Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: На, виждаш ли, Супермарио!нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано23.09.03 17:32



Ами ние само това чакаме, нова тема за да се развихрим.

this machine will not communicate


Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.09.03 17:32



Всъщност даже е доста по-добре за приятелството, когато то не е 'застрашено' от сексуално привличане. Щото когато има и сексуално привличане нещата стават по-други. Много хубаво го каза - няма неблагочестиви помисли

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано23.09.03 17:45



Мен ако питаш, в обяви трябвало да я сложи. Толкова реалистично се е описал...какво не прави интернет с хората в днешно време...



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Пepин]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.09.03 17:50



Хихи, пък с бисексуален, независимо дали си жена или мъж, никога не можеш да си сигурен, че няма "неблагочестиви помисли".... Е, това пък придава друг чар на връзката и приятелството :)

Това беше в кръга на майтапа.



Тема Ма това е цял тестнови [re: Nikam]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано23.09.03 18:39



Моята скромност не ми позволява да кажа съм ли аз умен, готин, пичага и т. н. ама да питам теоретично. Тук има 28 изисквания които трябва да покрие истинския 100 %-ов гей.

Значи ли, че ако някой удовлетворява примерно всички тия точки, без третата, е 96.43 % гей?




Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано23.09.03 18:49



Да попитам, защо гея трябва да е нефеминизиран? Защо феминизирането се счита за лоша черта? Това ми се струва малко консервативно приемане на традиционните роли на мъже и жени.

После каква разбираш под точен? А под конкретен? Какво е абстрактен мъж? Каква е разликата м/у ерудит, интелигент(ЕН), и умен? А м/у немрънкащ и нехленчещ? Никога ли не може да плаче? Или момчетата не плачат? Може ли някой да чака истинската страст и да се отдава с голяма страст едновременно?

Изобщо защо правим опити да дефинираме "гей", не само чрез сексуалното влечение, а чрез различни поведенчески норми. Не ми харесва едно такова привилигероване на "мъжки" черти над "женски" черти. Една от характеристиките на добре уравновесен индивид е да може той/тя/то да се изразява добре, да приема себе си, а не да трепери дали е бил/а/о постъпило добре или не.

И последно въпрос. Когато примерно нося диадема, това по-малко мъж ли ме прави?



Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано23.09.03 18:53



Май някой е мечтал на глас /както се казваше в една реклама:)/



Тема виж кво, достатъчно си се правилнови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано23.09.03 19:46



Коментари давай колкото искаш:
Но ако питаш дали някой може да чете, то ти си този който има проблеми:
Ето ти основния въпрос:

В отговор на:


Тема Могат ли........?
Автор Чepнa_koтka (непознат )
Публикувано 19.09.03 18:01



Ужасно ми е интересно МОГАТ ЛИ ГЕЙ И ЛЕС ДА БЪДАТ ПРИЯТЕЛИ?



ето ти и моето мнение:
В отговор на:


Тема според мен: [re: Чepнa_koтka]
Автор Super Mario ® ()
Публикувано 22.09.03 14:06



не не могат.




Та ако ти, имаш представа какво е ЛЕЗ, както се пита във въпроса,
то аз не знам какво е ЛЕЗ. Тази дума не се среща в езика.
Следователно, започна да се ядеш с мен, давайки ми примери за този и онзи.
На въпроса мисля че съм отговорил правилно.
Останалото са Бля бля от твоя страна.
Когато седнеш на една маса с ЛЕЗ пак пиши тука и ми опиши какво представлява тази ЛЕЗ.
Така че ти обмисляй прочетеното и написаното.
Аз мислих мислих и не можах да се сетя какво е това ЛЕЗ.
Следователно заключих че като няма такова нещо неможе да има еди кво си.
А никъм е отговорил:
В отговор на:


Тема Re: Могат ли........? [re: Чepнa_koтka]
Автор Nikam (freelife)
Публикувано 19.09.03 18:45

Могат разбира се, една от най-добрите ми приятелки е именно лесбийка.
Разбираме се прекрасно, понякога се чудя, дали в някой предишен живот не сме били близнаци, колкото и странно да звучи. Имаме еднакво мислене, еднакво поведение, държим един на друг и на приятелството ни, което продължава повече от 5 години.
Никога не сме гледали един на друг като на сексуални обекти, именно щото тя е 100% лесби, а аз 100% гей.



Този ли постинг ми казваш да прочета?
с този израз:
В отговор на:


И това го казваш след като си прочел примерите по-горе, че такова приятелство съществува реално, а не теоретично?! Ех, вероятно тия хора трябва да си развалят приятелствата, за да стане твоето мнение вярно.



Или друг?



Тема Re: Кажи бе, Никам!?нови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.09.03 20:19



Зависи. Ако си има приятел/приятелка и не 'играят' извън връзката, все едно че е евнух за тебе. Т.е. макар и да може да има някакво привличане, консумация няма да има.
Майтап да става

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: МАЛКА БЕЛЕЖЧИЦАнови [re: Boian]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.09.03 20:25



Според горната дефиниция повечето мъже които клецат (само!) мъже няма да са гейове. Мисля че дефиницията повече подхожда на олимпийски бог или нещо такова.
Аз мисля че подобни дефиниции са много вредни защото създават стереотипно мислене.

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.