Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 27.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 04:17



Мисълта ми беше че ако бисексуален е в взаимоизключваща се връзка с някой от произволен пол, какъвто и да е твоя пол, пак няма да се клецате. Въж ако връзката е отворена това е друго нещо.
Бояне, моля те веднага един интеграл. Или каквото там подобава за случая. Може и частно диференциално.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 04:40



Да. Сега ми е напълно ясно. Ясно като в мъгла както казваше юнгата Нуличка.



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.09.03 04:44



Така е, но понякога, не можем да предвидим съществуването на третия, и за бъдещото оформяне на такъв триъгълник.
А за другото си съвсем прав - лъскат ли лъскат и за мъже главата си блъскат, но какво от това...
А колкото до описанието на гея, мисля, че е съвсем реално и осъществимо. Разбира се, идеални хора няма, но що пък да не се доближаваме до идеалното, така света ще е по-лесен за превземане. Нали всимчко се върти около идеалното - теория на идеалните газове, на идеалните анестетици, на идеалното родоразрешение и какво ли още не.



Тема щом искашнови [re: Пepин]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 04:45



f(a) = \int_{|z-a|=r} f(z)/(z-a) dz

Формула на Коши....



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 04:48



Е то разлика м/у триъгълник и квадрат в много случаи няма...

Ама сега защо м/у трима гея да няма триъгълник. С трима мъже. Или то гейовете живеят в едномерния свят, и се вързват по непресечищи се отсечки.



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Boian]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.09.03 04:52



Аз не съм математик, но ако си представим, че любовният триъгълник е правоъгълен, и имаме два катета и една хипотенуза, там се явяваха някакви ъглополвящи, прилежащи и разни допълнения, та нещо подобно е и тук. Не ме бива да онагледявам примери с математика, още по малко с геометрия, но пък в случая, бих пуснал тема за дисертация - Правоъгълният триъгълник - база ли е за любовен триъгълник? И кога сборът от катетите е равен на хипотенузата? И защо , заради тая хипотенуза, двата катета са винаги под прав ъгъл?
Хайде математици...



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 04:56



Както виждам незнанието на математиката не те спира.

А не си ми отговорил на въпроса. Защо не може трима мъже да са в любовен триъгълник?



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Boian]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.09.03 05:03



Е, аз написах, че не съм математикофенче, но пък имам някакви спомени, нали?
Може, що да не може! Тогава триъгълниците няма да са правоъгълни, а равностранни. Нали?



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано24.09.03 05:21



Ти изобщо какво си пушил, че така си бръщолевиш. Не се коси там какви били правоъгълни ли, равностранни ли, равнобедрени ли, с ъгли 72-72-36 ли били.

Та значи в постингите си казваш, че проблема във връзка с бисексуален, той би изневерил, но гей никога? Или пак не си се исказал ясно.

Да оставим триъгълниците на страна.



Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 06:25



Мисълта ми е че по твоето определение никой от Queer As Folk примерно не е гей.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.