Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 27.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Могат ли........?  
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано19.09.03 18:01



Ужасно ми е интересно МОГАТ ЛИ ГЕЙ И ЛЕС ДА БЪДАТ ПРИЯТЕЛИ?



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано19.09.03 18:36



Не. Невъзможно е както е невъзможно и да има приятелство м/у двама хетеросексуални мъже. А пък за две хетеросексуални жени, да не говорим.

Основата на всяко приятелство е сексуалната връзка и обмена на сексуални енергии. По думите на великия Джон Неш, всичко е обмен на флуиди.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 18:45



Могат разбира се, една от най-добрите ми приятелки е именно лесбийка.
Разбираме се прекрасно, понякога се чудя, дали в някой предишен живот не сме били близнаци, колкото и странно да звучи. Имаме еднакво мислене, еднакво поведение, държим един на друг и на приятелството ни, което продължава повече от 5 години.
Никога не сме гледали един на друг като на сексуални обекти, именно щото тя е 100% лесби, а аз 100% гей.





Тема Re: Могат ли........?нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 19:15



Прощавам ти!







Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано19.09.03 20:28



Принципно да.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Могат ли........?нови [re: Nikam]  
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано19.09.03 20:54



Знаете ли защо питам.Защото от разговорите с лесбийки съм останала с впечатлението,че те мразят мъжете във всички варианти,а от разговори с гейове съм останала с впечатлението ,че те нямат нищо против жените,даже жените могат да им бъдат приятелки(не интимни разбира се).Та затова реших да питам.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 21:04



О, никога не съм имал лошо отношение към жените, а още повече към лесбийките - ИЗКЛЮЧВАМ ЛЮБИМКАТА МИ - ЕЛИЯ , поне аз нямам впечатление и лесбийките да мразят мъжете, т.е. да ги възприемат като врагове - ИЗКЛЮЧВАМ ЛЮБИМКАТА МИ - ЕЛИЯ.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Nikam]  
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано19.09.03 21:26



Имах си един приятел-гей,всъщност си бяхме приятелки.Вечно по мен ходеше и много обичаше да му правя прически,маникюр и да го гримирам,да си разменяме впечатления и да обсъждаме модата.Беше много весело с него,въпреки моята сексуална ориентация.(не съм лесбийка).Но напусна и си загубихме дирите.Няколко пъти го срещнах случайно и тогава такава радост беше-прегръщаше ме,въртеше ме на улицата,целуваше ме и изобщо много ми се радваше(сигурно защото никой друг не го приемаше такъв какъвто е,а само аз го приемах.)Не знам.А дали Е така.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 21:37



Е, не си правя маникюр, не се гримирам, но това не ми пречи да съм гей, в смисъл, че за мен гей е символ на чистата 100%-ова мъжественост в нейния неподправен вид. Но след като на него му е харесвало, радвам се, че си го подкрепяла. Мисля, че отношението му към теб е проличавало винаги във вашите отношения. Гей-хората са доста емоционални понякога, и не могат да крият чувствата си - ето той те е виждал, позволявала си му да ти се радва, което смятам, че е не само страхотно, а по-скоро красиво. Гей-хората разчитат доста на емоционалните контакти, и на доверието в околните, ако ти си му ги давала, той наистина е бил открит, неподправен, искрен и верен твой приятел.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Nikam]  
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано19.09.03 22:16



Супер си.Защо не могат всички хора да са толкова открити като теб.И аз май съм от единиците искренни хора,не мога да лъжа,опитвала съм но нещо като че ли ме спира и ми пречи да излъжа.И накрая си казвам всичко пък който иска да ме приема,който не иска-негов си проблем.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.09.03 22:36



Така е. Аз също съм на мнение, че със задкулисни игрички живота на всички става по-труден, но не мога да променя хората.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор homeless ()
Публикувано19.09.03 23:57



Ами ... Чувала съм много противоположни мнения. Някои хора казват, че не може да има приятелство там, където има "лъст". Други - точно обратното. Но аз мисля, че определящи характеристики на приятелството не се явяват нито полът, нито сексуалната ориентация.

Така че - за мен - Да. И не защото са ЛЕС или ГЕЙ, а защото са някакви същества, свързани от нещо.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Boian]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано20.09.03 01:19



Като ти прочетох бележката за първи път, си помислих че си вложил много ирония и духовитост в отговора си, тоест - показвайки "абсурдността" на вероятността за приятелство между хетеросексуални двойки от един и същи пол, на практика обосноваваш пълната вероятност "ДА, възможно е".
Когато прочетох бележката ти за втори път обаче (няколко минути по-късно), осъзнах, че има огромна вероятност първото ми впечатление да е грешно и думите ти да трябва да се възприемат буквално.

