Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 27.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 22:31



Имаш право. Точно така става. Ще ти дам пример от личния си опит, т.е. от моя живот.
Една от любовите ми беше бисексуален. Стана от първия път, просто както казват любов от пръв поглед. От една болница сме, срещаме се ежедневно. Но какво стана, беше лятото на 2000 година. И от 1 юли, връщайки се от отпуск, застъпвам на едно дежурство. Нещеш ли, потрябва ми консултация с хирург, за изключване на остър хирургичен корем. Той обаче дошъл, направил консултацията , а аз се мотаех на лаф из коридорите. Прибирайки се в клиниката, го срещнах облегнат на вратата на сестринския кабинет, да дава историята на заболяването. Мерна ме, кимнах му с глава и толкова. Бях го виждал може би веднъж само и то смътно.
На следващия ден, пак бях цял ден, и той дойде, уж да види пациентката и почна да се овърта нещо. Не обърнах внимание. И после - ден, след ден, ден след все намираше някакви поводи да се върти при нас. Макар, че първа хирургия е през двора. Както и да е. И от ден на ден, по едно време дежурства съвпадаха и се почна.
Да, ама всичко беше на виртуализъм. Т.е. дай да се гледаме и да се обичаме, само с феромони. Е, хубаво, ама то моите хормони никак не искаха да си стоят на място. И когато натисках, той се дърпаше. После се ядосах, млъкнах и той се разплака. Така е. И така, сърдехме се, сдобрявахме се. Докато разбрах, че е женен, и жена му работи пак в болницата, лаборантка. И ето, че един ден ми писна, на тоя начин на обичане и теглих чертата. Оттогава - не му говоря, отминавам го, и вече спрях отдавна да се тормозя за чувства. Той не го преживя така лесно, като до ден днешен продължава да тича, да ме гони из коридори и т.н. Но вече аз не мога. Просто не изпитвам нищо повече към него освен съжаление. Та дори и това май го няма. Имам си постоянен партньор, който не искам да заменя с друг. Това е.
Та ето защо ти казвам, че връзката с бисексуал, и то семеен не може да бъде пълноценна. Винаги на първо място изпъква семейството - жена, деца, роднини ако щеш, а ти си там в дъното. И това го казвам от опит, тъй като имах и друга връзка, пак с бисексуал, нещо подобно стана. Уверил съм се в живота.
Разберете, койлкото и да не го признавате, колкото и да не го осъзнавате, винаги е имало и ще има разлика между живота, манталитета, поведението, мисълта, емоцията, и пр. на хомосексуала и бисексуала. Това може би ви е трудно да го усетите, но един хомосексуалист го усеща. С мен поне е така.
Ето защо, привличане има, обич има, любов ако щете, но консумация - не. А мисля, че консумацията също не е маловажна.



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Пepин]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 22:43



Ееее, с това мнение направо намекваш, че съм спал с всички, с които съм се сприятелил. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕх, де да беше така :) Майтап да става!

Но ако говорим сериозно и ако трябва да бъда честен, с почти никой от приятелите/приятелките си не съм спал. Спал (бе не че съм спал де, надявам се че разбираш) съм с хора към които съм изпитвал сексуално привличане или съм бил яко влюбен... Тези със сексуалното привличане са да речем 1-2-3. Тези с влюбването - 90%. (Бояне, да не вземеш да изчисляваш сега!!!)



Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.09.03 22:45



Не пиша за мъжете, които живеят само с мисълта да се изпразнят някъде, и нищо повече от това. Говоря эа мъжете, които обичат мъже, които желаят, които чувстват, които имат нужда, които живеят заради друг мъж до себе си.



Тема Re: виж кво, достатъчно си се правилнови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 23:41



Пич, сорри, че го казвам, ама ти наистина не си добре нито с четенето, нито с мозъка. Болен си и то сериозно. Върви спешно се прегледай!!! За твое добро ти го казвам.

Ми само погледни, какво си цитирал: В цитата ти е написано ЛЕС. Със "С"! Обръщам ти внимание. Оттам нататък, навсякъде си го написал ЛЕЗ. Със "З"! Обръщам ти внимание.
"Аз мислих мислих и не можах да се сетя какво е това ЛЕЗ" Ми - моите съжаления момченце. Отговаряш в тема, на която дори не си разбрал за какво става въпрос. То заглавието е от три думи, а ти не си разбрал едната. Вместо да изразяваш мнение, по-добре помоли някой да ти обясни българските думички. Вярно е, че не са от речника, но пък всички/или почти (бе за децата няма да говорим) ГИ РАЗБИРАТ. ЛеСбийки/ЛеЗбийки, както и да е. Ама за това става въпрос, бе! Обаче нашето момчеце, дето не е разбрало въпроса кой с кого дали може да е приятел, заявява категорично "НЕ МОГАТ". Личен опит, май??????????!!!!!!!!!!! С теб едва ли някой може да е приятел. Я си кажи, ама честно, има ли такова животно - приятел на Супер Марио? Ако питаме теб, не само гей и лесбийки не може да бъдат приятели, ами и всички останали комбинации и вариации (да ме прощава Боян): гей и лез, хомо и хетеро, би и гей и т.н. и т.н. Пич, ако бях на твое място, щях мноо яко да се засрамя от простотиите дето си ги написал и поне 3 месеца нямаше да се обаждам!

А Никам си го е казал толкова ясно и разбрано, че само болен мозък може да се обърка.

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ НИКАМ: Глей сега, ако в някоя тема забележиш, че СуперМарио те подкрепя, да знаеш, че не си прав и незабавно да се извиниш, че си казал каквото си казал!



Тема Re: ето ми целия постинг, без да е променян:нови [re: eлия]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 23:43



Ми на мен този език ми е втори, та го разбирам момчето и затова му съчувствам, обаче май не мога да му помогна.



Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 02:24



И защо трябва да е нефенимизиран в този случай?

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: виж кво, достатъчно си се правилнови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано24.09.03 03:08



Nikam гледа и немее.



Тема Re: Ма това е цял тестнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано24.09.03 03:17



Не, това ще го направи x% гей, където 0 < x < 100, защото, забележи, в края има "т.н.", което означава, че не е ясно колко още изисквания може да има в списъка...

this machine will not communicate


Тема Re: Ето, казвам...нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 04:07



В конкретния случай проблема е че става дума за любовен триъгълник. А това дори и само с мъже да е пак завършва с отпадане на единия от триъгълника в повечето случаи. Грешката е да избереш да бъдеш трето колело на велосипеда, което ти за щастие не си направил и правилно.
БТВ специално за хората като описаните от тебе малко се съмнявам колко точно бисексуални са. Вече спорихме за дефиницията и установихме че рамките са размити. Ама имам чуството че много такива се женят само и само да си запазят имиджа пред обществото (т.е. не по любов а по сметка, ако щеш), ама като си търкат пръчката само за мъже си мислят.
А що се касае до генералните обобщения които правиш за "живота, манталитета, поведението, мисълта, емоцията, и пр. на хомосексуала и бисексуала" няма да коментирам. То почти като дефиницията ти за гей.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: Ма това е цял тестнови [re: jaytee]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.09.03 04:14



Не си разбрал. Той е искал да каже че е 110% гей. 10% са от т.н.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.