Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Могат ли........?нови  
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано19.09.03 18:01



Ужасно ми е интересно МОГАТ ЛИ ГЕЙ И ЛЕС ДА БЪДАТ ПРИЯТЕЛИ?



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано19.09.03 18:36



Не. Невъзможно е както е невъзможно и да има приятелство м/у двама хетеросексуални мъже. А пък за две хетеросексуални жени, да не говорим.

Основата на всяко приятелство е сексуалната връзка и обмена на сексуални енергии. По думите на великия Джон Неш, всичко е обмен на флуиди.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 18:45



Могат разбира се, една от най-добрите ми приятелки е именно лесбийка.
Разбираме се прекрасно, понякога се чудя, дали в някой предишен живот не сме били близнаци, колкото и странно да звучи. Имаме еднакво мислене, еднакво поведение, държим един на друг и на приятелството ни, което продължава повече от 5 години.
Никога не сме гледали един на друг като на сексуални обекти, именно щото тя е 100% лесби, а аз 100% гей.





Тема Re: Могат ли........?нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 19:15



Прощавам ти!







Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано19.09.03 20:28



Принципно да.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Могат ли........?нови [re: Nikam]  
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано19.09.03 20:54



Знаете ли защо питам.Защото от разговорите с лесбийки съм останала с впечатлението,че те мразят мъжете във всички варианти,а от разговори с гейове съм останала с впечатлението ,че те нямат нищо против жените,даже жените могат да им бъдат приятелки(не интимни разбира се).Та затова реших да питам.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 21:04



О, никога не съм имал лошо отношение към жените, а още повече към лесбийките - ИЗКЛЮЧВАМ ЛЮБИМКАТА МИ - ЕЛИЯ , поне аз нямам впечатление и лесбийките да мразят мъжете, т.е. да ги възприемат като врагове - ИЗКЛЮЧВАМ ЛЮБИМКАТА МИ - ЕЛИЯ.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Nikam]  
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано19.09.03 21:26



Имах си един приятел-гей,всъщност си бяхме приятелки.Вечно по мен ходеше и много обичаше да му правя прически,маникюр и да го гримирам,да си разменяме впечатления и да обсъждаме модата.Беше много весело с него,въпреки моята сексуална ориентация.(не съм лесбийка).Но напусна и си загубихме дирите.Няколко пъти го срещнах случайно и тогава такава радост беше-прегръщаше ме,въртеше ме на улицата,целуваше ме и изобщо много ми се радваше(сигурно защото никой друг не го приемаше такъв какъвто е,а само аз го приемах.)Не знам.А дали Е така.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 21:37



Е, не си правя маникюр, не се гримирам, но това не ми пречи да съм гей, в смисъл, че за мен гей е символ на чистата 100%-ова мъжественост в нейния неподправен вид. Но след като на него му е харесвало, радвам се, че си го подкрепяла. Мисля, че отношението му към теб е проличавало винаги във вашите отношения. Гей-хората са доста емоционални понякога, и не могат да крият чувствата си - ето той те е виждал, позволявала си му да ти се радва, което смятам, че е не само страхотно, а по-скоро красиво. Гей-хората разчитат доста на емоционалните контакти, и на доверието в околните, ако ти си му ги давала, той наистина е бил открит, неподправен, искрен и верен твой приятел.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Nikam]  
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано19.09.03 22:16



Супер си.Защо не могат всички хора да са толкова открити като теб.И аз май съм от единиците искренни хора,не мога да лъжа,опитвала съм но нещо като че ли ме спира и ми пречи да излъжа.И накрая си казвам всичко пък който иска да ме приема,който не иска-негов си проблем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.