Въпрос: Буквално или като ирония да разбирам?



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Пepин]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано20.09.03 01:22



Какво значи "принципно"? Не ти ли се е случвало?



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Becko]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.09.03 13:31



Но защо да не може, приятелството не означава СЕКСУАЛЕН КОНТАКТ НА ВСЯКА ЦЕНА.
Възможно е, и аз го твърдя от личен опит. Имам една изключителна приятелка - лесбийка, с която сме истински приятели повече от ПЕТ (5) ГОДИНИ!!! Никога не съм й посегнал сексуално, нито пък тя на мене.
Тя е човек, който означава много повече за мене, отколкото някои близки, роднини и пр.
Не опорочавайте нещата, а се научете да сте открити, искрени и неподправени. Стига скрупули, стига обществени мнения, не можете ли поне за един ден да живеете за самите вас?



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Nikam]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано20.09.03 15:31



Благодаря на всички за хубавите отговори.Да ви кажа честно,мислех че ще ме нападнете с укори задето съм влязла във вашия клуб.Много се радвам че това не се случи.Благодаря Ви.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано20.09.03 15:39



Според мен, приятелство съществува между двама човека, две личности. Независимо от пол и сексуална ориентация. Тоест, не ми пука дали си лесбийка, стига да ми допаднеш като човек. Ако и аз ти допадна като човек, то тогава вече има предпоставки за развитие на приятелство.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано20.09.03 17:06



Бил съм свидетел на някоко близки приятелства между лесбийка и гей. Няма никакво основание в твърдението, че лесбийките мразят гей мъжете.

this machine will not communicate


Тема Re: Могат ли........?нови [re: Sam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано21.09.03 05:43



Ирония, разбира се.

пс. джон неш е велик наистина.

Редактирано от Boian на 21.09.03 05:44.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.09.03 05:47



Ами аз (лично) имам две приятелки лесбийки. А принципно защо го добавих - и аз не знам. Имам в предвид че може, що да не може ...

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Могат ли........?нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано21.09.03 14:51



Моля, копрофилийо. Как върви скатинга, разбрах, че си му върла фенка. Ох, че воня се носи от постингите ти.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Sam]  
Автор K. (on and on...)
Публикувано21.09.03 21:43



:)

съгласна съм с вашите отговори дотук.
само искам да вметна, че лесбийките не мразят мъжете по протокол. да, има и такива, не ги разбирам тях.
друг въпрос вече е, че повечето разумни хора едва ли ще седнат да си подбират приятелите по сексуална ориентация.

поздрави :)

house or die

Редактирано от K. на 21.09.03 21:44.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано21.09.03 22:19



Абе аз гей никога не съм бил, още по малко лесбийка (елио, и бисексуален не съм бил) но знам, че приятелството и секса са различни неща. Дори според някои за да има приятелство не бива да има сексуално влечение. Ама това са крайни мнения.
Та, както подобава на дървен философ с мнение във всички области, мисля, че може.




Тема Re: Могат ли........?нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано22.09.03 03:34



С една разлика - аз ровя, за да лекувам, щото ректалното туше е един от задължителните методи за изследване на болния, но ти ровиш, за да ги ядеш! И то често твоите собствени, от злоба и омраза към околния свят.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано22.09.03 08:37



Жалко, ако сексуалната ориентация е един oт критериите, по които си избираш приятелите.



Тема ъ-ъ-ънови [re: K.]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано22.09.03 11:34



Всъщност взе ми думите от пръстите-точно това щях да напиша.И аз съм на същото мнение.



Тема Re: ъ-ъ-ънови [re: BBourgas]  
Автор K. (on and on...)
Публикувано22.09.03 13:20



:) така е.

аз съм лесбийка, колкото и да не ми харесват етикетите, и един от най-готините ми и близки приятели е гей. а останалите са също много готина mix-ната банда хора.:)



Тема според мен:нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано22.09.03 14:06



не не могат.



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Jupiter]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано22.09.03 14:17



Coldplay is good!

this machine will not communicate


Тема Re: според мен:нови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано22.09.03 16:49



И това го казваш след като си прочел примерите по-горе, че такова приятелство съществува реално, а не теоретично?! Ех, вероятно тия хора трябва да си развалят приятелствата, за да стане твоето мнение вярно.



Тема Ми ... аз ... такова ...нови [re: eлия]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано22.09.03 17:27



... като кажа никога и употребя минало време значи от момента на раждане до момента на започване на изречението. А докато довърша въпросното изречение и след това? Тук теоремата мълчи, Господ също
Ми да - да не съм само аз хубав мъж, знам ли ...




