Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво става при другите  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано21.09.03 17:24



Леле тия в абеве-то са много зле





Тема Re: Какво става при другитенови [re: BBourgas]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано22.09.03 10:51



Хаха,
яко е да, жалко че alexfield е затрил темата на никъм и няма как да я прочета...ето тук резюмето обаче:

"Темата е отишла в recycle bin-а на abv.bg
Не знам, какво толкова интересно си чела в тази тема, но аз мога да ти я преразкажа:
1. Nikambg пусна тема, как никой не понасял хомосексуалистите и как те били онеправдани и обиждани.
2. В първите 150 постинга той водеше диалог с всеки, който беше написал нещо там.
3. Всички без изключение се опитаха да му кажат, че всъщност нямат никакъв проблем със съществуването на хомосексуалистите.
4. Всички обидни думи по адрес на хомосексуалистите и хетеросексуалните бяха написани от Nikambg.
5. Към 270-тото съобщение един от хетеросексуалните участници реши да го провокира и наистина написа достатъчно количество обиди по адрес на Nikambg.
6. Реакцията не закъсня: Злоба и агресия от страна на Nikambg, който даже заяви, че е готов да убие въпросния участник и после да го лежи в затвора.
7. С това беше доказано, колко добри, цивилизовани и т.н. са хомосексуалистите, как те е могат да извършат никакво престъпление и как ВСИЧКИ хетеросексуални са убийци, изнасилвачи, зоофили, копрофили, геронтофили и каквото още се сетим. А-а-а да! И педофили!

Направо ми се къса сърцето за ценността на тази тема. А сега се оказа, че темата била изтрита, защото Nikambg бил гей. Аз пък ще ви светна, че днес слънцето също изгря, защото той е гей и в момента е в зенита си, защото той се гордее с това.
И така, спрете най-после да ми пълните темата с глупости. Не виждате ли че се опитвам да си намеря мъж"

Deja vu

Както се казва - на крив уй и гумата му пречи, драги ми Ross...


Тема Re: Какво става при другитенови [re: Myминтpoл]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано22.09.03 12:27



Май подобни неща съм чел и в друг форум... Не че и АиА е имунизиран - същата тема мина не чак толкова отдавна.



Тема До всички по-нагоре!?нови [re: BBourgas]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано22.09.03 13:57



Аха, май наистрина вие си нямате др. работа освен да цитирате кой какво е правил някъде си?
Ако може това да е участник от този клуб то много по-добре.


Редактирано от Super Mario ® на 22.09.03 13:59.



Тема Re: до Муминтролнови [re: Myминтpoл]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано22.09.03 14:06



Така е, когато няма доказателства - много е лесно да се изопачава мнението на хората.
Като е толкова таферен пъпчивия Алексфилд, що не я остави, за да видиш какво съм писал и как реагираха добрите хетеросексуали.
Ама дреме ми на мене, аз нали съм с чиста съвест, и знам какво съм написал.
А това, че алексфилд се подиграва на хомосексуалистите, а ти не си го схванал е също твой проблем.



Тема Re: до Муминтролнови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано22.09.03 15:15



Aз съм много по-склонен да повярвам на него, без да го знам кой е, отколкото на тебе...



Тема Re: до Муминтролнови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано22.09.03 18:06



а ти откъде знаеш, че господина е пъпчив? Да сте си пили кафето заедно?



Тема Re: до Муминтролнови [re: Boian]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано22.09.03 18:25



Nikam много работи знае



Тема Re: до Муминтролнови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано22.09.03 18:36



-**********************************************************************************************************-
Никам по-спокойно де! Не е нужно да се обиждате при положение, че можете да се разберете цивилизовано, като големи хора каквито всъшност сте.

Редактирано от BBourgas на 22.09.03 18:41.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.