Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 13.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Sam]  
Автор K. (on and on...)
Публикувано23.09.03 10:57



uha, dimitri from paris?:) bravo, bravo.



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано23.09.03 11:45



Няма да успееш толкова време.



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Jupiter]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 11:51



А, аз си държа на думата... Ако трябва, няма да влизам в интернет, ама ще го направя



Тема ??????????нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 12:17



ами нека никъм да каже, аз от това което беше написал, разбрах само 1, че това е елия, и му е приятелка в ""!
Ти ако си разбрал нещо друго бни трябвало да ми поясниш, подробно а не да говориш с увъртвания, и да питаш този или онзи.
Знам, че в този живот може би си свикнал да даваш уклоничеви отговори, и към жена си и към приятелите ти от същия пол, но ако искаш да комуникираш с мене - както виждам ти първи запита нещо на мой постинг, следователно искаш, би трябвало да говориш по точно, и най вече истината а не предположения!



Тема Момент!нови [re: Nikam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 12:19



Както писах по долу, мислех че тази твоя приятелка е елия и ти е таква в "".

Този извод го направих на базата на поредиците от постингите, а най вече от този когато никъм казва:

В отговор на:

О, никога не съм имал лошо отношение към жените, а още повече към лесбийките - ИЗКЛЮЧВАМ ЛЮБИМКАТА МИ - ЕЛИЯ , поне аз нямам впечатление и лесбийките да мразят мъжете, т.е. да ги възприемат като врагове - ИЗКЛЮЧВАМ ЛЮБИМКАТА МИ - ЕЛИЯ

В отговор на:


Това е!

Редактирано от Super Mario ® на 23.09.03 12:22.



Тема Отоговора дали виждам,нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 12:31



и какво съм виждал е
тук:


за останалото, би трябвало да престанеш да се месиш в личния живот на хората, най вече като искаш снимки на някой. Не поставяй никъм да ти бъде длъжен да си публикува снимките само и само да покажеш пред мене какъв е и че аз не съм прав!


И заключението: не е нужно да ми даваш примери от живота на някой като доказателсвто за това какво е възможно и какво не е.
Много ясно, че единчини случай са въжможни, но това не доказва нищо.
Например:
Камен Воденичаров. Според тебе той какъв е?
Щото аз знам какъв е, ама знам и как доказва обратното, само и само защото обществото не е узряло според него да го приеме.
Може да помислиш реално какво би загубил, ако изведнъж всичко секне, само и само щото е казал истината, а не както стана: Мартина Вачкова да лъже пред цяла България, колко се обичали двамата.


И една молба:
Спри да въртиш повече по темата, и да се дереш с мене. Няма смисъл



Тема Re: ??????????нови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 12:36



"знам, че може би" - какво означава това? или "знаеш", или "може би". Иначе се получава нещо като "дървено желязо". Това по въпроса за уклончивите отговори.
Иначе моя отговор си беше много конкретен и ти посочих съвсем точен и истински пример. Какво още искаш да ти каже Никам? Или някой друг? Приятелство между гей и лесбийки съществува, пишещите в този форум го показаха с примери, да не говорим, че се очерта една доста важна и според мен много правилна теза: свестните хора не си избират приятелите според сексуалната им ориентация, а според качествата им.



Тема Ех, СуперМарионови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 12:45



"за останалото, би трябвало да престанеш да се месиш в личния живот на хората, най вече като искаш снимки на някой. Не поставяй никъм да ти бъде длъжен да си публикува снимките само и само да покажеш пред мене какъв е и че аз не съм прав! "
Това пък за месенето в личния живот на хората и за снимките откъде го измисли? Я ми пусни линк към това мое искане, че аз не го намирам във форума.



Тема ето ми целия постинг, без да е променян:нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 14:34



В отговор на:

Тема ?????????? [re: Sam]
Автор Super Mario ® ()
Публикувано 23.09.03 12:17

ами нека никъм да каже, аз от това което беше написал, разбрах само 1, че това е елия, и му е приятелка в ""!
Ти ако си разбрал нещо друго бни трябвало да ми поясниш, подробно а не да говориш с увъртвания, и да питаш този или онзи.
Знам, че в този живот може би си свикнал да даваш , и към жена си и към приятелите ти от същия пол, но ако искаш да комуникираш с мене - както виждам ти първи запита нещо на мой постинг, следователно искаш, би трябвало да говориш по точно, и най вече истината а не предположения!



в него няма "знам, че може би" както казваш, а
"Знам, че в този живот може би си свикнал да даваш..."
което значи, "Занам, че даваш уклончиви отговори, може би в този двойственживоткойто живееш," т.е. може би беше за живота ти.
не за това "знам."



Тема Re: ето ми целия постинг, без да е променян:нови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 15:23



Ето, виждаш ли, като се постараеш, можеш да вържеш изречение, което да е почти правилно" "Занам, че даваш уклончиви отговори, може би в този двойствен живот който живееш,". Написаното в първоначалния вариант се различава смислено от този - втория вариант. Но все още не е достатъчно добре. Докато първият вариант имаше объркан смисъл, то вторият е вече двусмислен. За да бъдеш още по-ясен, правилният вариант е: "Знам, че даваш уклончиви отговори в този може би двойнствен живот, който живееш".

Съвсем друг е въпросът, че това пък за уклончивите отговори които давам в двойнствения си живот (говориш за живота, а не за форума, нали?!) няма от къде да го знаеш. Да сме пили кафе на една маса? Да си ме питал нещо и да съм ти отговорил уклончиво? Или да си чул как някой ме пита, а аз...
Ех, СуперМарио, отговорите ми не са уклончиви, просто трябва да си поне грамотен за да ги прочетеш и да вложиш минимум старание за да схванеш за какво става въпрос. Чети бе, момче! Чети, ако искаш да коментираш нещо. Прави се така: 1. Прочиташ постинга, написан от някой друг. 2. Осмисляш прочетеното. 3. Решаваш, дали имаш да кажеш нещо по въпроса. 4. Ако имаш - пишеш го. 5. Непременно си прочети и това, което си написал, за да видиш дали си успял да изложиш това, което си искал. Ако не си успял, както се случва обикновено при теб - ремонтирай!

Пари за съветите дето ти ги дадох, няма да ти искам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.