Тема Koj kakwo e izlugal, malko me interesuwa.нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано22.09.03 22:20



Wij dokazatelstwoto otnosno jenskoto postojanno prisustiwe w tozi klub kakwo zna4i da si lizbijka, moje li da druji6 s takawa.
Mnoo qsno 4e zaradi jeni mnogo hora obru6tat rezbata.
1. Ne me interesuwa koj kakwo prietelstwo 6te si razwalq.
Spored men, towa ne e priqtelstwo a licemerie ot strana na jenite, to pak si e kazano: edna zmija sre6nala druga jena.
2. Priatelstwoto w gornite primeri, ne sam mnogo siguren, 4ne e m/u homoseksualen muj i homoseksualna jena,
Maj sum sklonen da wqrwam 4e e m/u biseksualni, ili m/u homo i heteroseksualni. NO ne moga da gadaq po kutiq ot kiselo mlqko, za razlika ot nqkoj drugi.



Тема Кажи бе, Никам!?нови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано22.09.03 22:33



E, недей така де... За другите от клуба имаш съмнения, че може да са бисексуални, то поне Никам не обиждай така! Или тая негова приятелка, за която смята, че е лесбийка го е метнала и всъщност е хетеросексуална? Кажи му, бе, Никам! Лесбийка ли е?!



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано22.09.03 23:07



И тя е лесбийка и аз съм гей! Това е. Заедно сме като приятели над 5 години вече. И аз държа на това приятелство. Освен това ние си знаем личния живот. Просто няма какво да крием един от друг, а освен това, след като тя не изпитва сексуална нужда от мъже, а аз от жени, то това не ни пречи да сме приятели, пък мисля, че е още по-добре. Така няма неблагочестиви помисли. Това е.



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано22.09.03 23:21



А да сте женени случайно с тая приятелка?



Тема На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Nikam]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано22.09.03 23:33



Тва е положението. Вземи си думите назад, назад, моме Калино!



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 00:21



Не, не сме женени!
Аз няма и да се женя, а доколкото знам и тя въобще няма мерак за кур, а за путак, бе юпитераки.
Така е, аз ако ще сеключвам брак, то ще се омъжвам!



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 00:24



Препоръчвам ти да слушаш Dmitri from Paris - по-добре е от момата калинка



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано23.09.03 00:24



Добре де, ще се правите че имате връзка за пред хората. Нали всъщност това правите?



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Nikam]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 00:37



дай линк, който да е видим от чужбина, моля. обещавам 7 дена да не казвам нищо накриво срещу теб :)



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Sam]  
Автор K. (on and on...)
Публикувано23.09.03 10:57



uha, dimitri from paris?:) bravo, bravo.



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано23.09.03 11:45



Няма да успееш толкова време.



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Jupiter]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 11:51



А, аз си държа на думата... Ако трябва, няма да влизам в интернет, ама ще го направя



Тема ??????????нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 12:17



ами нека никъм да каже, аз от това което беше написал, разбрах само 1, че това е елия, и му е приятелка в ""!
Ти ако си разбрал нещо друго бни трябвало да ми поясниш, подробно а не да говориш с увъртвания, и да питаш този или онзи.
Знам, че в този живот може би си свикнал да даваш уклоничеви отговори, и към жена си и към приятелите ти от същия пол, но ако искаш да комуникираш с мене - както виждам ти първи запита нещо на мой постинг, следователно искаш, би трябвало да говориш по точно, и най вече истината а не предположения!



Тема Момент!нови [re: Nikam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 12:19



Както писах по долу, мислех че тази твоя приятелка е елия и ти е таква в "".

Този извод го направих на базата на поредиците от постингите, а най вече от този когато никъм казва:

В отговор на:

О, никога не съм имал лошо отношение към жените, а още повече към лесбийките - ИЗКЛЮЧВАМ ЛЮБИМКАТА МИ - ЕЛИЯ , поне аз нямам впечатление и лесбийките да мразят мъжете, т.е. да ги възприемат като врагове - ИЗКЛЮЧВАМ ЛЮБИМКАТА МИ - ЕЛИЯ

В отговор на:


Това е!

Редактирано от Super Mario ® на 23.09.03 12:22.



Тема Отоговора дали виждам,нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 12:31



и какво съм виждал е
тук:


за останалото, би трябвало да престанеш да се месиш в личния живот на хората, най вече като искаш снимки на някой. Не поставяй никъм да ти бъде длъжен да си публикува снимките само и само да покажеш пред мене какъв е и че аз не съм прав!


И заключението: не е нужно да ми даваш примери от живота на някой като доказателсвто за това какво е възможно и какво не е.
Много ясно, че единчини случай са въжможни, но това не доказва нищо.
Например:
Камен Воденичаров. Според тебе той какъв е?
Щото аз знам какъв е, ама знам и как доказва обратното, само и само защото обществото не е узряло според него да го приеме.
Може да помислиш реално какво би загубил, ако изведнъж всичко секне, само и само щото е казал истината, а не както стана: Мартина Вачкова да лъже пред цяла България, колко се обичали двамата.


И една молба:
Спри да въртиш повече по темата, и да се дереш с мене. Няма смисъл



Тема Re: ??????????нови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 12:36



"знам, че може би" - какво означава това? или "знаеш", или "може би". Иначе се получава нещо като "дървено желязо". Това по въпроса за уклончивите отговори.
Иначе моя отговор си беше много конкретен и ти посочих съвсем точен и истински пример. Какво още искаш да ти каже Никам? Или някой друг? Приятелство между гей и лесбийки съществува, пишещите в този форум го показаха с примери, да не говорим, че се очерта една доста важна и според мен много правилна теза: свестните хора не си избират приятелите според сексуалната им ориентация, а според качествата им.



Тема Ех, СуперМарионови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 12:45



"за останалото, би трябвало да престанеш да се месиш в личния живот на хората, най вече като искаш снимки на някой. Не поставяй никъм да ти бъде длъжен да си публикува снимките само и само да покажеш пред мене какъв е и че аз не съм прав! "
Това пък за месенето в личния живот на хората и за снимките откъде го измисли? Я ми пусни линк към това мое искане, че аз не го намирам във форума.



Тема ето ми целия постинг, без да е променян:нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 14:34



В отговор на:

Тема ?????????? [re: Sam]
Автор Super Mario ® ()
Публикувано 23.09.03 12:17

ами нека никъм да каже, аз от това което беше написал, разбрах само 1, че това е елия, и му е приятелка в ""!
Ти ако си разбрал нещо друго бни трябвало да ми поясниш, подробно а не да говориш с увъртвания, и да питаш този или онзи.
Знам, че в този живот може би си свикнал да даваш , и към жена си и към приятелите ти от същия пол, но ако искаш да комуникираш с мене - както виждам ти първи запита нещо на мой постинг, следователно искаш, би трябвало да говориш по точно, и най вече истината а не предположения!



в него няма "знам, че може би" както казваш, а
"Знам, че в този живот може би си свикнал да даваш..."
което значи, "Занам, че даваш уклончиви отговори, може би в този двойственживоткойто живееш," т.е. може би беше за живота ти.
не за това "знам."



Тема Re: ето ми целия постинг, без да е променян:нови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 15:23



Ето, виждаш ли, като се постараеш, можеш да вържеш изречение, което да е почти правилно" "Занам, че даваш уклончиви отговори, може би в този двойствен живот който живееш,". Написаното в първоначалния вариант се различава смислено от този - втория вариант. Но все още не е достатъчно добре. Докато първият вариант имаше объркан смисъл, то вторият е вече двусмислен. За да бъдеш още по-ясен, правилният вариант е: "Знам, че даваш уклончиви отговори в този може би двойнствен живот, който живееш".

Съвсем друг е въпросът, че това пък за уклончивите отговори които давам в двойнствения си живот (говориш за живота, а не за форума, нали?!) няма от къде да го знаеш. Да сме пили кафе на една маса? Да си ме питал нещо и да съм ти отговорил уклончиво? Или да си чул как някой ме пита, а аз...
Ех, СуперМарио, отговорите ми не са уклончиви, просто трябва да си поне грамотен за да ги прочетеш и да вложиш минимум старание за да схванеш за какво става въпрос. Чети бе, момче! Чети, ако искаш да коментираш нещо. Прави се така: 1. Прочиташ постинга, написан от някой друг. 2. Осмисляш прочетеното. 3. Решаваш, дали имаш да кажеш нещо по въпроса. 4. Ако имаш - пишеш го. 5. Непременно си прочети и това, което си написал, за да видиш дали си успял да изложиш това, което си искал. Ако не си успял, както се случва обикновено при теб - ремонтирай!

Пари за съветите дето ти ги дадох, няма да ти искам.



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 15:50







Редактирано от Nikam на 23.09.03 15:55.



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 15:58



не , хората най-вероятно си мислят така, но не ми дреме



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: K.]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 16:04



Така е - страхотно е, нали?





Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 16:09



Що да не успее, аз не съм лош човек!





Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 16:13



just like a lemon tree - Tija beatles





Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Nikam]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано23.09.03 16:29



ЧЕСТНО КАЗАНО не очаквах че ще се развихри такава дискусия от един според мен съвсем обикновен въпрос,но се радвам че имаше толкова много участници.Пак ви благодаря за отзивчивостта.



Тема МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 16:31



Никам, т.е. аз, съм /е/ абсолютен хомосексуалист! Или както аз обичам да казвам 100% гей!

Пояснявам какво представлява 100% гей:
- мъж
- нефеминизиран
- поддържащ любовен и сексуален живот единствено и само с мъже, никога жени!, но не мразещ жените
- ясен
- точен
- конкретен
- непукист
- борбен
- ерудит
- интелигент
- умен
- готин
- пичага
- немрънкащ
- нехленчещ
- обичащ страстно, истински, неподмолвно
- изразяващ цялата си емоционална компонента от психиката си
- нетърпим към тъпанарщината, лъжата, изневярата, мизерията и прочие подобни характеристики с отрицателен ефект върху неговия живот, живота на партньора му и приятелите му
- честен
- почтен
- адекватен
- ало- и автопсихично ориентиран
- готов за борба 24 часа нон-стоп и ръчно, и крачно, и писмено и говоримо, с две думи с теласата си - мозъчно и периферно-мозъчно
- отдаващ се с голяма страст
-чакащ истинска ктраст
- целуващ прекрасно и незабравимо
-съоздаващ уют
- даващ уют

и т.н. Това е истинският гей - мъж 100%!!!

Поздрави от 100% гей! Никам

Редактирано от Nikam на 23.09.03 16:35.



Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано23.09.03 16:37



Щях да получа пристъп докато го четях!!!!!!!



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 16:49



О, темата си е много готина, и смятам, че си заслужава вниманието.



Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Jupiter]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 17:18



Нали "малката бележчица" беше мноо готина!!!

Ама Никам трябваше да я сложи в Дути фри - зоната. Тая тема (за приятелството) е на изчерпване и предполагам, че скоро ще потъне в блатото на архива. А в Дути фри щеше да е достъпна за четене дъъълго време.



Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано23.09.03 17:32



Ами ние само това чакаме, нова тема за да се развихрим.

this machine will not communicate


Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.09.03 17:32



Всъщност даже е доста по-добре за приятелството, когато то не е 'застрашено' от сексуално привличане. Щото когато има и сексуално привличане нещата стават по-други. Много хубаво го каза - няма неблагочестиви помисли

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано23.09.03 17:45



Мен ако питаш, в обяви трябвало да я сложи. Толкова реалистично се е описал...какво не прави интернет с хората в днешно време...



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Пepин]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 17:50



Хихи, пък с бисексуален, независимо дали си жена или мъж, никога не можеш да си сигурен, че няма "неблагочестиви помисли".... Е, това пък придава друг чар на връзката и приятелството :)

Това беше в кръга на майтапа.



Тема Ма това е цял тестнови [re: Nikam]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано23.09.03 18:39



Моята скромност не ми позволява да кажа съм ли аз умен, готин, пичага и т. н. ама да питам теоретично. Тук има 28 изисквания които трябва да покрие истинския 100 %-ов гей.

Значи ли, че ако някой удовлетворява примерно всички тия точки, без третата, е 96.43 % гей?




Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано23.09.03 18:49



Да попитам, защо гея трябва да е нефеминизиран? Защо феминизирането се счита за лоша черта? Това ми се струва малко консервативно приемане на традиционните роли на мъже и жени.

После каква разбираш под точен? А под конкретен? Какво е абстрактен мъж? Каква е разликата м/у ерудит, интелигент(ЕН), и умен? А м/у немрънкащ и нехленчещ? Никога ли не може да плаче? Или момчетата не плачат? Може ли някой да чака истинската страст и да се отдава с голяма страст едновременно?

Изобщо защо правим опити да дефинираме "гей", не само чрез сексуалното влечение, а чрез различни поведенчески норми. Не ми харесва едно такова привилигероване на "мъжки" черти над "женски" черти. Една от характеристиките на добре уравновесен индивид е да може той/тя/то да се изразява добре, да приема себе си, а не да трепери дали е бил/а/о постъпило добре или не.

И последно въпрос. Когато примерно нося диадема, това по-малко мъж ли ме прави?



Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано23.09.03 18:53



Май някой е мечтал на глас /както се казваше в една реклама:)/



Тема виж кво, достатъчно си се правилнови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 19:46



Коментари давай колкото искаш:
Но ако питаш дали някой може да чете, то ти си този който има проблеми:
Ето ти основния въпрос:

В отговор на:


Тема Могат ли........?
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано 19.09.03 18:01



Ужасно ми е интересно МОГАТ ЛИ ГЕЙ И ЛЕС ДА БЪДАТ ПРИЯТЕЛИ?



ето ти и моето мнение:
В отговор на:


Тема според мен: [re: Чepнa_koтka]
Автор Super Mario ® ()
Публикувано 22.09.03 14:06



не не могат.




Та ако ти, имаш представа какво е ЛЕЗ, както се пита във въпроса,
то аз не знам какво е ЛЕЗ. Тази дума не се среща в езика.
Следователно, започна да се ядеш с мен, давайки ми примери за този и онзи.
На въпроса мисля че съм отговорил правилно.
Останалото са Бля бля от твоя страна.
Когато седнеш на една маса с ЛЕЗ пак пиши тука и ми опиши какво представлява тази ЛЕЗ.
Така че ти обмисляй прочетеното и написаното.
Аз мислих мислих и не можах да се сетя какво е това ЛЕЗ.
Следователно заключих че като няма такова нещо неможе да има еди кво си.
А никъм е отговорил:
В отговор на:


Тема Re: Могат ли........? [re: Чepнa_koтka]
Автор Nikam (freelife)
Публикувано 19.09.03 18:45

Могат разбира се, една от най-добрите ми приятелки е именно лесбийка.
Разбираме се прекрасно, понякога се чудя, дали в някой предишен живот не сме били близнаци, колкото и странно да звучи. Имаме еднакво мислене, еднакво поведение, държим един на друг и на приятелството ни, което продължава повече от 5 години.
Никога не сме гледали един на друг като на сексуални обекти, именно щото тя е 100% лесби, а аз 100% гей.



Този ли постинг ми казваш да прочета?
с този израз:
В отговор на:


И това го казваш след като си прочел примерите по-горе, че такова приятелство съществува реално, а не теоретично?! Ех, вероятно тия хора трябва да си развалят приятелствата, за да стане твоето мнение вярно.



Или друг?



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.09.03 20:19



Зависи. Ако си има приятел/приятелка и не 'играят' извън връзката, все едно че е евнух за тебе. Т.е. макар и да може да има някакво привличане, консумация няма да има.
Майтап да става

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Boian]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.09.03 20:25



Според горната дефиниция повечето мъже които клецат (само!) мъже няма да са гейове. Мисля че дефиницията повече подхожда на олимпийски бог или нещо такова.
Аз мисля че подобни дефиниции са много вредни защото създават стереотипно мислене.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 22:31



Имаш право. Точно така става. Ще ти дам пример от личния си опит, т.е. от моя живот.
Една от любовите ми беше бисексуален. Стана от първия път, просто както казват любов от пръв поглед. От една болница сме, срещаме се ежедневно. Но какво стана, беше лятото на 2000 година. И от 1 юли, връщайки се от отпуск, застъпвам на едно дежурство. Нещеш ли, потрябва ми консултация с хирург, за изключване на остър хирургичен корем. Той обаче дошъл, направил консултацията , а аз се мотаех на лаф из коридорите. Прибирайки се в клиниката, го срещнах облегнат на вратата на сестринския кабинет, да дава историята на заболяването. Мерна ме, кимнах му с глава и толкова. Бях го виждал може би веднъж само и то смътно.
На следващия ден, пак бях цял ден, и той дойде, уж да види пациентката и почна да се овърта нещо. Не обърнах внимание. И после - ден, след ден, ден след все намираше някакви поводи да се върти при нас. Макар, че първа хирургия е през двора. Както и да е. И от ден на ден, по едно време дежурства съвпадаха и се почна.
Да, ама всичко беше на виртуализъм. Т.е. дай да се гледаме и да се обичаме, само с феромони. Е, хубаво, ама то моите хормони никак не искаха да си стоят на място. И когато натисках, той се дърпаше. После се ядосах, млъкнах и той се разплака. Така е. И така, сърдехме се, сдобрявахме се. Докато разбрах, че е женен, и жена му работи пак в болницата, лаборантка. И ето, че един ден ми писна, на тоя начин на обичане и теглих чертата. Оттогава - не му говоря, отминавам го, и вече спрях отдавна да се тормозя за чувства. Той не го преживя така лесно, като до ден днешен продължава да тича, да ме гони из коридори и т.н. Но вече аз не мога. Просто не изпитвам нищо повече към него освен съжаление. Та дори и това май го няма. Имам си постоянен партньор, който не искам да заменя с друг. Това е.
Та ето защо ти казвам, че връзката с бисексуал, и то семеен не може да бъде пълноценна. Винаги на първо място изпъква семейството - жена, деца, роднини ако щеш, а ти си там в дъното. И това го казвам от опит, тъй като имах и друга връзка, пак с бисексуал, нещо подобно стана. Уверил съм се в живота.
Разберете, койлкото и да не го признавате, колкото и да не го осъзнавате, винаги е имало и ще има разлика между живота, манталитета, поведението, мисълта, емоцията, и пр. на хомосексуала и бисексуала. Това може би ви е трудно да го усетите, но един хомосексуалист го усеща. С мен поне е така.
Ето защо, привличане има, обич има, любов ако щете, но консумация - не. А мисля, че консумацията също не е маловажна.



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Пepин]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 22:43



Ееее, с това мнение направо намекваш, че съм спал с всички, с които съм се сприятелил. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕх, де да беше така :) Майтап да става!

Но ако говорим сериозно и ако трябва да бъда честен, с почти никой от приятелите/приятелките си не съм спал. Спал (бе не че съм спал де, надявам се че разбираш) съм с хора към които съм изпитвал сексуално привличане или съм бил яко влюбен... Тези със сексуалното привличане са да речем 1-2-3. Тези с влюбването - 90%. (Бояне, да не вземеш да изчисляваш сега!!!)



Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 22:45



Не пиша за мъжете, които живеят само с мисълта да се изпразнят някъде, и нищо повече от това. Говоря эа мъжете, които обичат мъже, които желаят, които чувстват, които имат нужда, които живеят заради друг мъж до себе си.



Тема Re: виж кво, достатъчно си се правилнови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 23:41



Пич, сорри, че го казвам, ама ти наистина не си добре нито с четенето, нито с мозъка. Болен си и то сериозно. Върви спешно се прегледай!!! За твое добро ти го казвам.

Ми само погледни, какво си цитирал: В цитата ти е написано ЛЕС. Със "С"! Обръщам ти внимание. Оттам нататък, навсякъде си го написал ЛЕЗ. Със "З"! Обръщам ти внимание.
"Аз мислих мислих и не можах да се сетя какво е това ЛЕЗ" Ми - моите съжаления момченце. Отговаряш в тема, на която дори не си разбрал за какво става въпрос. То заглавието е от три думи, а ти не си разбрал едната. Вместо да изразяваш мнение, по-добре помоли някой да ти обясни българските думички. Вярно е, че не са от речника, но пък всички/или почти (бе за децата няма да говорим) ГИ РАЗБИРАТ. ЛеСбийки/ЛеЗбийки, както и да е. Ама за това става въпрос, бе! Обаче нашето момчеце, дето не е разбрало въпроса кой с кого дали може да е приятел, заявява категорично "НЕ МОГАТ". Личен опит, май??????????!!!!!!!!!!! С теб едва ли някой може да е приятел. Я си кажи, ама честно, има ли такова животно - приятел на Супер Марио? Ако питаме теб, не само гей и лесбийки не може да бъдат приятели, ами и всички останали комбинации и вариации (да ме прощава Боян): гей и лез, хомо и хетеро, би и гей и т.н. и т.н. Пич, ако бях на твое място, щях мноо яко да се засрамя от простотиите дето си ги написал и поне 3 месеца нямаше да се обаждам!

А Никам си го е казал толкова ясно и разбрано, че само болен мозък може да се обърка.

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ НИКАМ: Глей сега, ако в някоя тема забележиш, че СуперМарио те подкрепя, да знаеш, че не си прав и незабавно да се извиниш, че си казал каквото си казал!



Тема Re: ето ми целия постинг, без да е променян:нови [re: eлия]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 23:43



Ми на мен този език ми е втори, та го разбирам момчето и затова му съчувствам, обаче май не мога да му помогна.



Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 02:24



И защо трябва да е нефенимизиран в този случай?

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: виж кво, достатъчно си се правилнови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.09.03 03:08



Nikam гледа и немее.



Тема Re: Ма това е цял тестнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано24.09.03 03:17



Не, това ще го направи x% гей, където 0 < x < 100, защото, забележи, в края има "т.н.", което означава, че не е ясно колко още изисквания може да има в списъка...

this machine will not communicate


Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 04:07



В конкретния случай проблема е че става дума за любовен триъгълник. А това дори и само с мъже да е пак завършва с отпадане на единия от триъгълника в повечето случаи. Грешката е да избереш да бъдеш трето колело на велосипеда, което ти за щастие не си направил и правилно.
БТВ специално за хората като описаните от тебе малко се съмнявам колко точно бисексуални са. Вече спорихме за дефиницията и установихме че рамките са размити. Ама имам чуството че много такива се женят само и само да си запазят имиджа пред обществото (т.е. не по любов а по сметка, ако щеш), ама като си търкат пръчката само за мъже си мислят.
А що се касае до генералните обобщения които правиш за "живота, манталитета, поведението, мисълта, емоцията, и пр. на хомосексуала и бисексуала" няма да коментирам. То почти като дефиницията ти за гей.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Ма това е цял тестнови [re: jaytee]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 04:14



Не си разбрал. Той е искал да каже че е 110% гей. 10% са от т.н.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 04:17



Мисълта ми беше че ако бисексуален е в взаимоизключваща се връзка с някой от произволен пол, какъвто и да е твоя пол, пак няма да се клецате. Въж ако връзката е отворена това е друго нещо.
Бояне, моля те веднага един интеграл. Или каквото там подобава за случая. Може и частно диференциално.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 04:40



Да. Сега ми е напълно ясно. Ясно като в мъгла както казваше юнгата Нуличка.



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.09.03 04:44



Така е, но понякога, не можем да предвидим съществуването на третия, и за бъдещото оформяне на такъв триъгълник.
А за другото си съвсем прав - лъскат ли лъскат и за мъже главата си блъскат, но какво от това...
А колкото до описанието на гея, мисля, че е съвсем реално и осъществимо. Разбира се, идеални хора няма, но що пък да не се доближаваме до идеалното, така света ще е по-лесен за превземане. Нали всимчко се върти около идеалното - теория на идеалните газове, на идеалните анестетици, на идеалното родоразрешение и какво ли още не.



Тема щом искашнови [re: Пepин]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 04:45



f(a) = \int_{|z-a|=r} f(z)/(z-a) dz

Формула на Коши....



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 04:48



Е то разлика м/у триъгълник и квадрат в много случаи няма...

Ама сега защо м/у трима гея да няма триъгълник. С трима мъже. Или то гейовете живеят в едномерния свят, и се вързват по непресечищи се отсечки.



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Boian]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.09.03 04:52



Аз не съм математик, но ако си представим, че любовният триъгълник е правоъгълен, и имаме два катета и една хипотенуза, там се явяваха някакви ъглополвящи, прилежащи и разни допълнения, та нещо подобно е и тук. Не ме бива да онагледявам примери с математика, още по малко с геометрия, но пък в случая, бих пуснал тема за дисертация - Правоъгълният триъгълник - база ли е за любовен триъгълник? И кога сборът от катетите е равен на хипотенузата? И защо , заради тая хипотенуза, двата катета са винаги под прав ъгъл?
Хайде математици...



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 04:56



Както виждам незнанието на математиката не те спира.

А не си ми отговорил на въпроса. Защо не може трима мъже да са в любовен триъгълник?



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Boian]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.09.03 05:03



Е, аз написах, че не съм математикофенче, но пък имам някакви спомени, нали?
Може, що да не може! Тогава триъгълниците няма да са правоъгълни, а равностранни. Нали?



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 05:21



Ти изобщо какво си пушил, че така си бръщолевиш. Не се коси там какви били правоъгълни ли, равностранни ли, равнобедрени ли, с ъгли 72-72-36 ли били.

Та значи в постингите си казваш, че проблема във връзка с бисексуален, той би изневерил, но гей никога? Или пак не си се исказал ясно.

Да оставим триъгълниците на страна.



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 06:25



Мисълта ми е че по твоето определение никой от Queer As Folk примерно не е гей.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Boian]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 06:28



Ще е триъгълник разбира се.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Boian]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 06:31



> а значи в постингите си казваш, че проблема във връзка с бисексуален,
> той би изневерил, но гей никога?

Не мисля че той точно това имаше в предвид, но аз не разбрах целия постинг изцяло, така че не съм сигурен. Може и това да е имал предвид.
А историята (не само математиката :) ни учи че има много стабилни конфигурации М-М-М, М-М-Ж, М-Ж-Ж, Ж-Ж-Ж. Така че който както си го направи.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: щом искашнови [re: Boian]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 06:34



Йък. Оь. Йък. Хм. Мдам. Хмм. Мдам. Йък. Благодаря за отзивчивостта

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано24.09.03 11:39



Могат ! Ама помисли и за клюкарките в махалата . Обикновено приятелство е възможно, но връзка ... абсурд . Всъщност поствах една такава тема в съседния клуб, мненията там са в конфликт с разбиранията ти, че сафо дамите ги е гнус едва ли не от мъжете - все пак има мъже и мъже ... мнението за гей момчетата е, че сме си и доста по-добри кавалери и по-верни приятели на жените (защо ли) . Съди сама - намери си другарче гей и се сприятели с него - помогни му да се отпусне в твоя компания и ще разбереш гледната ми точка !

Айде със здраве !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Могат ли........?нови [re: martyr]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано24.09.03 16:29



Имах си такова другарче и наистина беше много весело с него,но си загубихме дирите,май замина за Италия.



Тема Re: Дали природата???нови [re: eлия]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано24.09.03 22:29



Не обичам да се подигравам с недостатъците на хората... Но наглостта ме дразни, какво да направя, имам си и аз недостатъци и това е един от тях.



Тема много дълго си писал,нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано25.09.03 14:58



не мисля че ми е кеф да го прочета. Казах ти каквото имаше да ти казвам



Тема Re: Могат ли........?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано25.09.03 15:10



Е, значи знаеш :)

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.